Armia wykazała się tutaj dużym nieprofesjonalizmem i małą wydajnością wręcz zmarnowała trochę amunicji.(ogień pojedynczy byłby 100% celny na tym dystansie) Chyba że tak miało być ale po co ostra amunicja? Mam nadzieję że władca Bahrajnu jak zawsze wręczy puchar, jego władza bodajże pochodzi od Allaha więc inaczej być nie może. Zresztą jak wszędzie będzie demokracja (a raczej Teo ) to nie będzie zróznicowania politycznego i nie należy ostatniej monarchii likwidować taki skansen może być przydatny dla naukowców a jak się nie podoba obywatelom to mogą wyemigrować do Iranu tam takich bezeceństw jak F-1 nie ma.
|