Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy kościół to faraonowie?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
03-06-2022 16:42Czarownica11 (73 punktów)Czy kościół to faraonowie?








IHS - Izyda Horus Seth

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Czarownica11 (73 punktów)

Czarownica11 (73 punktów)


okragly (21676 punktów)
> IHS - Izyda Horus Seth
>



Izyda w mitologii egipskiej bogini płodności, opiekunka rodzin i domowego ogniska, patronka małżeństwa i macierzyństwa. Najbardziej znana bogini egipska, tu z synem Horusem, bogiem nieba

-
Czarownica11 (73 punktów)
Jam jest Pan Bóg Twój, którym Cie wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli.

No to wyszli😁😁😁😁

Co sie dzialo w Egipcie nikt tego nie wie.
Czary mary, hocus pokus. Kody, hipnozy, blokady na eony lat. Oczywiscie dla tych, ktorzy tam inkarnowali kiedys.
04-06-2022 16:20 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Jam jest Pan Bóg Twój, którym Cie wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli.
jam jest okragly który cię wyprowadzi z domu niewoli do raju

>Co sie dzialo w Egipcie nikt tego nie wie.
ale co bylo w raju jest wiadomym

>Czary mary, hocus pokus. Kody, hipnozy, blokady na eony lat. Oczywiscie dla tych, ktorzy tam inkarnowali kiedys.
żeby odzyskać raj musisz zapomnieć narzuconemu Tobie przez patoelity JA, niewolnicy, JA masz systemowe, wgrane poprzez system wychowania Żadne hipnozy, hocus pokus, czary mary kody, i inne cuda nie pomogą, trzeba umrzeć, dopiero nastepne pokolenia, dlatego szli 40 lat, 2 pokolenia z domu niewoli. A my nawet nie wyruszyliśmy

Czarownica11 (73 punktów)

>jam jest okragly który cię wyprowadzi z domu niewoli do raju

Juz mnie niejeden w pole wyprowadzil, ale dziekuje za checi

Co ty masz z tym rajem i libkami, to chyba by sie przydala konsultacja jakas
04-06-2022 19:47 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jam jest okragly który cię wyprowadzi z domu niewoli do raju
>Juz mnie niejeden w pole wyprowadzil, ale dziekuje za checi
nie wiesz co tracisz
>Co ty masz z tym rajem
raj to czas gdy kobiety były dzikie, dziś jesteście udomowione jak krowy do dojenia, kobyły do pracy, owce do strzyżenia

>Co ty masz z libkami, to chyba by sie przydala konsultacja jakas
liberalizm to antyrajska ideologia ma 3 bogów INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ
jestem z raju a tam dokladnie przeciwstawne poglądy, komuna, wspolnotowość, matriarchat, brak wlasności itp, dlatego że są antyrajscy (antyludcy) nazywam ich libki niedorozwojki

jeśli jesteś libek to cierpisz, bo nie masz swojego stada i o to chodzi patoelitom. Libka niedorozwojka łatwo zniewolic, wykorzystać do ciężkiej pracy za grosze bo wierzy w złego, narzuconego przez patoelity boga- liberalizm
Czarownica11 (73 punktów)
A ja mam was wszystkich w dooopie
I z praea i z lewa. I co?
Precz z komuną!!! I rajem!!!
Wszyscy leżą, popijają nektar i bzykają się leżąc na kupie. Prawda komuszku? Kijek podryguje?

Kobieta dzika, czyli taka, która w swej dzikości jako o pierwszym pomyśli, żeby ją z 4 na raz obróciło lub przynajmiej jeden zbawiciel. Oj znam te wasze samcze marzenia. Ja was tak znam, że skończ już tu te swoje pitolenie.

Kiedyś moja niedoszła teściowa powiedziała święte słowa, że pod 50 tke to przyjemność ma się wtedy kiedy zje się ciastko. Reszta kobit, które myślą inaczej w tym wieku to muszą być zboczone albo poważnie chore na łeb. Naganiaj do stada.

Daj mi cierpueć i obżerać się )))
04-06-2022 22:52 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>A ja mam was wszystkich w dooopie
@ cr też pisała "do dupy z takim rajem" kobiety czesto uzywaja tego zwrotu, my mowimy, ch.j mu w dupe

>Precz z komuną!!! I rajem!!!
ale czemu nie spróbować? to tak jak na młodzieżowym obozie wędrownym, od galeri do galerii

>Wszyscy leżą, popijają nektar i bzykają się leżąc na kupie. Prawda komuszku? Kijek podryguje?
kobiety byly boginiami, Ty powinnaś wiedziec jak było w raju, masz to w genach. Patriarchat to nowy pomysł, w raju był matriarchat

>Kobieta dzika, czyli taka, która w swej dzikości jako o pierwszym pomyśli, żeby ją z 4 na raz obróciło lub przynajmiej jeden zbawiciel. Oj znam te wasze samcze marzenia. Ja was tak znam, że skończ już tu te swoje pitolenie.
to nie tak
Kobieta dzika to siostrzeństwo (jak braterstwo na wojnie) dyrygowały mężczyznami jak chciały

>Kiedyś moja niedoszła teściowa powiedziała święte słowa, że pod 50 tke to przyjemność ma się wtedy kiedy zje się ciastko. Reszta kobit, które myślą inaczej w tym wieku to muszą być zboczone albo poważnie chore na łeb.
w raju kobiety po 50 byly matronami, wiedzialy co, gdzie, kiedy i jak i cieszyły sie szacunkiem i wnukami, (odwrotnie niz dzisiaj)

>Daj mi cierpueć i obżerać się )))
śmieciowe jedzenie zwieksza nieszczescie w tym np depresje. jesteśmy najedzeni ale niedożywieni. Gruby może być niedożywiony
Czarownica11 (73 punktów)
Ciebie nie da się obrazić???

Proszę na mnie nie ekperymentować. W duuupie mam losy tego gatunku, a na mnie po śmierci czekać będą "anioły" płci żeńskiej i męskiej wyjątkowej urody, już mam to klepnięte 😃😃😁 także odpocznę w dobrym towarzystwie, a póki co truję się używkami, bo je bardzo lubię.
05-06-2022 11:01 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Ciebie nie da się obrazić???
pewno sie da ale nie wiesz jak. napiszesz np konus to się usmieje, a komuszek mi pochlebia

> W duuupie mam losy tego gatunku,
życie wieczne polega na trwaniu nie mojego JA, które jest złudzeniem i umiera z nami, a MY (np twoje rodzeństwo, kuzynostwo, siostrzenice itp w którym zawiera się JA i które trwa wiecznie poprzez MY). Ty jestes trwaniem wiecznym twoich przodków

>a na mnie po śmierci czekać będą "anioły" płci żeńskiej i męskiej wyjątkowej urody, już mam to klepnięte 😃😃😁 także odpocznę w dobrym towarzystwie,
naszym nieszczęściem jest ogromny wybór np mężczyzn, w raju był mocno ograniczony, dlatego tez bylo wiecej szczescia, radości

>a póki co truję się używkami, bo je bardzo lubię.
w raju nie było uzywek, nie były nikomu potrzebne, wspolnota zaspokajala wszystkie nasze potrzeby w tym emocjonalne. W dobie liberalizmu (indywidualizm wolność, wlasnośc) musimy je zażywac zeby żyć
Czarownica11 (73 punktów)
Ty jestes trwaniem wiecznym twoich przodków

Oho juz zapewne, bardzo mnie obchodza babki i dziadki z pola, szałasów lub jaskini )) tak samo obchodzi mnie kontynuacja.
Mój byt jest niezależny, a przylecialam z kosmosu 😁 każdy żyje dla siebie!!!!

>naszym nieszczęściem jest ogromny wybór np mężczyzn, w raju był mocno ograniczony, dlatego tez bylo wiecej szczescia, radości

😁😁😁😁😁😁😁
Tam byles tylko ty i twoje nimfy

>>a póki co truję się używkami, bo je bardzo lubię.
>w raju nie było uzywek, nie były nikomu potrzebne, wspolnota zaspokajala wszystkie nasze potrzeby w tym emocjonalne. W dobie liberalizmu (indywidualizm wolność, wlasnośc) musimy je zażywac zeby żyć
>

Wspólnoty złe nie są, ale nie ludzkie bydło. To głupi ptosty gatunek. Kiedys taki nie był, ale wytłukli lepszych i juz tu nie wracaja,bo nie musza

Bedzie tu tylko coraz gorzej i tez juz "innym" odechcialo sie pracowac nad ta wspólnotą. Im jest dobrze w komuniźmie i z batem nad głową. Wysyarczy popatrzec jakie sa wladze na calym swiecie i skręt ku prawicy.

Czylo, że historia sie powtarza, lekcja nieodrobiona, spadlismy o dwie spirale w rozwoju, nastepna okazja za 2 ml lat
05-06-2022 16:26 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Ty jestes trwaniem wiecznym twoich przodków
tak, dlatego jestem wyjątkowy (większość 99.999% zgineło przed prokreacją)

>Oho juz zapewne, bardzo mnie obchodza babki i dziadki z pola, szałasów lub jaskini )) tak samo obchodzi mnie kontynuacja.
ty nie masz nic do gadania, dyktatorem jest samolubny gen (ty chyba za dużo myślisz- gen), albo nie lubisz chłopców samolubny gen, albo masz małe libido, tez gen. Ty nawet jako czarownica, nie masz nic do gadania

>Mój byt jest niezależny, a przylecialam z kosmosu 😁 każdy żyje dla siebie!!!!
twoje JA, nie jest twoje a patoelit, sprzedałaś się diabłu, jesteś libkiem niedorozwojkiem

>>naszym nieszczęściem jest ogromny wybór np mężczyzn, w raju był mocno ograniczony, dlatego tez bylo wiecej szczescia, radości
>😁😁😁😁😁😁😁
>Tam byles tylko ty i twoje nimfy
raj mial budowę atomowa

neutrony to dzieci, protony (jądro atomu) to kobiety a mężczyźni to elektrony. W raju nie było małżeństw, bzykalaś się z kim chciałas z reguły to seryjna monogamia, ale dzieci plodzilaś z tym jedynym, ale nie mialaś wielkiego wyboru, 1 z 8 elektronów, a dzisiaj 1000000000 co czyni cie nieszczesliwa

>>>a póki co truję się używkami, bo je bardzo lubię.
>>w raju nie było uzywek, nie były nikomu potrzebne, wspolnota zaspokajala wszystkie nasze potrzeby w tym emocjonalne. W dobie liberalizmu (indywidualizm wolność, wlasnośc) musimy je zażywac zeby żyć
>Wspólnoty złe nie są, ale nie ludzkie bydło.
wspólnota to nie cały świat, ani kraj (kulczyk zarabial 1 000 000 zł na godz a inni zdychali pod mostem, jaka to wspolnota? libków niedorozwojków?

>To głupi ptosty gatunek.
takim go czynią nienormalne libkowe warunki

>Kiedys taki nie był,
nie było libków

>ale wytłukli lepszych i juz tu nie wracaja,bo nie musza
nasze mózgi są za małe żeby miec np 100 przyjaciółek. Dlatego budowa atomowa, 8 kobiet w siostrzeństwie steruje 8 mężczyznami

>Bedzie tu tylko coraz gorzej
spirala o której wspominasz, to szybkie nasze kroczenie ku matriarchatu czyli raju, zatoczymy koło, obrót w spirali, nastanie raj

>tez juz "innym" odechcialo sie pracowac nad ta wspólnotą.
bo jej niemasz

> historia sie powtarza, lekcja nieodrobiona, spadlismy o dwie spirale w rozwoju, nastepna okazja za 2 ml lat
jest tak jak ma być
w raju kobiety byly boginiami i to chyba wraca
Czarownica11 (73 punktów)
>>Ty jestes trwaniem wiecznym twoich przodków
>tak, dlatego jestem wyjątkowy (większość 99.999% zgineło przed prokreacją)

Jeśli sprowadzisz się do mikroskopijnego plemnika i jajeczka, to jesteś WYBRAŃCEM w tym temacie

>>Oho juz zapewne, bardzo mnie obchodza babki i dziadki z pola, szałasów lub jaskini )) tak samo obchodzi mnie kontynuacja.
>ty nie masz nic do gadania, dyktatorem jest samolubny gen (ty chyba za dużo myślisz- gen), albo nie lubisz chłopców samolubny gen, albo masz małe libido, tez gen. Ty nawet jako czarownica, nie masz nic do gadania

A gdzie jest napisane, że trzeba lubić chłopów. A co wy to tiramisu czy co?
weź....

>>Mój byt jest niezależny, a przylecialam z kosmosu 😁 każdy żyje dla siebie!!!!
>twoje JA, nie jest twoje a patoelit, sprzedałaś się diabłu, jesteś libkiem niedorozwojkiem

Pierd...isz

>>>naszym nieszczęściem jest ogromny wybór np mężczyzn, w raju był mocno ograniczony, dlatego tez bylo wiecej szczescia, radości
>>😁😁😁😁😁😁😁
>>Tam byles tylko ty i twoje nimfy
>raj mial budowę atomowa
>neutrony to dzieci, protony (jądro atomu) to kobiety a mężczyźni to elektrony. W raju nie było małżeństw, bzykalaś się z kim chciałas z reguły to seryjna monogamia, ale dzieci plodzilaś z tym jedynym, ale nie mialaś wielkiego wyboru, 1 z 8 elektronów, a dzisiaj 1000000000 co czyni cie nieszczesliwa

Jeszcze niedawno pisałeś, że raj to łono, teraz atom. Szukasz baby i coś płynnego zalało Ci mózg, jak i Twoim kolegom 99,99%. Zapewne w atomie doszło już do tego zjawiska, tzn w raju

>w raju kobiety byly boginiami i to chyba wraca

Ja już od dawna jestem Boginią i tu muszę pozdrowić mafię prostytucyjną z internetu, która z Bogiń chce qrwy robić, odchył z Raju

Panowie dżentelmeni prostacy, Boginie nie są od dymania, Boginiom składa się kwiaty i spierd....ALA na swoje miejsce w szeregu
05-06-2022 17:46 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Ty jestes trwaniem wiecznym twoich przodków
>>tak, dlatego jestem wyjątkowy (większość 99.999% zgineło przed prokreacją)
>Jeśli sprowadzisz się do mikroskopijnego plemnika i jajeczka, to jesteś WYBRAŃCEM w tym temacie
gdybyś wypełniła swoje powołanie, pieprzyła się na okrągło, urodziła dwójkę dzieci w odstępie 6 lat, byłabyś spełniona, a tak cierpisz, bo patoelity wmówiły ci indywidualizm, wolność, własność

>>>Oho juz zapewne, bardzo mnie obchodza babki i dziadki z pola, szałasów lub jaskini )) tak samo obchodzi mnie kontynuacja.
>>ty nie masz nic do gadania, dyktatorem jest samolubny gen (ty chyba za dużo myślisz- gen), albo nie lubisz chłopców samolubny gen, albo masz małe libido, tez gen. Ty nawet jako czarownica, nie masz nic do gadania
>A gdzie jest napisane, że trzeba lubić chłopów. A co wy to tiramisu czy co?
>weź....
istota raju było siostrzeństwo (nie były rodzone), one sterowały atomem (wspólnotą)

>>>Mój byt jest niezależny, a przylecialam z kosmosu 😁 każdy żyje dla siebie!!!!
>>twoje JA, nie jest twoje a patoelit, sprzedałaś się diabłu, jesteś libkiem niedorozwojkiem
>Pierd...isz
czy JA jest twoje? wmówili ci że jesteś polka, katoliczka, że Piłsudski był geniuszem, że Rosjanie to zło wcielone, masz wgrany program patoelit, dlatego jestes libkiem niedorozwojkiem

>>>>naszym nieszczęściem jest ogromny wybór np mężczyzn, w raju był mocno ograniczony, dlatego tez bylo wiecej szczescia, radości
>>>😁😁😁😁😁😁😁
>>>Tam byles tylko ty i twoje nimfy
>>raj mial budowę atomowa
>>

neutrony to dzieci, protony (jądro atomu) to kobiety a mężczyźni to elektrony. W raju nie było małżeństw, bzykalaś się z kim chciałas z reguły to seryjna monogamia, ale dzieci plodzilaś z tym jedynym, ale nie mialaś wielkiego wyboru, 1 z 8 elektronów, a dzisiaj 1000000000 co czyni cie nieszczesliwa

>Jeszcze niedawno pisałeś, że raj to łono, teraz atom.
świat jest zbudowany na jedno kopyto, dlatego atomowa budowa raju

>Szukasz baby i coś płynnego zalało Ci mózg
jestem mnichem

>Zapewne w atomie doszło już do tego zjawiska, tzn w raju
tak, bzykali się na okrągło. A co mieli robić? nie było pracy, szkoły, internetu, TV, filmów w tym porno

>>w raju kobiety byly boginiami i to chyba wraca
>Ja już od dawna jestem Boginią
to twoje dzikie pzoostałosci z raju, czarownica. CR jest wiedźmą

>Panowie dżentelmeni prostacy, Boginie nie są od dymania, Boginiom składa się kwiaty i spierd....ALA na swoje miejsce w szeregu
w raju to mężczyźni byli od dymania, ale to im sprawialo przyjemność np kobiety potrafią uprawiać seks z 100 powodów, były istotą, klejem i mózgiem raju

czemu Ty dorosłatak mało wiesz o raju, naszej istocie?
bo Twoje JA jest patoelit,
do pracy niewolnico
Czarownica11 (73 punktów)
Do nauki

Chooojowy ten portal.
06-06-2022 15:07 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>Do nauki
w raju nie było nauki i pracy, była zabawa, śpiew, tance

>Chooojowy ten portal.
to prawda, same ..uje, cipki stąd wyrzucają, tylko cr sie ostała, no i Ty, zaraz cię wyrzucą, bo nie jesteś racjonalna tylko emocjonalna, jak wszystkie baby
Duch Prawdy (14787 punktów)
www.racjonalista.pl/forum.php/s,880193#w880248

>>>jakby pożenić chrześcijaństwo z islamem, owoce związku byłyby piekne, mądre, bliższe raju, a o to przecież chodzi
>>dwa zatrute owoce nie dadzą zdrowego dżemu
>można z dwóch ideii, wybrac najbardziej przystające do współczesności elementy wiary i przy okazji pogodzic nas, uczynic braćmi. Muzułmanie uznają Jezusa, Maryję ..., uznajmy my Mahometa.
A co ze mną, nie uznaję Jezusa, Maryi i Mahometa?
>>>poza tym to są nasi, wywodzą się z naszego (żydowskiego) pnia wiary
>>twoi, z twojego pnia, nasi wywodzą się z słowiańskiego
>jesteśmy indoeuropejczykami co by sie pokrywało z religią księgi + hindusi
A co z kosmopolitą?: www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,66272

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
16-06-2022 12:02 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>>>jakby pożenić chrześcijaństwo z islamem, owoce związku byłyby piekne, mądre, bliższe raju, a o to przecież chodzi
>>>dwa zatrute owoce nie dadzą zdrowego dżemu
>>można z dwóch ideii, wybrac najbardziej przystające do współczesności elementy wiary i przy okazji pogodzic nas, uczynic braćmi. Muzułmanie uznają Jezusa, Maryję ..., uznajmy my Mahometa.
>A co ze mną, nie uznaję Jezusa, Maryi i Mahometa?
wierzenia powinny być lokalne a nie globalne. W raju każda mała wspólnota miała troszkę inne wierzenia i swoich szamanów i wierzyli wszyscy bo to byla ich religia a nie narzucona odgórnie. Nam religia została narzucona przez patoelity
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>A co ze mną, nie uznaję Jezusa, Maryi i Mahometa?
> wierzenia powinny być lokalne a nie globalne. W raju każda mała wspólnota miała troszkę inne wierzenia i swoich szamanów i wierzyli wszyscy bo to byla ich religia a nie narzucona odgórnie. Nam religia została narzucona przez patoelity
Nie narzucaj odgórnie jakie powinny być wierzenia.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365