Racjonalista - Strona głównaDo treści
Walentynki perskiego króla

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
14-02-2011 11:14Koraszewski (82900 punktów)Walentynki perskiego króla
Ocena 8 na 8
Rząd Islamskiej Republiki Iranu zakazał świętowania walentynek. "Wszelkie symbole z sercem, czerwonymi różami i innych aktywności w tym dniu są zakazane. Zakazane jest produkowanie i importowanie okolicznościowych prezentów na walentynki".
A jednak naród irański nie powstrzymał się przed złożeniem prezydentowi walentynkowych życzeń w internecie.

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Cudofix (138 punktów)
Jaki ten świat różnorodny.
U nas 14 lutego największy interes robią sprzedawcy kwiatów, a w takim Iranie wygląda na to, że kamieniarze.

"Żywot Briana". Scena przed kamieniowaniem.
A: Może kupi pan kamyczek?
B: Ale na miejscu jest ich mnóstwo, leżą wokół na ziemi.
A: Ale nie takie! Proszę tylko spojrzeć. Co za jakość! Toż to małe dzieła sztuki.
B: Niech będzie. Weźmiemy dwa spiczaste i jeden duży płaski.
C: Mogę wziąć ten płaski, mamo?
A: ...No dobra. Dwa spiczaste, dwa płaskie i paczuszka żwiru.
big_zyd (37761 punktów)
(zablokowany)
>Rząd Islamskiej Republiki Iranu zakazał
>A jednak naród irański nie powstrzymał się

Bo to Zły Naród jest.
Rząd powinien go rozwiązać i wybrać sobie inny.
Z polskich doświadczeń mógłby skorzystać - PiS jasno mówi, że tylko rządzenie Prawymi Polakami a nie jakimś POlactwem przez niePOrozumienie go interesuje. Zresztą - przypadkowe społeczeństwo już posłanka Halina Nowina-Konopczyna słusznie piętnowała .

Harahefet sh'eli mele'ah betzlofahim
14-02-2011 23:33 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>Zresztą - przypadkowe społeczeństwo już posłanka Halina Nowina-Konopczyna słusznie piętnowała .
Jako pierwszy, konieczność wymiany społeczeństwa na bardziej świadome, postulował Ukochany Przywódca NRD - Erich Honecker.


Doświadczenie to nazwa, którą każdy nadaje swoim błędom. (O.Wilde)
Kowalska (14008 punktów)
>Zakazane jest produkowanie i importowanie okolicznościowych prezentów na walentynki".

   Oraz oglądanie wszelkich niusiarni, rozumienie słowa pisanego i noszenie spodni.


"Internet jest takim nieco przerażającym zapisem zdygitalizowanego, zbiorowego ego ludzkości. Jest tam wszystko, co się w ludzkim umyśle lęgnie-to, co najwznioślejsze, i to, co najbardziej podłe". W. Eichelberger.
14-02-2011 23:38 
 Ocena 1 na 1
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Przecież w Iranie wszystkie ludziska latają w portkach. Oprócz dziewczynek do 9 roku życia.


Doświadczenie to nazwa, którą każdy nadaje swoim błędom. (O.Wilde)
DEmonizer (4893 punktów)
Prawdziwa Miłość nie zna granic.

Pozdrawiam
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
>A jednak naród irański nie powstrzymał się przed złożeniem prezydentowi walentynkowych życzeń w internecie.
To znaczy?


Doświadczenie to nazwa, którą każdy nadaje swoim błędom. (O.Wilde)
Koraszewski (82900 punktów)
>>A jednak naród irański nie powstrzymał się przed złożeniem prezydentowi walentynkowych życzeń w internecie.
>To znaczy?<
Po pierwsze tę zabawna walentynkę wpuścił w sieć jakiś Irańczyk. Po drugie internauci wyznaczyli sobie 14 lutego jako dzień na demonstracje przeciw rządowi. Przyszły tysiące ludzi (policja użyła gazów, jedna osoba zginęła), tym razem nawet pani Clinton powiedziała, że Ameryka popiera irańskich demonstrantów.
15-02-2011 16:49 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
>...Ameryka popiera irańskich demonstrantów.

Prędzej czy później okaże się, że również pałujących ich policjantów. Gdzie dwóch się bije,...


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365