"Zeniu nie będę tolerował twoich foliarskich wypocin, podobnie jak Thotera faszysstowskich. Dużo ludzi mądrych zostało z tego forum wyrzuconych, a dwa naziołki bezkarnie wypsują, jak nie homofobiczne, to prorosyjskie, a nawet fadszystowskie wypociny"
Muszę ci w ten sposób odpowiedzieć, bo w cenzurze zasmakowaleś jak Stalin czy PiS i lubujesz się w wycinaniu.
Oczywiście, że nie będziesz tolerował.
Bo w swoim narcyźmie nie tolerujesz nikogo, kto cię nie głaska za twoje wypociny.
Nawet najlepszych niegdyś kumpli gryziesz jeśli ośmielą się z tobą nie zgodzić. |