Drogi kolego, zderzyłeś się z szarą rzeczywistością. Proponując nową ,,teorie'', nie zgodną z obowiązującym dogmatem narażasz się wszechobecnym specjalistom, znawcom, uznanym autorytetom naukowym. Jednak proponujesz teorie której ,,Ci wielcy ludzie'' nie umieją ani obalić, jak i również udowodnić . A takie sytuacje ,,wkurzają'' i najłatwiejszym sposobem jest ban..... . Niestety ze szkodą dla samej nauki jak i również dla samej istoty poznania prawdy, problem ten jest zjawiskiem na szeroką skale. Jeżeli zakładamy, że na tym forum spotykają się ludzie o ,,racjonalistycznych'' poglądach, to każda nawet bardzo karkołomna teoria powinna być zaczątkiem badań i prób jej wyjaśnienia. To znaczy albo ją obalimy albo udowodnimy. Ze smutkiem jednak przyznaję,że naukowcy, uchodzący za jedynych i nieomylnych w danej dziedzinie, nie przyjmują innych argumentów, niż ich własne,jedynie słuszne......itd .
|