Hej, kieruję się do was z wielką prośbą. Jestem studentką farmacji, ale w tym roku mam taki przedmiot jak filozofia. Raczej nie siedzę w temacie a miałam do napisania pracę na temat władzy. Pracę udało mi się napisać, ale niestety mój profesor stwierdził, że zabrakło w niej najważniejszego czyli podsumowania, własnych myśli i spostrzeżeń. Poruszyłam temat władzy u Arystotelesa, Platona, sw Tomasza z Akwinu oraz Michela Foucaulta. teraz kompletnie nie wiem jak mogłabym zakończyć moje "dzieło", co łączy filozofie władzy tej czwórki i jakie mogłyby być moje myśli na ten temat. Bardzo proszę kogoś, kto się na tym zna i orientuje o pomoc
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Akurat dobór filozofów jest taki, że nie skupiałbym się na poszukiwaniu punktów wspólnych... Raczej proponuję napisać, jakie kryterium najsilniej różnicuje te poglądy, a potem akapit o tym, do których poglądów jest Tobie najbliżej.