witam ! ciekawe z e tak malo sie teraz mowi o zasiedlaniu naszej galaktyki Drogi Mlecznej w koncu to 100 miliardow gwiazd nie chodzi mi o to zeby od jutra miec miliony miast na tysiacach planet ale w telewzji rzadko juz pokazuja takie filmy jak "Gwiezdne wrota " itd.tylko seriale ktore sie ciagna jak guma do zucia wiem ze do najblizszego ukladu planetarnego jest 12 lat swietlnych to duza odleglosc j ak na nasze mozliwosci techniczne ale.... pogadac ludzka rzecz troche pomarzyc o dalekich wyprawach.... mozliwe ze takie bramki nadprzestrzenne jak gwiezdne wrota sa w rzeczywistosci do osiagniecia i wymyslenia ktoz to wie? no to do milego!
|