Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
09-10-2022TschosncovatyDziennik 2.
-Adi, czemu to wszystko sie tak skonczyło?!
-Wiesz... "oni" wiedzieli o mnie wszystko... od poczatku do konca... wiedzieli, co, gdzie jak.... gdzie jestem, co jem, co biore, kiedy i gdzie s_am, co i jak robie...
Zgotowali mi prawdziwe piekło na ziemi. Nawet najblizszym nie mogłem ufac. O najwazniejszych rzeczach w zyciu nie mogłem nawet pomyslec. Byłem ofiara. Doszedłem do skraju wytrzymałosci, poznałem, ze nie ma sprawiedliwosci. Gdyby tylko dali porzadnie zarobic... ale nie...
Nie miałem nic do stracenia, wiec... czemu niby mam sam umierac?!

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
09-10-2022TschosncovatyJeszcze kolejne rozwazanie.
Mowi sie, ze gdy jest sie pozostawionym bez srodkow do zycia, to jest sie zdolnym do naprawde złych rzeczy. Zgadza sie to?!

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 10 (przedawniony)
09-10-2022FestenbergerGłowice atomowe.
O czym moze myslec istota ludzka pozostawiona całkowicie sama sobie?

Niniejszym pojawia sie pytanie:

Ile głowic nuklearnych potrzeba, aby całkowicie zniwelowac powierzchnie planety zawarta pomiedzy rzekami Bug i Odra, Morzem Bałtyckim i pasmem gorskim zwanym Tatrami, z całym dobytkiem inwentarza - materialnym, roslinnym, zwierzecym i tzw. "ludzkim"?

Rozwazanie teoretyczne.

Odpowiedzi typu: "Obozy Zagłady były wyłacznie nazistowskie", beda uznawane za zabawne.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
09-10-2022haishhumor
😊😊

www.msn.co(*)85036e682c4ed29f3d5bf7896a899b
"Zakon Rycerzy Jana Pawła II (łac. Ordo Militiae Ioannis Pauli II) jest katolickim stowarzyszeniem publicznym wiernych zrzeszającym w swoich szeregach mężczyzn, którzy w ten sposób pragną podziękować za pontyfikat św. Jana Pawła II. Pierwsza chorągiew powstała 1 kwietnia 2011."

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 8 (przedawniony)
03-10-2022okraglywybieramy okrutnych bogów
wybieramy okrutnych bogów, miliony bezrobotnych, bezdomnych, pracujacych za 3zl. Nasz buk niedlugo pośle nas, jego obroncow, na wojne, bedziemy umierac za liberalizm, za kulczyka (podatki placil w rajach)
Wybieramy nie tych bogów, co trzeba, najpierw Rzym, najpóźniej w europie i u nas on najdłużej trwa. Dzisiaj wybralismy za boga dziecko kk, jp2, -usa -liberalizm, INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ- arcybiskupa balcerowicza, tuska- najglupsza z religi, ale my sa niedorozwojki, lykamy wszystko co nam wtykaja patoelity i usazyd, czym czlowiek bardziej wyksztaklcony tym wiecej nazarl sie tego swinstwa, dlatego hamy sa mądrzejsze (i glosują na PiS) nie są tak zatrute tym smieciowym żarciem (liberalizmem)

musimy się odtruć!
post
przestaniemy być naiwnymi libkami niedorozwojkami
post
wyrzućmy te śmieciowe żarcie, tvn, lisy, usa, hollywood, pudelki, gw,
to wszystko śmieciowe żarcie

wymieramy
od żarcia którym karmi nas usazyd
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 8 (przedawniony)
02-10-2022FestenbergerGłowice.
Kolejne rozwazanie.

Dlaczego przy poruszaniu tematu ewentualnej nuklearnej zagłady ludzkosci, wybucha powszechna panika i jakies dziwne, niezrozumiałe zaburzenia lekowe w wiekszej czesci pewnych spoleczenstw. Przeciez odparowanie organizmu do atmosfery trwa zaledwie 0,000000000000001 sek. w przypadku bezposredniej eksplozji ładunku nad celem, wiec układ nerwowy nawet nie zdazy przekazac negatywnych impulsow zwiazanych z bolem do osrodka swiadomosci.

Całkowicie niezrozumiałe. Czy ewentualnie wszystkich, ktorzy obawiaja sie atomowej apokalipsy, nalezy leczyc na schizofrenie paranoidalna? Koncerny farmaceutyczne miałyby niezłe pole do zbytu swoich wspaniałych produktow.

"Gdyby tylko znalazło sie jakies sensowne zatrudnienie, nie trzebaby było myslec o głupotach." Alfred Zweistein
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 5 (przedawniony)
28-09-2022okraglyzabiegi chirurgiczne w raju
Indonezja, wyspa Borneo, w ładnie przesklepionej jaskini, jak katedra, znaleziono szczątki człowieka sprzed 31 000 lat z amputowaną nogą, byliśmy dzicy a jaka technika, medycyna, wiedza. Po amputacji przeżył 10 lat, znaczy pomagali sobie wzajemnie, gdzie jeszcze 200 lat temu w Polsce nie potrafiliśmy tego zrobić, klepaliśmy zdrowaśki
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
25-09-2022FestenbergerZabawy erotyczne.
Otoz, dla tych, ktorzy jeszcze nie wiedza, jak wyglada zycie seksualne po "leczniczej" farmakoterapii. Otoz... mozna sie bawic jadrami. Mozna je rozszepiac, doprowadzac do fuzji oraz odpalac. Najlepiej, kiedy jadrami jednego kraju bawi sie sasiednia kraina. Do czego to doprowadza, to wiadomo - do wspaniałej erupcji zmagazynowanej latami energii. Erupcji nie do przezycia dla pewnych mas "ludzkich". Kazdy bawi sie, tak jak potrafi.

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
24-09-2022FestenbergerDziennik.
Z dziennika Adiego H.

Nieznany dialog:

-Adi, czemu to wszystko tak sie skonczyło?
-Nie wiem, kiedys szedłem sobie tylko tak po prostu pasazem handlowym i zostałem okrzykniety Adim H.
-Niezrozumiałe.
-Wiesz, pewnych rzeczy nie da sie zapomniec, zwłaszcza, kiedy starasz sie byc dobry, ale... głos ludu... głosem...

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
24-09-2022FestenbergerSpekulacje.
Gdybys był Carem Rosji, Vladymirem DII, był ofiara polskiego systemu "ochrony zdrowia", nie miałbys w 3. dekadzie swojego zycia czym gryzc orzechow (własnie z tego powodu), i miał mozliwosc zainicjowania atomowej zagłady ludzkosci, to jaka wioske obrałbys na pierwszy swoj cel: Lwow, Kijow, Krakow (szkoda troche, ładna architektura) czy moze Warsiawe? Pewnie znalazłoby sie wielu Emigrantow, ktorzy nad Warsiawa nawet nie uroniliby łzy.

Tu pojawia sie pytanie: dlaczego niektorzy sa tak smutni, dlaczego niektorym odebrano cała radosc zycia i pozostali bez niczego, ze musza teraz spekulowac i przelewac traume w czelusci portali internetowych? Dlaczego schizofrenia, to "niby-choroba", ktorej naukowo udowodnic nie mozna?!

Nawet mi sie nie chce... robta co chceta. Oby to wszystko szlag jasny trafił.

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)