Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 15 (przedawniony)
21-11-2023okraglykonie w motoryzacji
jesteśmy w motoryzacji 50 lat za USA, u nas osób zabitych/ rok, w wypadkach samochodowych na 1 mln mieszkańców wynosi 53 i spada, w USA 130 i rośnie, dlatego Amerykanie kupują coraz większe auta by uniknąć śmierci a jest odwrotnie. Czym więcej liberalizmu (indywidualizm, wolność, własność) tym wiecej głupiej śmierci

u nas auta powinny być małe, lekkie, ekonomiczne i niezbyt szybkie, a więc fiaty 125 i 6
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
12-11-2023farmerMosty które ciężko za sobą spalić a tu nagle Kopernik.
Gdy jechałem w tamtym tygodniu tym mostem to myślałem że będzie to chyba jedna z ciekawszych rzeczy jakie zobaczę w tym czasie. A jednocześnie (nie w danym momencie)jak ktoś pisał w opisie takje mosty ciężko się za sobą pali.
Zastanawialem się czy warto wracać choćby na to forum. Czy coś jest jeszce co będzie tu inspiracją.


Dzis natomiast gdy odwiedziłem Walhalle ku mojemu zaskoczeniu okazało się że jest tam Kopernik




Kto ma rację ? Niemcy Polacy ? Albo tak jak na tym forum bo tak?
A może najwyższa pora spalic most? Jest ich jeszce tak wiele?
Np. Millau . Też polecam

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
03-11-2023haishDisney dla dorosłych
www.msn.co(*)0999427eb8845ab9449041cd&ei=26

''' ...Papież dostaje w nim list od swojego poprzednika, który w Post Scriptum napisał: "Może i byłem Niemcem, ale myślałem po polsku. Oto dowód: cebula, Adam Małysz, świebodziński rekord Guinnessa. Spieszcie się, czas ucieka. Tik, tak, tik, tak. Ja jestem Pan Tik Tak". '''

Hej, hej lalalala (niemal) wszyscy mają źle w głowach - przeżyjemy , hej, hej lalalala...........

I kolejny radosny pomysł -
www.msn.co(*)df304a3db6367afdbd160c84&ei=12

"Do nowych grzechów Kościół zaliczył także seks przy użyciu akcesoriów takich jak wibrator. Na to jednak muszą uważać przecież także ci panowie, którzy nudy w łóżku na lubią."
- no cóż lepiej jako męska lub damska prostytutka ulżyć doli księżulka za tzw. 'bóg zapłać'.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
19-10-2023Ruddev1981TB#!Powrót handlu w niedzielę
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
14-10-2023funtudekaSR zmienił moje poczucie humoru i zachowanie?
Dlatego zawsze byłem typem osoby, która jest bardzo wyluzowana i często opowiada dowcipy (jestem początkującym komikiem stand-upowym). Odkąd przeszedłem na SR, podszedłem do tego o wiele poważniej i nie widziałem też zabawnej strony wszystkiego, jak zwykle. Stałem się bardzo cichy i stoicki. Odkąd wczoraj nawróciłem się po 30-dniowej passie, zacząłem myśleć tak jak zwykle i po raz pierwszy od miesiąca udało mi się rozśmieszać moich przyjaciół i rodzinę bez przerwy, jak zwykle zawsze robić. Bardzo mi tego brakowało w mojej passie. Jednak oczywiście nie chodziłem tak ciężko na siłownię, do pracy i prawie zmarnowałem dzień, w przeciwieństwie do sytuacji, gdy mam dobrą passę.

Dlatego utknąłem w impasie i jestem skonfliktowany. Porzuć jedną z najważniejszych dla mnie rzeczy, czyli poczucie humoru, lub pozostań poważny i pracuj nad ścieżką zapewnienia finansowego i duchowego bezpieczeństwa. Myślę, że tym razem potraktuję medytację o wiele poważniej i zobaczę, czy to pomoże.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
09-10-2023romaro"Korzenie zła" już w najbliższy piątek
"Nowy film duetu Sekielscy obnaży afery SKOK-ów, gdzie straty liczone są w miliardach złotych. - Bankowy Fundusz Gwarancyjny musiał wypłacać grube miliardy poszkodowanym. Ale wykraczamy poza tę aferę, pokazując, że zamieszani w nią są politycy różnych opcji, gangsterzy i ludzie służb specjalnych z rodowodem PRL-owskim"

W programie "Studio wyborcze", w którym redaktor naczelny "Newsweeka" gościł polityczkę Nowej Lewicy Agatę Diduszko-Zyglewską, Sekielski zapowiedział, że film o SKOK-ach będzie miał swoją premierę w najbliższy piątek 13 października.

"To będzie raczej pechowy piątek dla Prawicy".

kultura.on(*)=social&utm_campaign=onetsg_fb
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
04-10-2023Ruddev1981TB#!Music

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
04-10-2023romaroDziałkowiec


I przyszedł Morawiecki i wziął wszystko w swoje ręce mówiąc:
- Oddajcie Cezarowi, co cesarskie, a Bogu, co boskie.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
03-10-2023zeniu73Mokry sen Europy
Co powiecie na ostatnie obszczekiwanie przez Europę Elona Muska?

Musk zapytał się poprzez X czy niemiecki wyborca ma świadomość, że niemiecki rząd płaci 2 miliony Euro rocznie organizacjom NGO, które zajmują się przewozem migrantów z Afryki do Europy.

Lewicowa część Europy dostała wręcz wścieklizny.

Niemiecki Spiegel (który dostaje ponad 2 miliony euro pd organizacji Billa i Melindy Gates) oskarżył Muska o rozpowszechnianie teorii spiskowych, choć oficjalnie mąż pani Göring-Eckardt jest szefem organizacji United4Rescue, która zajmuje się zwożeniem migrantów z Morza Śródziemnomorskiego do Europy i kasuje za to państwowe pieniądze.

Na to Musk odpowiedział po niemiecku, że Spiegel jest szalony, głupi ( du hast nicht alle Tassen im Schrank).

Teraz mokry sen Europy to kontrola X, odebranie mu X (tak szwadronuja Zieloni i SPD oraz sama UE, która 26.09. oznajmiła, że chce walczyć z dezinformacją).

Jak myślicie? UE to już wymarzona KC UE czy jesczze muszą się trochę postarać?
Pasuje wam takie coś? Też chcielibyście ab UE fitrowala za was informacje i te nieprawdziwe kasowała, żebyście nie byli dezinformowani?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
03-10-2023zeniu73Tako rzecze romaro
"Zeniu nie będę tolerował twoich foliarskich wypocin, podobnie jak Thotera faszysstowskich.
Dużo ludzi mądrych zostało z tego forum wyrzuconych, a dwa naziołki bezkarnie wypsują, jak nie homofobiczne, to prorosyjskie, a nawet fadszystowskie wypociny"

Muszę ci w ten sposób odpowiedzieć, bo w cenzurze zasmakowaleś jak Stalin czy PiS i lubujesz się w wycinaniu.

Oczywiście, że nie będziesz tolerował.

Bo w swoim narcyźmie nie tolerujesz nikogo, kto cię nie głaska za twoje wypociny.

Nawet najlepszych niegdyś kumpli gryziesz jeśli ośmielą się z tobą nie zgodzić.

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)