Racjonalista - Strona głównaDo treści
Poszukuję byłych ....

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
04-10-2004 20:20A. RosenbergPoszukuję byłych ....
Tak, jak byli świadkowie Jehowy zrzeszają się w nowe grupy, pewno dlatego, że radykalne i gwałtowne odejście od myślenia religijnego, może być bardzo trudne - tak poszukuję byłych członków Neokatechumenatu, którzy odeszli z Drogi, ale nie wrócli na łono "zwykłego" KK, lecz "odeszli od wiary", zostali agnostykami lub coś w tym rodzaju. Bardzo mnie ta Droga frapuje, zwłaszcza, ze byłem na niej praktycznie 12 lat. Ma ona niwzwłykłą siłę oddziaływania na umysły zwłaszcza ludzi młodych. Cały czas zastanawiam sie, czy warto na przykład występować przeciw. Otóż z całą stanowczością twierdzę, że Neokatechumenat jest sektą w sensie socjologicznym, bo doktrynalnie jest arcykatolicka. Czy jest jeszcze ktoś , kto jest w temacie i popiera moje poglądy?

scorp
> Czy jest jeszcze ktoś , kto jest w temacie i popiera moje poglądy?

Czy można się z Tobą skontaktować poza forum?
scorp

Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365