Średnio uczniowie nie chodzili do szkoły przez dwa miesiące. Znaczy, niektórzy nie chodzili przez 6 miesięcy na dziesięć. Czy uczniowie powinni mieć prawo do nauki, a nie obowiązek? Jak nie chcą, niech nie chodzą. Gdy się ich zmusza tylko przeszkadzają. baba z woza koniom lżej (dzięki temu, że mniej przychodzi na lekcje, praca nauczyciela jest lepsza)
|