Racjonalista - Strona głównaDo treści
a co z legalizacją ?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
30-03-2006 16:56ahret_dev (93 punktów)a co z legalizacją ?
Czyżby wszyscy zapomnieli o tym iż zielone oznacza zdrowe ???

Nigdy w życiu nie widziałem pola na którym rosły "naturalnie" butelki z wódką..., przez to cholerstwo widać tylko rozbite rodziny, patologie i klubo-gospody AA dla słabych psychicznie popijaczy ognistej wody...
nie bójmy się powiedzieć, że Marihuana nie jest zła i stosowana w wielu nowych lekach i w ogole itd i ojejej po prostu dobra.
Zawsze są dwie strony medalu...
"Dziury w głowie" lepsze niż kac gigant i spalone przescieradło od peta, przynajmniej marihuana pozwala pracować i "pamiętac" o tym iż wszystko należy stosować z umiarem...bo wszystko jest dla ludzi z głową...
Legalizacja,
Legalizacja,
Legalizacja !
3 x TAK
ahret
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Mariusz Agnosiewicz
popieram
placownik (17853 punktów)

>Marihuana nie jest zła
>ojejej po prostu dobra
>zielone oznacza zdrowe

   No comments.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
less
>marihuana pozwala pracować i "pamiętac" o tym iż wszystko należy stosować z
>umiarem...bo wszystko jest dla ludzi z głową...
No to co ja mam teraz w domku, to nijak nie pozwala pracować... ale cudeńko to jest... matko, a jak dyrygowałem orkiestrą i grałem na złotych klawiszach zawieszonych przed twarzą... ajajaj...że o odjazdach erotycznych nie wspomnę... cholera co za zieleń... jeszcze mam na raz.
ahret_dev (93 punktów)
a skad to wziąles dobry czlowieku ??
less
>a skad to wziąles dobry czlowieku ??
No kurde prezent. Nie znam źródła, pośrednictwo, ale wyjątkowo udane cacuszko. Trochę się zastanawiałem czy czymś nie podrasowane, ale fakt, że działa znacznie ciekawiej niż cała zieleń z którą mialem do czynienia. Oj, byłem zaskoczony...
Volrath (3440 punktów)
Przykład krajów w których jest legalizacja miękkich narkotyków pokazuje, że prowadzi to do spadku używania twardych narkotyków oraz spadku ilości osób, które narkotyki zniszczyły/zabiły.
Moim zdaniem legalizacja miękkich narkotyków prawdopodobnie byłaby pożyteczna społecznie (bo prywatnie to byłaby mi obojętna - nie używam żadnych, nie zamierzam).
duda (175 punktów)
Kwestja tradycji i przyzwyczajeń. Marihuana jak wykazały badania jest mniej szkodliwa niż alkohol czy nikotyna, które są powszechnie akceptowane. Kolejny przykład klapek na oczy i hipokryzji.
S.K. (11 punktów)
>Legalizacja !
3*n x TAK
Nie ma powodu bez przyczyny, przeciez i tak to chce to może sobie ściągnąć skuniaka,
nic złego zielen jest piękna, i nie szkodzi tak jak to każdy uważa..
tylko w/g mnie w naszych realiach dużo czasu upłynie zanim do tego dojdzie
w końcu 40% próbowało ale w35 z nich powie ze to jest przestępstwo--- dlaczego zmienna postawa narodu,,,niestety zakorzenienie poglądów jest jeszcze na wysokim poziomie..
Pozdrówka
Zielone wyzwala,,, alkochol zabija... my żyjmy

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365