hej ! a moze podyskutujemy o grze gieldowej hadlowaiu akcjami i ich wykresach na tym moza zarobic a nie chodzi mi o pieniadze ktore sa z natury brudne ale jak ma sie kase to moza zrobic cos pozytywnego no otworzyc knajpke o fajnym klimacie albo nakrecic jakis odlotowy film kinowy lub zasponsorowac jakis teatr pozdrawiam |