Ludobójstwo religijne Zabójstwa na tle religijnym były,są i będą zjawiskom powszechnymi usankcjonowanym prawem nie tylko boskim ,ale i ziemskim. A ono pochodzi tez od tez od stwórcy(biblia) Kowalski całując hostie nie wie o największej rzezi religijnej w której śmierć poniosło 20 milionów ofiar..Powstanie tajpingow w 1851 roku w Chinach,kiedy Bóg przemówił do pewnego chińczyka Hong informując Iz jest on młodszym bratem Chrystusa o nakazując by pozbijał wszystkie demony i wprowadził system teokratyczny. Nowy prorok powołał związek Czcicieli Boga i otworzył milionowa armie W ciągu trzynastu lat dokonał tej masakry aż został pokonany. Nie lepiej zachowywali się amerykańscy katoliccy purytanie w stosunku do innowierców. Mordowali,palili bezlitośnie. Kto nie katolik to zbój!W 1994 roku 50 wyznawców z sekty"Krzyż i róża" popełniło w podziemiach wyłożonych lustrami rytualny mord w Szwajcarii. Podobnie czynili wyznawcy tej sekty i w Kanadzie Członkowie japonskie4j sekty"Najwyższa prawda"byli tak oddani swojemu guru,ze płacili 2 tysiące dolarów za wypicie kropli wody z wanny w której się kąpał. W 1995 roku gazem paraliżującym w metrze uśmiercili wiele osób. Członkowie kalifornijskiej sekty"Bramy niebios" wykastrowali się uwalniając się od żądz cielesnych,,a czterdziestu z nich popełniło samobójstwo wierząc ,ze kometą UFO pomkną do Boga. W 2000 roku zginęło ponad 900 członków sekty "Ruch na rzecz przywrócenia dziesięciu przykazań"Większość z nich zginęła w pomnieniach zamknięta.. |