Gdybys był Carem Rosji, Vladymirem DII, był ofiara polskiego systemu "ochrony zdrowia", nie miałbys w 3. dekadzie swojego zycia czym gryzc orzechow (własnie z tego powodu), i miał mozliwosc zainicjowania atomowej zagłady ludzkosci, to jaka wioske obrałbys na pierwszy swoj cel: Lwow, Kijow, Krakow (szkoda troche, ładna architektura) czy moze Warsiawe? Pewnie znalazłoby sie wielu Emigrantow, ktorzy nad Warsiawa nawet nie uroniliby łzy.
Tu pojawia sie pytanie: dlaczego niektorzy sa tak smutni, dlaczego niektorym odebrano cała radosc zycia i pozostali bez niczego, ze musza teraz spekulowac i przelewac traume w czelusci portali internetowych? Dlaczego schizofrenia, to "niby-choroba", ktorej naukowo udowodnic nie mozna?!
Nawet mi sie nie chce... robta co chceta. Oby to wszystko szlag jasny trafił. |