 |
Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym
Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 20-02-2011 | Kamil P | Uzdrowienie Kubicy. |
W odstatnim czasie kardynał Dziwisz przekazał Kubicy relikwie Jana Pawła II.Czy nie uważacie że Kościół chce wymyślić sobie kolejny "cud"? Przecież jeśli Robert szczęśliwie wróci do zdrowia, to od razu będzie że to SWIĘTY JAN PAWEŁ II go uzdrowił!!! Co o tym myślicie? Tutaj jest link do artykułu z wp.pl: f1.wp.pl/k(*)69,wiadomosc.html?ticaid=1bd0e | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 10 (przedawniony) | | 19-02-2011 | Madman | Chrzest wewnątrzmaciczny |
Zafascynowany artykułem Chrzest wśródmaciczny pana doktora Wiesława Jaszczyńskiego mam prośbę - gdyby ktoś przypadkiem posiadał wspomnianą tam książkę - "Medycyna Pastoralna - Podręcznik dla kleru katolickiego" z 1910 roku, autorstwa Dr Juliana Czarneckiego, to proszę uprzejmie o skan bądź foto strony nr 236. Tak dla mojej satysfakcji oraz pro publico bono.  Od pana Jaszczyńskiego otrzymałem namiary, że książka jest dostępna w Głównej Bibliotece Lekarskiej w Warszawie przy ulicy Chocimskiej 22, więc gdyby ktoś z szanownych racjonalistów miał po drodze, byłbym niezmiernie zobowiązany.  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 8 (przedawniony) | | 17-02-2011 | Koraszewski | Chcę aby język giętki... |
Dowiedziałem się dziś, że na kogoś:"Rak odbytu spadł jak grom z jasnego nieba...." Co przypomniało mi inną wiadomość o "Świeżo upieczonym strażaku, który spalił się w pożarze". Wywołało to również żal ogromny, bo powinienem był przez lata robić notatki z poezji dziennikarskiej. Byłby bestseller. Liczę teraz na pamięć bliźnich.
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 33 (przedawniony) | | 17-02-2011 | watpliwy | Alternatywny zawód dla programisty-hobbisty. |
Cześć,
Mam 20 lat. Od długiego czasu hobbistycznie uprawiam programowanie. Wybór politechniki o kierunku informatyka był dla mnie oczywistością.
Wiadome, że otwarciem była matematyka, w moim przypadku była to analiza matematyczna, a także matematyka dyskretna.
Oba przedmioty jak i zarówno tok studiowania okazał się dla mnie wielkim nieporozumieniem. Tam właśnie dotarło do mnie, że informatyka nie jest programowaniem, a dzióbaniem około bocznych kwestii z którymi i tak nie będę miał styczności w praktyce.
Rzuciłem studia, a z programowania będę mógł uczynić pracę wtedy, gdy stanę się ekspertem w konkretnym zastosowaniu. Ten proces zajmie mi kilka lat.
Tymczasem muszę określić sobie alternatywny zawód, abym miał za co żyć.
Nie wiem jeszcze jaka to powinna być praca, mam kilka wstępnych uwag. Szanuje tę witrynę, ponieważ często padają tu mądre kwestie, stąd chciałbym się was poradzić, i uzyskać garść wskazówek ułatwiających mi dobór właściwego zawodu.
1. Byłoby świetnie, gdyby praca dała mi nieco ruchu, świeżości. 2. Nie zależy mi na wielkich zarobkach. 3. Im mniej pracy spędzę w pracy tym lepiej. 4. Nie chce pracy w której może dość do bójki stąd wykluczam: policjant/kanar. 5. Nie chce pracy, która wymaga studiowania informatyki/matematyki. 6. Jestem introwertykiem i bardziej cenię pracę w pojedynkę. 7. Mam umysł analityczny, ale nie lubię uczyć się niepraktycznych rzeczy. 8. Nie potrafię być co dzień pogodny. 9. Chciałbym mieć po pracy umysł gotowy do pracy z kodem.
Dziękuje za uwagę.
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 9 (przedawniony) | | 15-02-2011 | Koraszewski | Walentynki perskiego króla |
Rząd Islamskiej Republiki Iranu zakazał świętowania walentynek. "Wszelkie symbole z sercem, czerwonymi różami i innych aktywności w tym dniu są zakazane. Zakazane jest produkowanie i importowanie okolicznościowych prezentów na walentynki". A jednak naród irański nie powstrzymał się przed złożeniem prezydentowi walentynkowych życzeń w internecie.  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 8 (przedawniony) | | 13-02-2011 | prof. Grabowska | Zakazane miłośći |
Marta Konarzewska i Piotr Pacewicz napisali książkę pt. "Zakazane miłości". Zaraz umieszczę jej okładkę. Bo nie wiem jak we wątku to zrobić , jeśli można. No, kurczę, jakie to zakazane miłości? A czuję się zobligowana do założenia wątku przez rhotaxsa7. Jakie to zakazane miłości do czorta? To nikt nie wie wie co to jest amour impossible. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 30 (przedawniony) | | 13-02-2011 | farmer | Bądź tu mądry |
Powycinałem trochę bo było na trzy strony, moja żona dostała maila o takiej treści...
"Trzeci sekret Fatimski
Najświętsza Maryja Panna ukazała się trojga dzieciom w 1917 roku w
Powstanie wielki konflikt religijny(islam przypuści atak na Kościół Katolicki), i inne religie chrześcijańskie. Powstaną zgorszenia w Kościele i w zakonach. Bóg dopuści na ludzkość, grad, zimno, powodzie, ogień, trzęsienia ziemi, czas nie przychylny, katastrofy, ostre zimy, które powoli będą wykańczać ziemię. Te wszystkie wydarzenia mają się dokonać przed 2012 rokiem. .......Matka Boża powiedziała;” Praktykujcie uczynki miłosierdzia wobec potrzebujących. Wszyscy, którzy nie wypełniają przykazania miłości, którą Chrystus nakazał, nie przeżyją katastrofy. Miliony ludzi, którzy nie zachowują Przykazań bożych, zginą w sekundach. Kara jaką Bóg zamierza zesłać na grzeszą ludność jest niewyobrażalna. Bóg ukarze surowo wszystkich, którzy w Niego nie wierzą i rzucili Jego Przykazania.
Pewien człowiek, które zajmuje w świecie wysokie stanowisko zostanie zabity i to wywoła wojnę nuklearną, która spowoduje wielkie zniszczenia na świecie. Ciemność ogarnie ziemię przez trzy dni(72 godz.). Przed katastrofą noc będzie bardzo zimna i silne wiatry; ludzi ogarnie niepokój i zacznie się trzęsienie ziemi, które będzie trwać 3 godz. Wiatr przyniesie gaz i rozprzestrzeni po ziemi. Słońce nie będzie widoczne. Ci którzy czczą Matkę Najśw. i rozpowszechnili jej orędzie nie potrzebują się bać niczego. Co mają czynić,.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 8 (przedawniony) | | 13-02-2011 | kiryl | Dzien Darwina 2 |
Po męczącej przeprowadzce do nowego domu, złapałem dychę i pobiegłem do sklepu na rogu po piwo, w kraju w którym mieszkam na banknocie z dychą widnieje oblicze Ch.Darwina. Pomyślałem sapiąc ze sytuacja w której Polak katolik z Darwinem w dłoni biegnący po piwo moze być największym uhonorowaniem pracy twórcy teorii ewolucji i samej ewolucji. To się dzieje teraz, jest nas tysiące.  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 11 (przedawniony) | | 13-02-2011 | Koraszewski | Michnik i Mubarak |
Adam Michnik napisał w swojej gazecie komentarz do wydarzeń w Egipcie. Tytuł komentarz brzmi: "Dla takich dni warto żyć". Oczywiście przypomniał mu się rok 1989. Od tak wielkiego intelektualisty czytelnik oczekiwałby, żeby przynajmniej pamiętał rok 1979 w Teheranie, żeby znał współczesne przemówienia Najwyższego Przywódcy Islamskiej Republiki Iranu na temat Egiptu (polecam szczególnie to wygłoszone nie w farsi a po arabsku), od faceta, który studiował historię oczekiwałbym elementarnej pamięci innych historycznych faktów. Adam Michnik nigdy nie odcinał się od dziedzictwa polskiego romantyzmu, jest polskim romantycznym inteligentem do szpiku kości. Konsekwencją tego dziedzictwa jest niestety durnota, a elity, które cechuje bezmyślność to groźne elity.
| Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |