 |
Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 137 (przedawniony) | | 24-06-2010 | Smith | Nasi służbowi antysemici komentujący teksty o kozach i Makao |
"Nasi służbowi antysemici komentujący teksty w "Racjonaliście", twierdzą uparcie, że kieruje nimi współczucie dla Arabów."[1] Natomiast (tak w ramach wymiany grzeczności) służbowy islamofob racjonalisty, propaguje starą jak instytucja państwa propagandę podziału i zastraszenia: "Obawiając się islamskich terrorystów, obawiając się obłąkanych rządów uzbrojonych w broń atomową, spróbujmy usłyszeć również inne głosy. Nie mówny również z pogardą o pasterzach kóz, bo to wydaje się najgłupsze co możemy zrobić."[1] Nie chce mu się napisać nic na temat bijących w oczy przez zasłonę wspomnianej propagandy, głównych przyczyn ekstremizmu w miejsce propagowania efektów dysonansu poznawczego na temat cywilizowanego Zachodu, który jest cywilizowany przede wszystkim kosztem wyzysku terytoriów i ludności bynajmniej nie europejskiej. W tym konkretnym przypadku zajmę się propagowaniem idei, że nie należy kierować się współczuciem do Arabów z powodu tego, że wygnani przez nas - cywilizowanych Europejczyków z naszej cywilizowanej Europy Żydzi osiedlili się i stosują terror wobec barbarzyńców na ich terytorium. Za to wypada pałać sympatią do syjonistów, szastających na lewo i prawo wyświechtanym już do stopnia tragikomedii antysemityzmem i fundamentalizmem islamskim oraz do prowadzonej przez nich polityki kłamstw i terroru bo w innym wypadku wspomniany, służbowy autor przyklei etykietkę upartych służbowych antysemitów. Natomiast mile widziane są nie.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 9 (przedawniony) | | 23-06-2010 | liliac | Brytyjskie pielęgniarki unikną grzesznego obnażania się |
www.telegr(*)f-escape-NHS-hygiene-rule.htmlBrytyjscy decydenci zdrowotni w trosce o poczucie wstydu i czystość duchową pielęgniarek muzułmańskich postanowili ulżyć im nieco w zakresie czystości fizycznej. Deklarują chęć zachowania równowagi pomiędzy środkami kontroli infekcji a wierzeniami wstydliwych pracowników systemu opieki zdrowotnej. Ciekawam czy wolno poprosić o czystą, niewierzącą pielęgniarkę lub lekarkę. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 22-06-2010 | Marek1952 | Kreska |
Dawno , dawno temu - to nie bajka a historia , szlachciura był szanowany jeżeli stały za nim szable lub tzw kreski. Ponieważ w demokracji szlacheckiej to jego poplecznicy dawali poparcie żądnym władzy magnatom. Czym to się skończyło ? Każdy wie. Nie pomogło nawet rozdarcie szat przez Rejtana. Upadła więc demokracja szlachecka a narodziła się demokracja .............. Właśnie czyja demokracja ? Nie wiem jak jest " w świecie szerokim , którego nawet okiem sokolim nie zmierzysz ". Wiem jednak ,że u nas jest to demokracja dupków. Dawną polską kreskę zastąpił dupek. Czy kreska różni się od dupka ? Tylko brakiem szlachetnej krwi. Kreska szlachcic z czerwoną od gorzały pyskiem krzyczał nie pozwalam . Dupek klęcząc też nie pozwala by ktoś spoza kręgu Radia M miał coś do powiedzenia. Była też jednak różnica ,szlachcic mógł krzyknąć nie pozwalam co rodziło skutek prawny . Obecny dupek jest w większości po maturze zreformowanej lub starej. Takiemu dupkowi nie wystarczy już szklanica . Wprawdzie może sobie krzyknąć nie pozwalam ale taki krzyk politycy mają w dupie. Polska magnateria polityczna też skończyła maturę + co najmniej jedną akademie 1 maja lub 11 listopada. Ich inwencja jest przez to większa. Oni dupkowi dają drugą Japonię , Irlandię lub ofiarowują każdą inną głupotę. Przecież Jacuś Kurski powiedział dupek wszystko kupi. W demokracji ważne jest opakowanie. A opakowania mamy ładne. PZPR opakowała się w Sojusz Lewicy Demokratycznej. Komitet Wyborczy Solidarność zmienił więcej opakowań.. |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 23 (przedawniony) | | 22-06-2010 | rusophil | Koreański Mundial |
Ostatnio w mediach słyszy się o reprezentacji Korei Płn. na Mistrzostwach Świata. O tym, że jeśli nie zajmą wysokiej pozycji, to zostaną wywiezieni do obozów pracy, jak nasi dzadkowie przez sowietów i nazistów. Myślę, że drużyny innych państw też o tym wiedzą. Po strzeleniu pierwszego brazylijskiego gola (nawiasem mówąc niechcący) nie cieszono się tak bardzo. Chciałbym wiedzieć na ile jest to prawda i jakie kroki są podejmowane, by piłkarze nie zostali zabici przez Kim Jong-il'a. W mojej szkole na przykład napisaliśmy list do "wielkiego wodza", myślę jednak, że jeśli w ogóle coś odpisze, to zostaniemy zbyci tekstem typu "w naszym kraju nie ma takiego czegoś jak obozy koncentracyjne" lub inną niedorzecznością.
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 6 (przedawniony) | | 22-06-2010 | Matix | K.... | | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 25 (przedawniony) | | 20-06-2010 | Marek1952 | Przesłuchać Tuska |
W związku z katastrofą pod Smoleńskiem prokuratura powinna przesłuchać premiera Donalda Tuska - uważa mecenas Stefan Hambura, reprezentujący syna Anny Walentynowicz. I zapowiada, że złoży w prokuraturze odpowiedni wniosek w tej sprawie.
Tak należy Tuska przesłuchać koniecznie na okoliczność.
1. Dlaczego Prezydent w kilka dni po oficjalnej uroczystości chciał zrobić w Katyniu trampolinę wyborczą. 2. Niech wyjaśni jak to się stało , że mgła spowiła lotnisko w dniu przylotu Prezydenta a nie Premiera. 3. Dlaczego pilot religijnego państwa odważył się w chwili katastrofy zawołać k***a a nie o Jezu.
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 25 (przedawniony) | | 20-06-2010 | KarolG | Ci straszni hewimetalowcy :) |
Wróciłem wczoraj z Warszawy, z koncertu "Wielkiej Czwórki Trash Metalu". Pamiętam, jak w latach '80 i '90-tych uświadamiano mnie, że ta muzyka promuje satanizm i że wszyscy wykonawcy to sataniści. Na koncert dojechałem spóźniony, więc ominął mnie występ Behemotha, ale zdążyłem na Anthrax. Po godzinnym występie wokalista, powiedział to co mówi się zawsze, czyli: "Jesteście super itd" i dodał: " God bless you all! "Wow, nawrócił się? Powtórzył to jeszcze ze dwa razy. Potem grał Medadeth. Koncert mi się mniej podobał, Dave Mustain był mało rozmowny, ale na koniec nie zapomniał krzyknąć: " Thank you. God bless you all "Zacząłem, całkiem poważnie się zastanawiać, co powiedział Nergal z Behemotha  Ktoś wie może? Stawiam na "Dodzia bless you all"  PS. Na szczęście Slayer wystąpił w tradycyjnym przebraniu (choć z akcentami footballowymi), co zmniejszyło mój dysonans poznawczy  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 19-06-2010 | Łukasz Romanowicz | Prawa emerytalne - pytanie. |
Przyznam, że nie wiem gdzie i komu mógłbym zadać to pytanie. Przepraszam więc jeśli pisze nie tu gdzie trzeba. Będę wdzięczny za rzeczowe odpowiedzi: 1. Czy pracownik w chwili przejścia na emeryturę przestaje być pracownikiem danego zakładu? Chodzi mi o względy prawne. Czy ma jakiś związek prawny z zakładem pracy? 2. Czy emeryt traci świadczenia socjalne, takie jak dofinansowanie wypoczynku dla siebie i dla dzieci? 3. Jak to jest z funduszem socjalnym... Czy jest on zarządzany tylko przez zakład pracy, czy są jakieś dyrektywy państwowe? Kto ustala kwotę dofinansowania itp. ?
Jestem zielony w sprawach emerytury, itp. lecz ostatnio mnie to nurtuje, ze względu na pewien spór. Jeśli ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć, będę wdzięczny.
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 15 (przedawniony) | | 18-06-2010 | Krzysztof Jóźwiak | Co z tym Mundialem ? |
Średnia goli po 16 meczach (występie wszystkich finalistów) : 1.5625/mecz !! Po pierwszej połowie: 0.5625/mecz !! Nigdy nie było tak (skrajnie...) źle ! A i tak zawyża wynik Niemców z osłabioną Australią (4:0) i Korea Północna (sic!) która wbiła Brazylii gola na 2:1 ... W pozostałych 14 meczach nie padły więcej niż 2 gole ! Czas zacząć tworzyć teorie spiskowe (;p) dlaczego ? 1) Wuwuzele wk*rwiają piłkarzy tak, że nie są w stanie utrzymać koncentracji. hmmm... w ataku. 2) Zima - trudne warunki do gry, wyrównany poziom drużyn w pierwszych spotkaniach (O RLY?), obiektywne czynniki, ... 3) przypadek, anomalia, odchylenie od normy. Moje typy: 1) 9/10 2) 6/10 3) 4/10 Pozdrawiam  | Zobacz wypowiedzi..
Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |