>Czy tak wyobrażacie sobie Niebo?
Po co potrzebna ci wieczność ? Czemu chcesz być wieczny ? Nie wydaje ci się to niezwykłą wręcz próżnością i narcyzmem ? Nie sądzisz , że pragnienie wieczności jest czymś co degeneruje nasze istnienie tu i teraz ? Wieczność odbiera nam naszą wartość , delikatność , naszą koncentracje na tym co nas otacza i wypełnia ... Wieczność wyrzuca nas poza nawias tego co nas stwarza , co jest tuż obok , co po prostu jest ... i zabiera nas świat omamów i snów i halucynacji , wyobrażeń - świata , który zmusza nas do ignorowania tego co jest , świata , który obiecuje nam wieczną szczęśliwość To jest perwersyjne Te obietnice wiecznych szczęśliwości ... czyni nas niezdolnymi do zajęcia się tym co istotne i realne i rzeczywiste e-duch
szacunek i współczucie zawsze w granicach rozsądku
|