>Legalizacja ! 3*n x TAK Nie ma powodu bez przyczyny, przeciez i tak to chce to może sobie ściągnąć skuniaka, nic złego zielen jest piękna, i nie szkodzi tak jak to każdy uważa.. tylko w/g mnie w naszych realiach dużo czasu upłynie zanim do tego dojdzie w końcu 40% próbowało ale w35 z nich powie ze to jest przestępstwo--- dlaczego zmienna postawa narodu,,,niestety zakorzenienie poglądów jest jeszcze na wysokim poziomie.. Pozdrówka Zielone wyzwala,,, alkochol zabija... my żyjmy
|