Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony)
16-04-2023zeniu73Ruskie trolle!!!
businessin(*)anicy-z-ukraina-rosnie/gyl4scr


Jak oni mogą tak kłamać?!?!? Ruskie trolle!!!
Przecież w Ukrainie bomby i rakiety spadają, więc NIELOGICZNE jest, że Ukraińcy, którzy uciekli przed wojną teraz tam na święta wracają!!!!! Kłamstwo!!!
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
14-04-2023zeniu73Teoria spiskowa?
W 2020 byliśmy świadkami, że definicja demokracji jest bardzo elastyczna. Jeśli demokracja zdefiniuje niebezpieczeństwo to może (aby cię chronić) zamknąć w domu, ograniczyć promień poruszania się itd, itp.

Czy wyobrażacie sobie, że po corona lockdownie przyjdzie czas na klima lockdown? Zieloni już teraz pobrzdękują o jednej podróży urlopowej w roku, limicie co2 dla pojedynczej osoby itd.

Czy może jak zwykle: TO jest co innego i nigdy w demokracji nie przejdzie??
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
07-04-2023zeniu73Order Orła Białego
Popłakałem się przy ceremonii.
Wszystkim ruskim trollem odpowiadam, że ten order należał się mu jak psu buda.

Podobała mi się też naszywka na swetrze.

Slava Ukraini.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 8 (przedawniony)
04-04-2023romaroLudwik Syfiasty
Uważa się, że pierwsza kanalizacja w Rzymie powstała pomiędzy 800 a 735 rokiem p.n.e. Rzymski system kanałów ściekowych był niezwykle rozbudowany w starożytnym Rzymie. Najsłynniejszym był Cloaca Maxima w Rzymie ("największy kanał ściekowy"), który był jedną z największych konstrukcji rzymskich, jakie kiedykolwiek powstały.
A teraz wyobraźcie sobie, że przybywacie do bajecznego pałacu Ludwika XIV w Wersalu. Jadąc powozem, podziwiacie wspaniałą architekturę, wychylacie głowę, by przyjrzeć się fontannom i perfekcyjnej zieleni starannie przystrzyżonych trawników. Onieśmieleni i podekscytowani wysiadacie i zostajecie zaprowadzeni do wnętrza, które przytłacza was luksusem. Wybałuszacie oczy ze zdumienia, chwiejnym krokiem przechodząc przez kapiącą od złota Salę Lustrzaną, i z bijącym sercem czekacie na królewskie wezwanie. Po nieznośnie długiej chwili prowadzą was wreszcie do prywatnych apartamentów monarchy, na które składa się siedem majestatycznych komnat. Gdy skręcacie, waszym oczom ukazują się kolejne drzwi; dworskim zwyczajem nie pukacie w nie, lecz jedynie delikatnie skrobiecie we framugę paznokciem małego palca lewej dłoni. Czyjś głos nakazuje wam wejść, przechodzicie więc przez próg i... oto waszym oczom ukazuje się najpotężniejszy człowiek w Europie, który właśnie... kręci batona.
Przed rokiem 1684 (kiedy postanowił zasłaniać się karmazynową kotarą) królowi Ludwikowi XIV często zdarzało się gawędzić z ludźmi nawet ze spuszczonymi portkami i podczas posiedzenia na sedesie,..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 22 (przedawniony)
03-04-2023zeniu73Pytanie do ekspertów
Pytanie do tutejszych ekspertów od wszystkiego a przede wszystkim od bycia zawsze w racji:

Czy Seymour Hersh jest putinowskim trollem?

www.onet.p(*)i-nord-stream/t8dq7z3,79cfc278
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 2 (przedawniony)
03-04-2023okraglypierwsze prawo raju
rajskie prawo powszechnej mocy głosi, że: Między dowolną parą ludzi pojawia się moc, a jej wartość rośnie z iloczynem ich mas i maleje z kwadratem odległości.
M = m1 x m2/r2
M-moc
m1, m2, -masa człowieka
r-odległośc pomiędzy ludźmi
dlatego tak w raju wyglądało m1


a tak w raju odległość r pomiędzy m


bliskie, zażyłe stado ludzkie, z wzoru widac, r dąży do 0, wtedy M dąży do nieskończoności
a podążanie za naszym bogiem liberałem, (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ) wtedy r=nieskończoność, M prowadzi do 0 (śmierci) co widac w naszym libkowym kraju

jak ten wzór wygląda dla 30 ludzi (m), kazdy z każdym się przyciągał, to ile r?)
i jaka jest wartość Mocy w raju?

sprawdzamy wzory podstawiając za r=0 i r=nieskończoność
dla r=0 mamy "bożenarodzenie"
dla r = nieskończonośc, mamy śmierć
wzór jest prawdziwy (tak w szkole średniej sprawdzaliśmy prawdziwość wzoru)
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 8 (przedawniony)
31-03-2023okraglyale jaja
jądra mamy umieszczone na zewnątrz, by nasienie było w niższej temperaturze, w "lodówce", wtedy utrzymuje się w dobrej kondycji, tak chciała ewolucja (dobór naturalny)
Inseminatorzy, trzymają nasienie mężczyzny czy innego byka w lodówce.
Dzisiaj dobór naturalny nie działa, wszyscy mamy przegrzane jaja, ich witalność jest 76 X mniejsza niż w raju
mam pomysł na majtki z wydzieloną chłodnią

przegrzane jądra to gorsza jakość nasienia, może i dzieci z niego zrodzonych? wtedy i narodu! na pewno bezpłodność!
w raju biegaliśmy nago, było ciągłe chłodzenie

jak myślicie, czy gorsza jakość nasienia (jest dużo gorsza) to gorsza "jakość" dzieci?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 37 (przedawniony)
28-03-2023okraglykto przyjaciel?
Z przyjaciółmi mamy więcej genetycznie wspólnego, niż z przypadkowymi osobami z ulicy, są do nas podobni genetycznie jak kuzyni 4 rzędu, tak było w raju

przyjaźnimy się z osobami, z którymi mamy regularny, bezpośredni kontakt. dzielimy poczucie humoru, zainteresowania, moralność, wykształcenie miejsce urodzenie. Raj, biologiczną koniecznością, udane życie społeczne sprzyja zdrowiu, szczęściu, bogactwu
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 30 (przedawniony)
16-03-2023okraglylosujmy, to lepsze niż wybory
są badania, że gdybyśmy losowali skład parlamentu, byłby lepszy niż wybierany.
patoelity się nie zgodzą
dlatego nazywamy nasz ustrój demokracją liberalną (niewolniczą dla nas, libków niedorozwojków)
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
09-03-2023zeniu73Przygotowanie to wszystko
Pamiętaj, że jeśli chciałbyś przeprowadzić sabotaż ( powiedzmy wysadzić podwodny gazociąg) to koniecznie zrób to ze sfałszowanymi paszportami, żeby służby miały coś na pokaz.

wiadomosci(*)ek-w-sprawie-6874043755064000a

Jak dla mnie nie gorsze niż parówki Macierewicza ale poczekamy na rozwój sprawy.
Zobacz wypowiedzi..

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)