> www.100lat.pl/kartki/wielkanocne/nasz_kurnik_2006/>  Przejrzałam dzisiejsze posty i nieco mnie dziwi powaga, by nie powiedzieć napuszoność niektórych wypowiedzi.Przecież to święta zmartwychwstania, gdzież się podziało "alleluja"?A może śmiech to grzech?Mam po dziurki w nosie wymachiwania bogoojczyźnianymi proporcami, wolę się zdrowo uśmiać.Wielkie dzięki za ten link. Pozdrawiam.
|