"Nagie zdjęcia księdza Wiesława widziało zdecydowanie więcej osób, niż chciał były proboszcz Trzcinicy. - Rozeszło się szeroko, ale nieczęsto księża robią sobie nagie selfie w lustrze, żeby wysłać kochankom - mówią mieszkańcy wielkopolskiej Trzcinicy. Dziś ci, którzy mieli z roznegliżowanymi zdjęciami duchownego styczność, wzywani są na policję. Ściga ich ksiądz, który żąda ustalenia, kto rozpowszechnił jego intymne fotografie. - Wiesław C. jest takim samym obywatelem RP jak każdy inny. To on jest ofiarą. Romans z zamężną kobietą nie jest w cywilizowanych krajach przestępstwem - przekonuje Tomasz Mielcarek, prawnik księdza Wiesława."
>chciałbym być księdzem, >tyle owieczek do bzykania >i opowiadałbym o raju > Wśród tych owieczek są pewnie też barany... Ale Tobie to nie robi różnicy...
>>chciałbym być pasterzem, >> tyle owieczek do bzykania i opowiadałbym o raju >Wśród tych owieczek są pewnie też barany... Ale Tobie to nie robi różnicy... to było o pasterzu i owieczkach o baranie jest www.youtube.com/watch?v=9USq0RqRcp0 Baranie Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami. Baranie Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami. Baranie Boży, który gładzisz grzechy świata, obdarz nas pokojem.
Ależ ty jesteś płytki. Przejdź na islam, wówczas jak przelecisz kozę, albo dziecko nie będzie to zdrożne. Jeden problem, muzułmanie (oficjalnie) nie piją. Oni tak mają na trzeźwo. I tu może być keine probleme.