>A ja proponuję naszym politykom kurs nauki odpowiedzialności za decyzje, np. w Korei. Niech jadą i się dowiedzą, że nie wszędzie można jak w Polsce "eksperymentować" na państwie bezkarnie.
Może nie karać śmiercią, ale racja, powinni się nauczyć, że kraj to także ludzie, a nie bezosobowe "państwo", na którym eksperymentować jak się żywnie podoba - nie można.
|