 |
Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 22-06-2024 | lokic | Zwiastuny, które zepsuły film... |
Tak więc, tak jak ty, przeglądałem serwisy streamingowe, szukając czegoś do obejrzenia, i zatrzymałem się na włoskiej pracy (2003). Film, którego nie widziałem od czasu premiery, ale kiedy obejrzałem zwiastun, zepsuł on w zasadzie wszystko. Zdradził zwrot akcji w pierwszym akcie, szczegóły napadu, większość pościgu w mini-coopie... Tak mocno poruszyło mi to pamięć, że czułem się, jakbym dopiero co ponownie obejrzał film. Jakie inne zwiastuny to w zasadzie cały film skondensowany w dwuminutowym skrócie? Jacy są najgorsi przestępcy?
Edycja: i odwrotnie, jakie są przykłady świetnych zwiastunów? Takie, które nie zdradzają za dużo i nie budują szalonego szumu? Pamiętam, jak oglądałem zwiastun Oddziału Samobójców i byłem pod wrażeniem. Wybór piosenki, zsynchronizowane strzały i eksplozje, szczerze mówiąc, były lepsze niż sam film. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 22-06-2024 | misraa | Deleuze i język |
Obecnie czytam Tysiąc płaskowyżów i mam problemy ze zrozumieniem treści językowych. Dlaczego mówienie o języku jest ważne dla D&G? Ja (niedoświadczony facet) nie mogę pojąć celu, dla którego ważne jest zrozumienie ich definicji języka w szerszym zakresie ich filozofii. Poza tym, czym jest dla nich język? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 8 (przedawniony) | | 18-06-2024 | okragly | granica |
granice państw powinny być ruchome, taka jest natura, tak było w raju. nie było wojska, straży granicznej. Gdyby tak nas puścić na przyrodę (żywioł), za 50 lat Wrocławianie, Szczecinianie mówili by po niemiecku a w Białymstoku po rosyjsku. Prawda nas wyzwoli | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 6 (przedawniony) | | 11-06-2024 | okragly | szkoła |
największa inwestycja edukacyjna we Wrocławiu ostatnich dekad to nowy budynek szkolny przy ul. Asfaltowej we wrocławskiej dzielnicy Wojszyce. Zespół szkolno-przedszkolny dla 1200 dzieci. powstała nowa fabryka niewolników, libków niedorozwojków, dla nich INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, będzie wymuszonym bogiem, tak jak chrześcijaństwo dla pogan młody człowiek nie ma nic do gadania w raju szkoła komunistyczna wyglądała tak  uczeń znał nauczycieli i uczniów od urodzenia, nauczyciele byli ciociami, babciami, wujkami, dziadkami, siostrami, braćmi (w wiekszości nie było pokrewieństwa biologicznego) i jedna była tylko matka. Nauka w raju była przyjemnością, dzieci same zaraz po przebudzeniu wybiegały do szkoły by sie uczyc, najczęściej od starszych dzieci, i sami wybierali sobie nauczycieli, tych których lubili w rajskiej szkole nie było segregacji rocznikowej ani stopni, ani rywalizacji,  tam wzrastali geniusze najnowocześniejsza szkoła w najnowocześniejszym mieście Polski (Wrocławiu), to fabryka niewolników, rządzą tam od lat liberałowie | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 25 (przedawniony) | | 03-06-2024 | okragly | idea miasta 15 minut |
podoba mi się idea miasta 15 minutowego, w którym można w 15 minut dotrzeć do sklepu, szkoły, przychodni, pracy, czyli mieć wszystko, czego potrzebujemy w "zasięgu ręki". u mnie to się sprawdza tylko w dostępie do alkoholu, w 15 min dotrę do 13 pkt, wiadaomo, dla nas libków najwazniejsza jest wolność, indywidualność, własność, dlatego ogromnie się cieszę że tusk przywróci niedziele pracujące ale daleko nam do raju, tam była idea "miasta" 1 minutowego  można w 1 minutę dotrzeć do marketu, szkoły, przychodni, pracy, czyli mieć wszystko, czego potrzebujemy w "zasięgu ręki". ale do alkoholu tam była nieskonczoność  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 30-05-2024 | haish | vaginalia | | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 115 (przedawniony) | | 29-05-2024 | okragly | orły sokoły |
orły sokoły są indywidualne, wolne, mają własność, a więc są tak jak my
wiele środowisk woła, dajcie nam warunki będziemy mistrzami świata, tak też myślałem jak wybudowano orliki przy każdej szkole, boiska idealnie równe, ogrodzone, oświetlone, z zapleczem socjalnym; WC, prysznic, umywalki, szatnia, wszystko klimatyzowane. I co? Nasi piłkarze grają coraz gorzej, choć mamy też tysiące prywatnych libkowych szkółek piłkarskich (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ)
czytałem w prasie że naukowcy prosili o labolatoria, wtedy będą najlepszymi na swiecie, z funduszy europejskich kupiliśmy najlepsze labolatoria które teraz stoją puste, a poziom nauki zamiast się wznieść się obniżył
czytam; W chińskiej stoczni Shanhaiguan w prowincji Hebei zwodowano trzeci z dwunastu masowców dla Polskiej Żeglugi Morskiej, to "Polsteam Lebsko (Łebsko) jednostka o nośności 37000 ton
co łączy te przypadki? nasz liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ), bycie libkiem niedorozwojkiem z Chińskim komunizmem
Za komuny budowaliśmy statki dla Chin dzisiaj odwrotnie Do wygrania meczu, bycia naukowcem, zbudowania statku, potrzeba wspólnoty, komuny, libek dla którego z definicji bogiem jest indywidualizm, wolność, własność, może być tylko niewolnikiem, niewolnikiem usazyda, dlatego zaszczepił nam tego wirusa, wirusa bycia jego niewolnikiem.
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 62 (przedawniony) | | 29-05-2024 | okragly | Rada Języka Polskiego wprowadza nowe zasady |
Rada Języka Polskiego to sami profesorowie, skomplikowanie naszego języka to istota ich istnienia, dlatego wprowadzają co rusz nowe utrudnienia, by czuć się, być, ważnymi, potrzebnymi.  Wprowadźmy nowe zasady, stwórzmy Rada Języka Polskiego z niedorozwojków, takich jak ja, racjonalnych niedorozwojków, wtedy problemy i ważność prof dr inż hab ortografii zniknie | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 29-05-2024 | coter | 12 małp |
Dziś wieczorem po raz pierwszy od lat obejrzałem ten film ponownie. Zapomniałem, jak fantastyczny jest ten film. Bardzo ciasno nakreślona fabuła, fantastyczna scenografia i lokalizacja, dobrze zagrane, dobrze wyreżyserowane.
Brad Pitt jest znakomity i myślę, że to jego najlepszy występ. Chociaż uwielbiam rolę Kevina Spaceya w „Podejrzanych”, Brad Pitt naprawdę powinien był zdobyć w tym roku Oscara.
Bruce Willis również spisał się znakomicie w filmie i zasługiwał na większe uznanie. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 6 (przedawniony) | | 25-05-2024 | okragly | dzień żółwia |
dzisiaj mamy dzień żółwia w raju wszyscy byliśmy "żółwiami", nosiliśmy domy na plecach, przenosiliśmy się od żerowiska do żerowiska, od supermarketu do supermarketu, z domem na plecach, pamiętacie filmy z dzikiego zachodu, tam Indianie tak właśnie zyli, będąc uczniem wedrowałem w zorganizowanym przez komunistyczną szkołę tzw "rajd pieszy" przez 2 tygodnie idąc, codziennie nocując w innych miejscach, w namiotach które sami sobie nosiliśmy, sami sobie gotując na ognisku. Szliśmy wtedy na pole Grunwaldu, antykomuniści szli do Częstochowy  często widuje na YT naszych wędrowców pieszo ew rowerem, samotnie, przemierzający świat. Cały swój dobytek dźwigają na plecach. żółwie mają bardzo mocną skorupę, tak się powinno budować domy do życia,  tak przysklepiona jest moja czaszka, żyje pod kopułą, mamy tez sklepienie niebieskie.  ten żółw ma wypustki, jak się przewróci to sam wstaje na nogi, "wańka wstańka", | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |