Czy wie ktoś, gdzie można się dowiedzieć czegoś ciekawego na temat ogniw wodorowych jako nadziei na powstrzymanie katastrofy energetycznej na naszym globie? W ostatniej "Polityce" (34/2005) Żakowski rozmawia na ten temat z J. Rifkinem. Oprócz tego Edwin Bendyk przedstawia swoje krytyczne uwagi wobec utopijnych jego zdaniem pomysłów Rifkina. Jeżeli ktoś to czytał to zachęcam do wymiany opinii, bo problem jest istotny. Mnie najbardziej interesuje kwestia wdrożenia tego wynalazku do użytku na masową skalę |