Czy istnieje, bo zewsząd wylewające się "kolendy" mnie irytują jak cholera. Najlepiej takie "normalne" via fale radiowe. Ostatecznie może być internetowe, ale radio radio, nie playlista utworów.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Wygląda że prawie wszyscy racjonaliści wyjechali na święta >Ewentualnie wolą TV. A może zwyczajnie spędzają czas z rodziną albo książką? Może jeżdżą na nartach w Alpach albo opalają się na Teneryfie lub w Australii? Dlaczego zaraz mają wszyscy słuchać brzęczących pudeł?