>Witam.Chciałbym się podzielić pewną teorią.
pewną... bajką. Nie teorią.
>Co Wy na to?
Nic specjalnego. Musisz przede wszystkim wprowadzić dialogi i lepiej zarysowane charakterystyki postaci. Dalej najlepiej stałego antagoniste, a nie epizodycznego. Do tego przydałyby się jakieś plot twisty. Sugerowałbym też zmianę trybu narracji z 1-osobowego na 3-osobowy, bo jest po prostu łatwiejszy w konsekwentnym i logicznym prowadzeniu historii. Na razie tyle. Powodzenia w pisaniu mitu. To na zajęcia z polaka?
|