 |
Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 8 (przedawniony) | | 27-01-2022 | kobieta | "Ewakuowany Afgańczyk zgwałcił trzylatka" |
Afgańczyk, który został ewakuowany przez Stany Zjednoczone podczas przejęcia władzy przez Talibów, został teraz skazany za wykorzystywanie seksualne trzyletniej dziewczynki. Afgańczyk broni się, mówiąc, że zachowanie jest normalne w jego kulturze, donosi RT. /To typowe powiedzenie dla mȩżczyzn z kultury muzułmańskiej/. Mohamed Tariq, lat 24, został ewakuowany z Kabulu w sierpniu przez wojska amerykańskie i poleciał do Stanów Zjednoczonych. Był jednym z wielu Afgańczyków wywiezionych z kraju amerykańskimi samolotami transportowymi, aby uciec od Talibów. Krótko po wylądowaniu w Stanach Zjednoczonych Mohamed Tariq dokonał napaści seksualnej na trzyletnią Afgańską dziewczynkę. Działo się to już, gdy przebywał w obozie dla tzw. uchodźców. Kilku amerykańskich marines w bazie wojskowej, w której przebywał, było wówczas świadkami, jak Mohamed Tariq w bardzo nieodpowiedni sposób wielokrotnie drapał dziewczynkę po ubraniu, na piersiach, bezpośrednio na brzuchu i pośladkach. Gdy żołnierze chcieli wiedzieć, co robi, Mohamed stwierdził, że według afgańskiej kultury nie zrobił nic złego. Trzyletnia dziewczynka mieszkała w obozie z rodzicami, ale rodzina nie znała wcześniej Mohameda i nie miała z nim żadnego związku. Mohammed Tariq został uznany za winnego molestowania seksualnego dziewczynki. Wyrok zostanie rozstrzygnięty w kwietniu, a Afgańczykowi grozi dożywocie. Gdyby w Szwecji i w Niemczech tak działały sądy!! www.rt.com(*)vacuee-guilty-child-molesting/. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 27-01-2022 | romaro | Idea FR w nowej odsłonie. |
Arminiusa idea forum - zamieszczanie nowych wątków, celem usuwania z pola widzenia poprzednich (czyt. starszych wątków). >Pan cierpi na jakąś lewacką obsesję. Przecież zamieszczając watki - usuwam także z pola widzenia te moje poprzednie
Wierny swojej idei w praktyce - od 8 rano do godziny 12 w południe 6 wątków Arminiusa
A więc żeby zadość uczynić Arminiusowi i jego idei zamieszczam wątek w nowej wersji by usunąć z pola widzenia mój poprzedni wątek.
Słuchałem relacji z rozprawy Brevika i przyznam, byłem zszokowany. Nie tym co mówił Brevik, ale tym, że w podobne ideologiczne tony bardzo często uderza tutaj forumowy neonazista Arminius, jak Brevik z determinacją walczący o przetrwanie "Białej Rasy". Psychologiczny biogram obu wydaje się mieć wiele wspólnych punktów, co zresztą nie powinno dziwić wiedząc jakie wartości ideolo wyznają . Ta sama narcystyczna postawa, ta sama megalomania i cechujący ich błąd poznawczy -wiara w swoje zdolności zmieniania świata. Podczas pierwszej ekspertyzy Breivik zostaje zdiagnozowany jako schizofrenik* przez dwóch psychiatrów upoważnionych przez norweski wymiar sprawiedliwości. Według ich raportu działał pod wpływem urojeniowych myśli, przedstawiając się w szczególności jako przyszły regent Norwegii, powołany do przejęcia władzy z pomocą organizacji templariuszy. Mamy tu i my forumowego Brevika. Jakie forum taki Brevik, niemniej właśnie w tym kraju, właśnie teraz, obecny tu Arminius jest ideologicznym uosobieniem "białej siły" dla niejednego.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 27-01-2022 | Arminius | Lewacka wojna z prawem do wolności słowa |
O kulturze unieważniania (kneblowania), zdegenerowanej politycznie poprawności, lewackim hejtowaniu i lewackim cenzurowaniu traktuje podlinkowany tekst. Wszystkie te patologie są także zauważalne na forum niniejszym - stąd tym bardziej zasadna wydaje się jego lektura. Autor podlinkowanego tekstu - dla zobrazowania tez które głosi - podaje przykład Matta Walsha, użytkownika Twittera o konserwatywnych poglądach, którego konto zostało zawieszone za wpis wyrażający jego opinię jak niżej na temat transosobników: “The greatest female Jeopardy champion of all time is a man. The top female college swimmer is a man. The first female four star admiral in the Public Health Service is a man. Men have dominated female high school track and the female MMA circuit. The patriarchy wins in the end,” (Najlepszą uczestniczką konkursu dla kobiet okazał się być mężczyzna. Najlepszą pływaczką na uczelni okazał się mężczyzna. Pierwszą kobietą czterogwiazdkowym admirałem w publicznej służbie zdrowia okazał się być mężczyzna. Mężczyźni zdominowali żeńską atletykę w szkołach średnich oraz mieszane sztuki walki dla kobiet. Słowem, patriarchat finalnie zwycięża". Jak w "Seksmisji" chciałoby się dodać. Zainteresowanych problemem odsyłam do podlinkowanego materiału. www.ruther(*)tures_war_on_free_speech_short | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 27-01-2022 | MaxGolonko3 | Co nas (jako gatunek) zabije najprędzej |
Film z kamery w teleskopie amatorskim: youtu.be/cx2QOTkDFKA18 stycznia 2022 r. asteroida 7482 (1994 PC1) o średnicy około 1 km zbliżyła się do Ziemi na odległość 1,98 miliona km i przelatywała z prędkością 20 km/s. To kamienna asteroida, sklasyfikowana jako obiekt znajdujący się w pobliżu Ziemi i potencjalnie niebezpieczna asteroida z grupy Apollo. Asteroida została odkryta 9 sierpnia 1994 roku przez astronoma Roberta McNaughta w Obserwatorium Siding Spring w Coonabarabran w Australii. Sześć razy dalej niż Księżyc więc spokój ale jakby kiedyś trafiła w Ziemię to lata głodu straszliwego dla wszystkich z powodu zapylenia atmosfery na całej planecie i drastycznego spadku plonów. Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 9 (przedawniony) | | 24-01-2022 | Arminius | Czy smartfonowcy "bez zasięgu" pogrzebią kiedyś cywilizację? |
W piątek do Łodzi jechałem ze Śląska pociągiem cztery godziny. Przez większość trasy były wielkie problemy z dostępem do "sieci". Siedząc w Warsie, sącząc piwo i poczytując "Wołokę" Wilka, obserwowałem intrygujący - i przerażający zarazem - spektakl. Delikwent o wyglądzie i manierach klasycznego proleta usiłował się do kogoś dodzwonić - bezskutecznie. Wypróżnił przeto w narastających nerwach pięć piw - nieustannie ponawiając próby dzwonienia, po czem zrobił się agresywny i kolebiący na nogach. Klął jak szewc, stawiał się konduktorom, opuścił pociąg w Tomaszowie Mazowieckim, uszczęśliwiony jak ryba wrzucona z powrotem do wody, bo na stacji znów pojawił się zasięg. Barman z Warsu zachowywał się podobnie. Za każdym razem gdy pociąg wjeżdżał na stację pędził do drzwi wagonu, usiłując "złapać zasięg". Również klął jak szewc, więc w końcu nie wytrzymałem i ja go zrugałem - bo w końcu to on jest barman w Warsie, a ja tam jestem klientem konsumującym piwo, za które zapłaciłem krocie. Obok siedziała matka z dzieckiem. Dziecko - 4 lata mniej więcej - nie mogło z powodu jak wyżej wścibiać nos w jakieś smartfonowe gówno, więc nieustannie kaprysiło, płakało, negowało cały świat. Na końcu wylało na siebie pół talerza barszczu, za co dostało od rozjuszonej matki w rzyć, żeby posłużyć się stylem Wilka. A matka ode mnie burę, za to, że katuje dzieciaka i się nim należycie nie zajmuje. Bo pani matki - wyobraźcie sobie - zostawiła berbecia jak wyżej pod moją opieką ( bez poinformowania mnie o tym).. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 23-01-2022 | MaxGolonko3 | Nie ma gdzie uciekać! |
Grafika: pbs.twimg.(*)XMAEb6sc?format=jpg&name=largeJest nowa mapa lokalnej bańki słonecznej. Na skraju rozległego regionu pozbawionego gazu i pyłu naukowcy znajdują wyjaśnienie, jak rozpoczęło się tworzenie wszystkich pobliskich gwiazd. Czternaście milionów lat temu, seria wybuchów supernowych wypędziła cały gaz i pył z obszaru o szerokości około 1000 lat świetlnych, pozbawiając go materiału potrzebnego do tworzenia nowych generacji gwiazd. Słońce, mające 4,5 miliarda lat, dryfuje zatem przez środek tej przestrzeni w kręgu (generalnie) tylko wiekowych gwiazd. W rezultacie młodych gwiazd w naszym sąsiedztwie musimy szukać i spodziewać się dopiero na krawędziach tej bańki. www.nytime(*)ky-way-local-bubble-stars.htmlTo trochę utrudni sensowną kolonizację kosmosu bo nie warto przeprowadzać się spod jednej, kończącej życie gwiazdy pod prawie tak samo starą. To znaczy spod przechodzącej już do nieciekawego etapu białego karła pod inną taką. Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 23-01-2022 | MaxGolonko3 | Jak żyć? |
Tak aby telomery skracały się wolniej. Ekologiczny styl życia sprzyja długiej sprawności i odmładza. Dowód na grafice! pbs.twimg.(*)AIEIR1?format=jpg&name=900x900A tak przy okazji Anglicy badali telomery bliźniaków i ci co się intensywnie gimnastykują przynajmniej 90 minut tygodniowo okazali się mieć dłuższe co odpowiadało byciu młodszymi nawet do 10 lat ! Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 8 (przedawniony) | | 23-01-2022 | Arminius | Jaka "gangsta" pruje pociągi w Los Angeles??? |
Skala rabunku paczek pocztowych przewożonych pociągami przez Los Angeles najlepiej jest zauważalna na.... torach kolejowych zawalonych rozprutymi opakowaniami owych paczek. Widok niewątpliwie robi wrażenie. Kto nie wierzy niech sobie poogląda podlinkowany materiał filmowy. A wszystko to dzieje się w..słonecznym stanie Kalifornia, mekce kontrkultury, gdzie - jak należało - pokazano policji z jej brutalnością - jej właściwe miejsce. Ostatnio sporo debatujemy o rasach. Ciekawym - w tym kontekście - jaka rasa jest dominująca wśród kryminalistów dopuszczających się totalnego grabienia przejeżdżających przez LA pociągów??? Może są to wysocy, niebieskoocy, o mlecznobiałym odcieniu skóry potomkowie nordyckich kolonistów??? Wiadomo Biali byli i są bardzo źli. Kto zaproponuje inną opcję? "Thousands of parcels have been scattered across the railway tracks in east Los Angeles. According to locals, thieves have been targeting trains, both moving and stationary, to try and steal packages.This section of railway is being cleared by Union Pacific who operate the line - they've had to do so multiple times over the last three months" www.bbc.com/news/av/world-us-canada-60006306 | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 12 (przedawniony) | | 22-01-2022 | VonM | Antyszczepionkowcy, aborcja a coaching |
Co do zasady, poparcie dla szczepień wzrasta wraz z poparciem dla liberalnego ustawodawstwa aborcyjnego (lewica) i na odwrót. W tym wątku, chciałbym się skupić na osobach, które można określić jednocześnie zarówno aborcjonistami jak i antyszczepionkowcami. Co ciekawe, można zauważyć, że osoby, które łączą te co do zasady wykluczające się postawy, wyjątkowo często żywo zainteresowane są tematyką szeroko rozumianego coachingu. Ze swojego dosyć bliskiego otoczenia znam dwie kobiety, które nie opuszczą jednego czarnego marszu, z drugiej strony żywiołowo udostępniając antyszczepionkowe posty polityków Konfederacji. Obie dumnie szczycą się kołczingowymi zaszczytami i co je jeszcze łączy - pochodzą z rodzin przemocowych. Antyszczepionkowo-proaborcyjne stanowisko można również dostrzec u jednego popularnego powszechnie kołcza, którego imion pozwolę sobie tu nie przytoczyć.
I pytanie do Was, czy też poczyniliście takie obserwacje? Co skąd związek pomiędzy coachingiem a opisaną przeze mnie hybrydą światopoglądową? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 21-01-2022 | Arminius | Wybory w nazistowskich Niemczech |
Gdy pada hasło o wyborach parlamentarnych w Niemczech nazistowskich, sporo ludzi reaguje zdziwieniem, że w ogóle były. Tymczasem okazuje się że nie tylko były - ale jak na realia dyktatury odbywały się one... zgodnie z prawem wyborczym Republiki Weimarskiej bez wielkich ekscesów i prześladowań. W latach 1933 - 39 odbyły się w Niemczech cztery elekcje do Reichstagu i pięć plebiscytów. Podczas wyborów zapewniano ich tajność oraz nie prześladowano - generalnie rzecz biorąc - tych, którzy głosowali przeciw nazistom. Tym ostatnim zależało bardzo na tym aby z wyborów uczynić wielkie imprezy propagandowe bez skazy ekscesów, gwałtów, prześladowań. W dwóch pierwszych wyborach do Reichstagu mogli brać udział Żydzi oraz więźniowie kacetów. W przypadku tych ostatnich także zachowywano tajność ich głosowania! Zachowały się skargi komendantury kacetów w których narzeka się na to, iż nie można... ustalić którzy więźniowie oddali głosy antynazistowskie. Podobnie było z urzędnikami państwowymi. Nie było przymusu głosowania (aczkolwiek mocno zachęcano do wzięcia w nim udziału) i za bojkot wyborów nie pociągano do odpowiedzialności. Zdarzyło się nieliczne próby pociągnięcia do odpowiedzialności służbowej urzędników cywilnych za nie udanie się do urn. Ale - ku irytacji nazistowskich nadgorliwców - postepowań tych zaniechano z powodu stanowczego zakazu takich praktyk wydanego przez...Ministra Spraw Wewnętrznych. Często zestawia się hitlerowskie Niemcy ze stalinowskim Związkiem Sowieckim. Jeżeli chodzi.. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |