Racjonalista - Strona głównaDo treści
jestem Węgrem?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
28-06-2023 07:24okragly (21676 punktów)jestem Węgrem?
93% z NAS wypowiada się o USA pozytywnie, jesteśmy najbardziej proamerykańskim państwem na świecie.
Po Polsce najwięcej osób, które pozytywnie postrzegają USA mieszka w Nigerii i Kenii.
Najmniej proamerykańscy są Węgrzy - 44% wypowiada się o nich pozytywnie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>jesteśmy najbardziej proamerykańskim państwem na świecie
Albo się głośno mówi jak jest, albo ma się dostęp do koryta.

>Najmniej proamerykańscy są Węgrzy - 44% wypowiada się o nich pozytywnie
Czyli dzięki antyamerykańskim Węgrom polska proamerykańskość jest w cenie.

cr
qwery (2864 punktów)
>93% z NAS wypowiada się o USA pozytywnie, jesteśmy najbardziej proamerykańskim państwem na świecie.
>Po Polsce najwięcej osób, które pozytywnie postrzegają USA mieszka w Nigerii i Kenii.
>Najmniej proamerykańscy są Węgrzy - 44% wypowiada się o nich pozytywnie

Aaa, bo ty wierzysz w mądrość z zbiorowości. Ale gdyby ona była to by tak łatwo nie poddawała się propagandzie elit.
OakleeDavis (1 punktów)
>93% z NAS wypowiada się o USA pozytywnie, jesteśmy najbardziej proamerykańskim państwem na świecie.
>Po Polsce najwięcej osób, które pozytywnie postrzegają USA mieszka w Nigerii i Kenii.
>Najmniej proamerykańscy są Węgrzy - 44% wypowiada się o nich pozytywnie

Bu yerda onlayn kazino muxlislari bormi? Men yaqinda juda ajoyib o'yinlarga ega sayt topdim. Pin Up AZ ning ishonchliligi va xavfsizligini ham ta'kidlamoqchiman. Saytda barcha kerakli litsenziyalar mavjud bo'lib, bu o'yinning adolatliligini va ma'lumotlaringizni himoya qilishni kafolatlaydi. Maxfiyligingiz va moliyaviy ma'lumotlaringiz yaxshi himoyalanganligini bilib, to'liq ishonch bilan o'ynashingiz mumkin.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365