-Adi, czemu to wszystko sie tak skonczyło?! -Wiesz... "oni" wiedzieli o mnie wszystko... od poczatku do konca... wiedzieli, co, gdzie jak.... gdzie jestem, co jem, co biore, kiedy i gdzie s_am, co i jak robie... Zgotowali mi prawdziwe piekło na ziemi. Nawet najblizszym nie mogłem ufac. O najwazniejszych rzeczach w zyciu nie mogłem nawet pomyslec. Byłem ofiara. Doszedłem do skraju wytrzymałosci, poznałem, ze nie ma sprawiedliwosci. Gdyby tylko dali porzadnie zarobic... ale nie... Nie miałem nic do stracenia, wiec... czemu niby mam sam umierac?! |