>93% z NAS wypowiada się o USA pozytywnie, jesteśmy najbardziej proamerykańskim państwem na świecie. >Po Polsce najwięcej osób, które pozytywnie postrzegają USA mieszka w Nigerii i Kenii. >Najmniej proamerykańscy są Węgrzy - 44% wypowiada się o nich pozytywnie
Aaa, bo ty wierzysz w mądrość z zbiorowości. Ale gdyby ona była to by tak łatwo nie poddawała się propagandzie elit.
|