Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 44 (przedawniony)
19-04-2024okraglyhistoria jest zafałszowana przez humanistów
historia jest zafałszowana przez humanistów, dlatego naukami społecznymi powinny zająć się matematycy, fizycy, chemicy, biolodzy, inżynierowie
humaniści (w tym ekonomiści z naszym geniuszem na czele) do łopaty, większy będzie pożytek
świat jest fizyczny, kiedy to zrozumiemy pokochamy Rosjan i znienawidzimy anglo/usa/zyda, prawdziwych wrogów narodu

do liceum Platona, jeśli ktoś nie znał fizyki, matematyki, nie był wpuszczany, bo to sa maciarewicze czy inne libki niedorozwojki
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony)
16-04-2024DeenWJak kupić obserwujących na Instagramie?
Cześć wszystkim, ostatnio zastanawiałem się, czy ktoś może polecić mi sposób na kupno obserwujących na Instagramie? Chciałbym szybko zwiększyć liczbę obserwujących na moim koncie, więc jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby lub usługi do polecenia, byłbym wdzięczny za podzielenie się nimi!
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
13-04-2024scriba144Ulubione zaduszki
W związku z pytaniem na forum, które nie święta, czyli zaduszki lubicie. Czy zaduszki zimowe, według przesilenia zimowego (24-25 grudnia) Zaduszki wiosenne, według równonocy wiosennej (20-21 marca) I zaduszki przesilenia letniego (24 czerwca) Aż do równonocy jesiennej, neopogańskich zaduszek listopadowych. Świętem dla wszystkich jest szabat (sobota) Siódmy dzień odpoczynku w trosce o zdrowie nasze. Ustanowiony przez Boga Wszechmogącego (Rdz 2, 2-3) Natomiast Pesach- Pascha jest świętem dla Izraela. Na pamiątkę wyjścia z egipskiej niewoli śmierci. Do życia przez śmierć baranka-Jezusa Zbawiciela, w zastępstwie śmierci każdego z nas. Aby być wzorem człowieka dla człowieka.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 6 (przedawniony)
11-04-2024okraglywypełnij kropki
modlitwa racjonalistów
***** nasza, Ty zawsze przy nas stój
rano, wieczór, we dnie, w nocy, bądź nam zawsze do pomocy
broń nas od wszystkiego złego* i doprowadź do raju naszego

*) złem jest np. antyludzki liberalizm (indywidualizm, wolność, własność)

cechą modlitwy, że w niej nie ma narcystycznego, śmierć i cierpienie niosącego JA, tylko budująca wspólnotę, MY

być czy mieć? taka jest róznica pomiędzy nami libkami a rajanami
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 11 (przedawniony)
04-04-2024okraglypopsute dzieło sztuki
z sztuk najbardziej podobają mi się auta i tylko jeden ich element mnie wkurwia, tablice rejestracyjne. Rozumiem ich konieczność, ale mamy 21w, czy nie możemy coś wymyśleć?

są też takie auta które bez tablicy wyglądają głupio np fiat 125 nie bez powodu nazywany kredens
mój dziadek na swoim wozie drabiniastym tez miał tablicę rejestracyjną, ale tam wcale mnie to nie kóło, bo wóz nie był dziełem sztuki
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 29 (przedawniony)
29-03-2024okraglyco mnie denerwuje
mamy nadmiar śmieci w internecie, np zauważam interesujący mnie tytuł na jakimś portalu, klitam, a tam musze przebrnąć przez ogrom śmieci by na końcu (nie zawsze uzyskać odpowiedź zapowiadaną w tytule)

powinniśmy dostawać informacje a nie mowe trawe czy inne plewy, dlatego to co dostaje prezydent, premier od swoich służb na swój stolik, za które MY płacimy, powinniśmy dostawac też my (w końcu za nie płacimy, a jesteśmy demokratycznym krajem* psem usazyda a nie okropną Rosją)

*)demokracja- z greckiego demos znaczy lud oraz kratos znaczy władza, czyli bezpośrednie rządy ludu.
jak lud może rządzić tak okłamywany, manipulowany, wykorzystywany, zniewolony

nasz kraj nie jest demokracją, już wolę Rosję, przynajmniej się nie oszukują, ale my są libki, dla nas bogiem wszczepiona nam przez patoelity, psy usażyda, zaraza, MEM tj INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, celem zniewolenia owieczki
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
28-03-2024PatrickonCzy ktoś słyszał o istnieniu aplikacji szpiegowskich
Czy ktoś słyszał o istnieniu aplikacji szpiegowskich dla TikTok? Zacząłem myśleć o moim bezpieczeństwie i prywatności danych po ostatnich wiadomościach o problemach z bezpieczeństwem aplikacji. Chciałbym znaleźć narzędzie, które pozwoli mi dokładniej monitorować moją aktywność.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
27-03-2024PatrickonKiedy myślę o podsłuchiwaniu, zastanawiam się,
Kiedy myślę o podsłuchiwaniu, zastanawiam się, kto tak naprawdę tego potrzebuje? Rozumiem, że organy ścigania mogą stosować takie metody w walce z przestępczością i terroryzmem, ale co ze zwykłymi obywatelami? Uważam, że każdy człowiek ma prawo do prywatności i poufności swoich osobistych rozmów
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
27-03-2024PatrickonCzy ktoś słyszał o istnieniu aplikacji szpiegowskich
Czy ktoś słyszał o istnieniu aplikacji szpiegowskich dla TikTok? Zacząłem myśleć o moim bezpieczeństwie i prywatności danych po ostatnich wiadomościach o problemach z bezpieczeństwem aplikacji. Chciałbym znaleźć narzędzie, które pozwoli mi dokładniej monitorować moją aktywność.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
26-03-2024Patrickonktoś słyszał o istnieniu aplikacji szpiegowskich dla TikTok?
Czy ktoś słyszał o istnieniu aplikacji szpiegowskich dla TikTok? Zacząłem myśleć o moim bezpieczeństwie i prywatności danych po ostatnich wiadomościach o problemach z bezpieczeństwem aplikacji. Chciałbym znaleźć narzędzie, które pozwoli mi dokładniej monitorować moją aktywność.
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)