Racjonalista - Strona głównaDo treści
'Chlebuś ichni powszedni...'

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
05-02-2022 21:48Drobner (19539 punktów)'Chlebuś ichni powszedni...'
Ocena 5 na 5
Skandalik w Ordo Iuris to drobniutki pikantny szczególik.
A tak wygląda prawdziwe kurewstwo od środka:

Cytat:
Podobnie, jak przez media, ci najgorsi przestępcy byli i są chronieni w Kościele przed homomafię jako "swoi", "nasi", "z klubu". Nie dlatego przede wszystkim, że są efebofilami i pedofilami, ale dlatego, że są homoseksualistami pozostającym w bliskich relacjach z innymi członkami ich lokalnego homoklanu (także erotyczne natury). Dla ich kolegów i przełożonych, także homoseksualistów, o wiele ważniejszy od losu chłopców, będących ich ofiarami, był i jest los ich "przyjaciół z klubu". Mówimy przy tym prawie wyłącznie o osobach, których przestępstwa zostały ujawnione przez ich ofiary, media lub wymiar sprawiedliwości, a wiadomo choćby z kryminologii, że na tej drodze zostaje ujawniona jedynie mniejszość takich przypadków, ciemna liczba pozostaje o wiele większa. To oni najbardziej sprawiają, że szereg obszarów Kościoła z miejsc zbawienia obraca się w swoje przeciwieństwo, stają się one miejscami piekielnymi.

O konieczności ograniczania klik homoseksualnych w Kościele,
Ks. prof. UPJP2 dr hab. Dariusz Oko


Całość (50 stron) do pobrania ze strony:
bronmyksiedzaoko.pl/
(zielony klawisz na 3. scrollu)

Drobner, szczęśliwie akościelny
PS. kurewstwem nazywam: z namaszczoną twarzą i podniosłym tonem głoszenie nakazów moralnych przez rozwiązłe kur_wy męskie...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>A tak wygląda prawdziwe kurewstwo od środka:

A co na ten temat ma do powiedzenia
Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski?

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365