>Dlaczego na forum ponad 90% wpisów wierzących to wpisy >infantylne, naiwne, bezkrytyczne, nawiedzone, napastliwe, >niekulturalne????
Hmm może dlatego ze stanowimy znaczącą wiekszość, a może dlatego, że te 90% to odpowiedzi na infantylne, naiwne, bezkrytyczne, nawiedzone, napastliwe, niekulturalne zarzuty ?
|