Racjonalista - Strona głównaDo treści
szkoła

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
10-06-2024 10:44okragly (21676 punktów)szkoła
największa inwestycja edukacyjna we Wrocławiu ostatnich dekad to nowy budynek szkolny przy ul. Asfaltowej we wrocławskiej dzielnicy Wojszyce. Zespół szkolno-przedszkolny dla 1200 dzieci.

powstała nowa fabryka niewolników, libków niedorozwojków, dla nich INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, będzie wymuszonym bogiem, tak jak chrześcijaństwo dla pogan
młody człowiek nie ma nic do gadania

w raju szkoła komunistyczna wyglądała tak



uczeń znał nauczycieli i uczniów od urodzenia, nauczyciele byli ciociami, babciami, wujkami, dziadkami, siostrami, braćmi (w wiekszości nie było pokrewieństwa biologicznego) i jedna była tylko matka. Nauka w raju była przyjemnością, dzieci same zaraz po przebudzeniu wybiegały do szkoły by sie uczyc, najczęściej od starszych dzieci, i sami wybierali sobie nauczycieli, tych których lubili
w rajskiej szkole nie było segregacji rocznikowej ani stopni, ani rywalizacji,



tam wzrastali geniusze

najnowocześniejsza szkoła w najnowocześniejszym mieście Polski (Wrocławiu), to fabryka niewolników, rządzą tam od lat liberałowie
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

farmer (22440 punktów)
>największa inwestycja edukacyjna we Wrocławiu ostatnich dekad to nowy budynek szkolny przy ul.
>Asfaltowej we wrocławskiej dzielnicy Wojszyce. Zespół szkolno-przedszkolny dla 1200 dzieci.

1200?

Moja szkoła za komuny.
8 roczników po 5 klas( było zdecydowanie więcej)
Klasa po 30 dzieciaków ( zazwyczaj ponad 30)

Czyli circa wychdodzi 1200 dzieci.

>powstała nowa fabryka niewolników, libków niedorozwojków, dla nich INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ,

Fabryki to były wtedy. Ruski i historia pisana przez Moskwę.

Ale jak widać i z fabryka propagandy dano sobie radę.

Aczkolwiek nie każdy jak ty mial okazję płacić ludziom 3 złote na godzinę.

No ale dziś nie musisz pracować .
Dom.
I kupe czasu na pisanie głupot.

Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
10-06-2024 14:29 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>największa inwestycja edukacyjna we Wrocławiu ostatnich dekad to Zespół szkolno-przedszkolny dla 1200 dzieci.
>1200?
>Moja szkoła za komuny. 8 roczników po 5 klas( było zdecydowanie więcej)
>Klasa po 30 dzieciaków ( zazwyczaj ponad 30) Czyli circa wychdodzi 1200 dzieci.
dlatego się nie dogadamy, Ty jesteś produktem przemysłu, taśmy, ja jestem z wiejskiej szkółki, produktem rzemieślniczym

>I kupe czasu na pisanie głupot.
staram się żyć zgodnie z Twoją stopką dlatego jak usazyd zawoła do mnie, polaku psie, bierz ruska, bierz go, pobiegne pierwszy
>
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies


o tym jak usazyd czy anglik traktuje polaków przekonasz się z dowcipów usazyda
rusek nigdy tak nie myślał o nas
ale my wolimy być psami usazyda niż równymi wśród równych

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
farmer (22440 punktów)
>>>największa inwestycja edukacyjna we Wrocławiu ostatnich dekad to Zespół szkolno-przedszkolny dla 1200 dzieci.
>>1200?
>>Moja szkoła za komuny. 8 roczników po 5 klas( było zdecydowanie więcej)
>>Klasa po 30 dzieciaków ( zazwyczaj ponad 30) Czyli circa wychdodzi 1200 dzieci.
>dlatego się nie dogadamy, Ty jesteś produktem przemysłu, taśmy, ja jestem z wiejskiej szkółki, produktem rzemieślniczym


Racja. Ja wspólnota ludzie. Ty piszesz o sobie niedorozwojek indywidualista.

I to się potwierdza.

Ty płaciłeś ludziom po 3 złote i już nie pracujesz.

Ja jestem teraz w pracy. Kontakt z ludźmi.

Ty jesteś samotny i dzień w dzień piszesz szukając kontaktu z kimkolwiek.



>>I kupe czasu na pisanie głupot.
>staram się żyć zgodnie z Twoją stopką dlatego jak usazyd zawoła do mnie, polaku psie, bierz ruska, bierz go, pobiegne pierwszy

To są twoje słowa o Polakach. Ważne by każdy cię z nimi kojarzył.

Tak jak w życiu. Ale w życiu to ty jesteś grzeczny. Założona maska fałszu i obłudy.

W życiu już cię znają. Więc jesteś nachalny tutaj.
Byle opluć. Byle siać nienawiść.


>>
Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies

>o tym jak usazyd czy anglik traktuje polaków przekonasz się z dowcipów usazyda
>rusek nigdy tak nie myślał o nas

Rusek o nas nie myślał. rusek gnębił Polaków.

Dzis gdy go nie ma. Polska oddycha.
Kiedyś jak odejdziesz z tego forum będzie podobnie.

To tylko kwestia czasu.


>ale my wolimy być psami usazyda niż równymi wśród równych

Mów o sobie nawet świnia zaklamany typie.

>INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ,

Ile razy jeszce napiszesz to o sobie ?

Chyba każdy już wie jaki jesteś. Czy w życiu też jesteś taki bezczelny cham który nie liczubsie z innymi?

Opanuj swoje indywidualne rządze. Nie jesteś sam.

Przyjrzyj się jak inni szanują to miejsce.


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
10-06-2024 18:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Ja jestem teraz w pracy. Kontakt z ludźmi.
napisz gdzie jesteś, co robisz? to może byc ciekawe + zdjęcia

>Ty jesteś samotny i dzień w dzień piszesz szukając kontaktu z kimkolwiek.
i zjawiasz się Ty

>>staram się żyć zgodnie z Twoją stopką dlatego jak usazyd zawoła do mnie, polaku psie, bierz ruska, bierz go, pobiegne pierwszy
>To są twoje słowa o Polakach. Ważne by każdy cię z nimi kojarzył.
być w konflikcie z sąsiadem to głupota, ale naszym panem jest usazyd, on nas szczuje na rosjan, on nic nie traci my wszystko

>>o tym jak usazyd czy anglik traktuje polaków przekonasz się z dowcipów usazyda
>>rusek nigdy tak nie myślał o nas
>Rusek o nas nie myślał. rusek gnębił Polaków.
za ruska był najlepszy rozwój, patrz Lódź do 1 wś (do wyzwolenia)

>Dzis gdy go nie ma. Polska oddycha.
bo ma innego pana, polakożercę UE

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego
farmer (22440 punktów)
>>Ja jestem teraz w pracy. Kontakt z ludźmi.
>napisz gdzie jesteś, co robisz? to może byc ciekawe + zdjęcia

Zrób swoje zdjęcia.


>>Ty jesteś samotny i dzień w dzień piszesz szukając kontaktu z kimkolwiek.
>i zjawiasz się Ty

Jesteś nachalany.

Kiedyś napisałeś że nie stworzysz swojego Bloga bo wiesz że pies z kulawą noga by tego nie czytał.

Jesteś świadom swojej samotności i nachalności.

>>>staram się żyć zgodnie z Twoją stopką dlatego jak usazyd zawoła do mnie, polaku psie, bierz ruska, bierz go, pobiegne pierwszy
>>To są twoje słowa o Polakach. Ważne by każdy cię z nimi kojarzył.
>być w konflikcie z sąsiadem to głupota, ale naszym panem jest usazyd, on nas szczuje na rosjan, on nic nie traci my wszystk

Byc. Odkąd jestesny w NATO Rosja nas szanuje. A nie traktuje jak huj wi co.


>>>o tym jak usazyd czy anglik traktuje polaków przekonasz się z dowcipów usazyda
>>>rusek nigdy tak nie myślał o nas
>>Rusek o nas nie myślał. rusek gnębił Polaków.
>za ruska był najlepszy rozwój, patrz Lódź do 1 wś (do wyzwolenia)

Chyba propagandy i biedy. Włączyć wtedy kasetę z filmem Amerykańskim to była niezła trauma.

Od kdad nie ma tej swoloczy w Polsce to jest rozwój .


>>Dzis gdy go nie ma. Polska oddycha.
>bo ma innego pana, polakożercę UE

Oddycha

A nie klepie qtws biedę stojąc z papierem toaletowym .
Wsie miasta miasteczka domy posesję jedzie się przez Polskę to widac pieniądz.


Okrągly o Polakach......Polak, prawdziwy, dobry, pies usazyda , brawo pies, dobry pies
11-06-2024 11:09 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Kiedyś napisałeś że nie stworzysz swojego Bloga bo wiesz że pies z kulawą noga by tego nie czytał.
blogi to wstecznictwo
ale gdybym był YTuberem miałbym miliony wyświetleń (podobno tam płaca)

>Jesteś świadom swojej samotności i nachalności.
chcesz byc moim psychoterapeutą?

>>być w konflikcie z sąsiadem to głupota, ale naszym panem jest usazyd, on nas szczuje na rosjan, on nic nie traci my wszystk
>Byc. Odkąd jestesny w NATO Rosja nas szanuje.
Rosja, Rosjanie zawsze nas szanowała w przeciwieństwie do usazyda, poczytaj polish jokes (polacy to psy i tak należy ich traktować)

fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym, a matematyka ich językiem
św czwórca racjonalistów wg okraglego

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365