>Dzien dobry wsztskim, >Nie dyskutujemy tu podobno dzis na TEN temat, lecz zapraszam wszystkich na petycje.pl Po co? Żeby podyskutować właśnie na ten temat? Nie odczuwam potrzeby przelewania z pustego w próżne. Pozdrawiam.
Litterae non erubescunt. *//* Cyceron *//*
|