 |
Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 06-05-2023 | plsikorka | Racjonalizm w biznesie |
Racjonalizm to podejście oparte na rozumie i poznawaniu świata przez empirię. W dzisiejszych czasach, coraz częściej wykorzystujemy racjonalne podejście w biznesie, np. poprzez system call center w chmurze voiptimecloud.pl/call-center, który pozwala na efektywną obsługę klientów poprzez analizę danych i zastosowanie logicznych rozwiązań. Dzięki racjonalizmowi możemy osiągnąć lepsze wyniki i rozwijać się szybciej. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 25 (przedawniony) | | 05-05-2023 | zeniu73 | Transwojna |
www.t-onli(*)riegsfall-eingezogen-wird.htmlPrzyznajcie sami, że to transfobia. Jak można być tak transfobicznym, żeby kobiety siłą powoływać do wojska jeśli państwo zdefiniuje sytuację wyjątkową?? Jak można tak ewidentnie pluć nauce w twarz? Przecież transkobieta to normalna kobieta i nie można jej tak traktować. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 04-05-2023 | zeniu73 | Antyszczepionkowiec? |
dorzeczy.p(*)l-list-otwarty-do-pfizera.htmlSłodkie. Jak rok temu ludzie mówili, że rządy pozamawiały za dużo ttej cudownej mieszanki, to byli wyzywani ( również tutaj). Teraz najwięksi naziści szczepionkowi skamlają o amnestię finansową bo nawet zagorzali szczepionkofile nie chcą tego gówna 😂😂 Gdzie są ci solidarni, którzy rok temu byli na fali i z nienawiścią w oczach chcieli zamykać i karać niezaszczepionych? Czemu nie korzystają z dobrodziejstwa mrna? Przecież to tylko mała igiełka a ratuje życie. #mychcielismydobrze #niktniewiedziałlepiej 😂 | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 01-05-2023 | okragly | praca |
święto pracy patoelity zakłamują świat, nawet na poziomie słowa, siebie każąc nazywać elitami, kapitalistów pracodawcami, a pracowników pracobiorcami a jest odwrotnie jeśli ja oddaje krew jestem krwiodawcą, jeśli ja oddaje pracę jestem pracodawcą jeśli odbieram krew jestem krwiobiorcą, jeśli odbieram prace, jestem pracobiorca. mamy odwrotnie, manipulacja, zakłamanie, nawet na poziomie jezyka
|
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 18 (przedawniony) | | 30-04-2023 | romaro | Okres grillowania uważam za otwarty |
Gdy będziecie wrzucali kiełbaski na grilla niech może przypomni się wam, że starożytni Rzymianie też lubili to co my: z grilla boczek (nazywali go petaso) podawany z figami, winem i pieprzem. Zajadali się też gorącymi wieprzowymi kiełbaskami z Lukanii (na południu Italii) obsypanymi ziołami i uwędzonymi w ostrym, aromatycznym dymie z ogniska. Z jakością było różnie - niektóre kiełbaski tylko nazwą różniły się od organicznych prezerwatyw wypchanych gałkami ocznymi i mielonymi wnętrznościami. Mógł to być jeden z powodów, dla których w IV wieku w miastach rzymskich zakazano produkcji kiełbas, uznając je za barbarzyńskie jadło nienadające się na chrześcijańskie stoły. Inny problem z kiełbasą wynikał z tego, że klient nigdy nie mógł być pewien, jaki organ ani nawet jakie zwierzę spożywa. Na długo przed tym, jak hot dogi opanowały amerykańskie stadiony, słynny ateński filozof Sokrates wyrażał podejrzenia, że zawartość kiełbaski jeszcze niedawno szczekała na podwórku. A skoro już o tego typu klimatach mowa - Egipcjanie, którzy wędzenie wieprzowiny i przygotowywanie ciała do podróży w zaświaty określali tym samym słowem, raczyli się świnką od czasu do czasu, odkąd odkryli, że nawet w ich parnym klimacie wędzoną szynkę można przechowywać i spożywać przez cały rok. To, że ten naród doskonale znał się na konserwowaniu żywności, nie powinno nikogo dziwić, w końcu Egipcjanie przez wieki doskonalili sztukę mumifikacji.
W związku z obecnie panującą drożyzną bądźcie podejrzliwi jak Sokrates. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 13 (przedawniony) | | 28-04-2023 | romaro | Kościół namawia do noszenia sukienek |
Również katolickie radio namawia kobiety do noszenia sukienek. Ma mieć to związek z majem, który w Kościele katolickim jest poświęcony Maryi. Czy ktoś kiedykolwiek widział wizerunek Jezusa na którym był w spodniach?  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 26-04-2023 | romaro | Szambo |
Poniżej zmieszczam tekst który się znalazł w dzisiejszym Newsweeku. Zabawny gdyby nie dotyczył resortu sprawiedliwości naszego kraju. Autorem jest Andrzej Stankiewicz
Ależ się pan Zbyszek napuszył. Ależ się oburzył. Ależ w myślach nie raz przeładował swego glocka wetkniętego nonszalancko za gumkę od slipków. "Szambiarz Andrzej Stankiewicz zanurkował dziś na dno szamba. Cyngiel wykonywał zlecenie" – obwieścił na Twitterze. Pan Zbigniew się tak zhiperwentylował, czytając mój ubiegłotygodniowy felieton dla "Newsweeka", w którym zrelacjonowałem podejrzenia, które mają politycy PiS – że to z kierowanej przez niego prokuratury wyciekła sprawa męża marszałek Sejmu Elżbiety Witek, który od 2,5 roku przebywa na OIOMI-ie legnickiego szpitala. Spiskowcy owi dedukują, że ta historia była znana od lat. A skandal się zrobił dopiero, gdy do prokuratury trafiło doniesienie kobiety, która twierdzi, że jej matka umarła, bo na OIOM-ie w Legnicy nie było dla niej miejsca, gdyż na stałe zajmuje je Stanisław Witek. Informacje na temat doniesienia do prokuratury w tej sprawie pojawiły się symultanicznie w kilku warszawskich redakcjach, czyli ktoś je inspirował. Tak jak napisałem – czego zapowietrzony Ziobro zapewne nie doczytał – w tej sprawie nie liczy się to, czy to on rzeczywiście dokonał przecieku, czy też nie. Ważne jest, że Ziobrze w PiS mało kto w takich sytuacjach wierzy. Tak się bowiem, zapewne przypadkiem, składa, że zawsze gdy Ziobro jest prokuratorem generalnym,.. |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 37 (przedawniony) | | 25-04-2023 | zeniu73 | Głód w Afryce |
W Afryce głodują. To fakt.
8 miesięcy temu UE płakała, że bez ukraińskiego zboża Afryka umrze. Zboże więc wyjechało i po paru miesiącach okazało się, że zalewa Europe zamiast karmić Afrykę.
Kto jest winny? Lobby obcego kapitału na Ukrainie ( znaczna część ziem uprawnych w Ukrainie nie należy do Ukrainy), które lansowało bajkę o Afryce? UE? PiS? Putin?
A może z solidarności musimy milczeć, żeby nie wyjść na ruskich trolli i żreć chleb z ukraińskiego zboża? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 6 (przedawniony) | | 16-04-2023 | zeniu73 | Jak tam zdrowie? |
youtu.be/L72ch9PV-XcJak tam zdrowie? Czy krzykacze sprzed roku, którzy śmiali, wyzywali i chcieli przymusowo szczepić sceptyków wzięli 5. dawkę? Bo ta piąta dawka ma czwartej przypomnieć, że ta ma trzeciej przypomnieć, żeby drugiej przypomnieć żeby pierwszej przypomnieć żeby dalej chroniła. Co tak cicho siedzicie, solidarni i racjonalni propagatorzy zdrowej szczepionki? Btw. W Szwajcarii lekarze szczepią na własną odpowiedzialność i w razie skutków ubocznych płacą sami odszkodowania. A ja myślałem, że to tylko mały zastrzyczek i skutków ubocznych nie ma. Tak przynajmniej przez dwa lata tutejsi eksperci od wszystkiego twierdzili. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |