Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
21-06-2023Ruddev1981TB#!Uzdolnionymi oraz utalentowanymi studentami jesteście
Dla dewianta i żula oraz ćpuna jest kobieta z dzieckiem, albo bezpłodna i bezdomna żulica będąca najczęściej alkoholiczką, albo narkomanką po studiach biznesowo-informatycznych! Ojciec to dyrektor, czy polityk? A może piłkarz? Ty chamie ogolony i brutali wiejski, który wykorzystujesz oraz wyzyskujesz klasę robotniczą, a nie naukowców polskich zamieszkałych na emigracji na stałe, lub tymczasowo?

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
21-06-2023Ruddev1981TB#!Turbo liver lover with Love and hate
High life culture of mass gain Marty X-mass for all! Mokrego śmingusa dyngusa oraz jajeczka kurzego plus do tego małżonka, która porzuciła swoich dwulicowych i fałszywych oraz wrednych kochanków?

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
21-06-2023Ruddev1981TB#!Redneck
Z ludźmi z polskiej wsi nie będę studiował informatyki w Polsce na polskiej uczelni w Warszawie niestety już nigdy! Never again!

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 4 (przedawniony)
17-06-2023haishKaczyński nie żyje
www.msn.co(*)d21f4c32a10ca69c57024a92&ei=23

"Kaczynski był genialnym matematykiem, z sięgającym 170 IQ, ukończył studia na Uniwersytecie Harvarda, a na Uniwersytecie Michigan w Ann Arbor obronił doktorat z matematyki."

"Unabombera wydał jego brat David, który postawił FBI warunek, że wyjawi kim jest Unabomber, jeśli poszukiwany od 18 lat zamachowiec nie zostanie skazany na śmierć."
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 3 (przedawniony)
12-06-2023Drobnerbitchcoin...
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
10-06-2023zeniu73Zielony absurd aka ideologia über alles
www.welt.d(*)Parteizentrale-einzubauen.html

Zieloni (Partia) od 3 lat próbują ocieplić centralę partyjną pompą ciepła. Ciągnie się to od trzech lat i kosztowalo dpt tej pory 3,5 miliona Euro (przy czym pompa ciepła to parę tysięcy euro, jak przekonują obywateli).

Jak się okazuje nie ma pompy, nie ma robotników, substancja budynku nie nadaje się na pompę ciepła (przynajmniej nie w rozsądnych pieniądzach).

Najśmieszniejsze jest chyba to, że wywiert musi być znacznie głębszy niż uważano i..... uwaga, kabaret: nie ma na to pozwolenia.

Tak oto teoria spiskowa normalnego obywatela, który twierdził, że pompa ciepła über alles (czyli nakaz wstawiania tego urządzenia do każdego budynku bez brania pod uwagę rzeczywistości) staje się prawdą i jest jednym wielkim gównem a nie ratunkiem ziemi i ludzkiej rasy 😂😂😂😂

Pokazuje to również dobitnie, że partia zielonych to kompletni idioci zaślepieni swoją ideologią, i że nawet klęska tej własnej ideologii nie jest w stanie otworzyć im oczu (no chyba, że przyjmiemy, że to nie idelogia każe im iść w zaparte a kasa aka korupcja).

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
10-06-2023DrobnerKaczynski nie żyje

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
08-06-2023okraglyto ropa nas wyzwoliła
do dziś bylibyśmy niewolnikami (chłopami pańszczyźnianymi). Na nasze szczęście, nas zastąpiła ropa, potencjał energetyczny 1 baryłki ropy (160 litrów) odpowiada pracy jednego niewolnika przez 4.5 roku

miłujący pokój usazyd zabijając w Iranie, Iraku, Syrii, Libii, Wenezueli, walczy o "niewolników", zniewolił też w tym celu Arabie Saudyjską

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
05-06-2023nihiliauxilium
Dobry wieczór, piszę do Was, gdyż potrzebuję pomocy w jednym z najbardziej fundamentalnych wyborów młodego człowieka. Mam 17 lat i aktualnie kończę 3 klasę liceum (zostaje mi jeszcze rok) i stoję na rozdrożu, mianowicie jakie studia wybrać dla odpowiedniego samorozwoju, spełnienia i względnego spokoju zawodowego. Zdaję sobie sprawę z tego, że nikt z Was osobiście mnie nie zna, nie będzie w stanie sporządzić trafnego rysu psychologicznego na podstawie jednego wpisu, ale mam nadzieję, że sama w sobie siła dyskusji pozwoli mi spojrzeć na pewne rzeczy inaczej i podjąć optymalną decyzję.
Z pewnością nie mogę powiedzieć, że to forum jest idealnym miejscem do zadania takiego pytania, ale mam pewien uzasadniony motyw, dlaczego akurat tutaj to piszę. Rzecz jasna interesuję się filozofią, która od początku mojego życia, a przez większość nieświadomie wiedzie niejako prym przez moje życie. Od zawsze główną formą spędzania przeze mnie czasu były bezwiedne refleksje dotyczące wszystkiego, co mnie otacza i wykracza poza moje własne obcowanie rzeczywiste. Paradoksalnie nie przeczytałem wiele prac filozoficznych, czy też psychologicznych w swoim życiu, a "jedynie" bazuję na własnych, można powiedzieć empirycznych (choć nie jest to moja ulubiona forma metodologii) doświadczeniach. Często dochodziłem do konkretnych wniosków dotyczących tego co mnie otacza nie zdając sobie sprawy z tego, że już wcześniej ktoś to przelał na papier, ale samo to, że do tego dochodziłem, pozwala mi stwierdzić, że w..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
04-06-2023zeniu73Proszę iść dalej. Tu nie ma nic do oglądania.
wielkopols(*)onow-dotknela-pracownikow-uam/

Jak myślicie? To przypadek i nic nie ma związku z niczym?

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)