 |
Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 09-09-2023 | Ruddev1981TB#! | Sex! |
Na seksie z kobietami to znam się najlepiej tylko ja! Dojrzały mężczyzna, czyli facet! | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 12 (przedawniony) | | 09-09-2023 | haish | powoli powolutku, małymi kroczkami ..... |
.... powoli powolutku, małymi kroczkami, po wychowaniu pokoleń myślących zero-jedynkowo i niezdolnych do samodzielnego myślenia, zdigitalizowanym nakładany jest kaganiec. Wiedziałem, ze to kiedyś nastąpi, ale nie spodziewałem się że stanie się to za mojego zycia (a mam niemal 62 lata). Zmierzamy nieuchronnie do świata totalnej kontroli. Internet nie jest żadnym wolnym medium, jeżeli kiedyś był jako takie promowany to miało to na celu przekonanie i uzależnienie od niego jak największej liczby osób. Komputer i laptop to już po malutku przeżytek, obecnie wielu rzeczy się już bez smartfona nie załatwi, a za parę lat .. hym... . www.msn.co(*)b911149f7bad496e3798235c9&ei=8 | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 52 (przedawniony) | | 04-09-2023 | chętnie racjonalistka | Konkurencja - dobra czy zła? |
. Twierdzi się, że konkurencja jest dobra, bo dzięki niej producenci wytwarzają lepsze produkty.
Równocześnie słyszę, że w Japonii "przez złą konkurencję jedenastolatek popełnił samobójstwo".
To jaka w końcu jest konkurencja, dobra, czy zła? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 26 (przedawniony) | | 01-09-2023 | kevanjosh | Czy rozrywka ma wartość pod względem produktywności? |
Osobiście uważam, że rozrywka to strata czasu. Pracuję nad stworzeniem życia, które naprawdę sprawia mi przyjemność, i osiągnięciem moich celów, co będzie wymagało dużo uczciwej pracy i poświęcenia przez dość długi okres czasu. Im więcej z tego uda mi się zrobić w ciągu jednego dnia, tym szybciej moje cele staną się rzeczywistością.
Czy jest więc jakaś korzyść z „rozrywki”?
Rozrywka to zwykle siedzenie tam, nieświadomi własnego życia, oglądanie czegoś innego, co dzieje się na ekranie lub na scenie. W żaden sposób nie pomaga mi zbliżyć się do moich celów.
A może… czy pomaga uciec od własnego życia na trochę, trochę „zabawić się”, aby móc się zrelaksować i wrócić i być bardziej produktywnym następnego dnia?
Robiłem eksperymenty… zarówno z konsumowaniem rozrywki w tym celu, jak i rezygnacją z rozrywki. Wydaje się, że rezygnacja z tego nie prowadzi do wzrostu ilości, którą wykonuję każdego dnia, tak jak tego oczekiwałem.
Czy ktoś ma jakieś spostrzeżenia, którymi mógłby się podzielić na ten temat? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 29-08-2023 | okragly | czemu MY jesteśmy Rzeczą Pospolitą? |
czemu MY jesteśmy rzeczy pospolitą jaka rzecz? jaka pospolita? pospolity to był chłop pańszczyzniany, niewolnik, wtedy powinniśmy się nazywać np Polska Niewolnicza! dziś Polska Liberalna (libki niedorozwojki to MY, nowa forma niewolnika) jak kiedyś Polska Ludowa a może Polska Patoelit, od tysiąca lat, co odpowiadałoby prawdzie, w skrócie PP | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 29-08-2023 | Ruddev1981TB#! | Gaming |
Czyli Steam i Twitch oraz PlayStation 5 & Xbox Series X, a do tego Blu-ray, albo pojebane dyski SSD. |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 8 (przedawniony) | | 27-08-2023 | Norka | Ludzka energia |
Hej, nie wiem czy wybrałam odpowiedni wątek na forum by o tym pisać, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Nie praktykuje new age'u ani nic z tych rzeczy, jednak wierzę, że człowiek wysyła poprzez swoją obecność energię. Miałam w pracy przed chwilą taką sytuację i o tym pomyślałam. Otóż przychodzi do naszej knajpki od czasu do czasu pewien Pan. Nie lubię oceniać po wyglądzie, ale widać, że jest czlowiekiem nieco wyżej postawionym niż np ja czy pracownice. Już tylko, gdy jest obok jakoś nie chce ci się do niego uśmiechać czy przyjaźnie zagadywać (próbowałam, ale czułam się jakby mu to przeszkadzało czy nie życzył sobie tego), patrzy się na ciebie z wyższością i niesmakiem i ciężko mu się spojrzeć w oczy. Zawsze, po prostu zawsze gdy go obsługuje coś mi wypadnie, wyleje się, czy zrobię coś nie tak mimo, że jestem już doświadczona w zawodzie. Niby facet nic nie robi a jednak gdy tylko przychodzi atmosferę w powietrzu można ciąć nożem. Miałam też tak, gdy jeszcze kiedyś pracowałam w Austrii w restauracji, szef kuchni mnie nienawidził, zawsze na mnie wrzeczal za każdą małą rzecz. Mogłam mieć najlepszy dzień w pracy, ale tylko gdy przekraczał próg wejściowy wszystko zaczynałam chrzanić. Najlepsze jest to, że nawet nie widziałam, kiedy wchodził, po prostu czułam, że chyba się zbliża i zaczynałam się denerwować. Myślę, że wy często też tak macie, że jest jedna taka osoba przy której nagle wszystko nie wychodzi i stajecie się mniej spokojni. Dlatego właśnie wierzę, że wokół nas krążą jakieś.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 27-08-2023 | owalo9 | Co jeśli (2013) |
Romantyczny film z Danielem Radcliffe i Zoe Kazan, którzy w rolach głównych starają się pogodzić ze swoimi pierwotnymi uczuciami.
Dynamika dzielona pomiędzy tymi dwoma postaciami jest niezwykle zdrowa. Można by bez przerwy słuchać ich rozmów o przypadkowych dowcipach. Bardzo podobały mi się dialogi, które między sobą prowadzili.
Jednak poza niezaprzeczalną chemią między głównymi wykonawcami film nie ma wiele do zaoferowania. Momenty, w których bohaterowie przeżywają emocjonalne zawirowania, z jakiegoś powodu nie trafiają w sedno.
Nie podobało mi się również zakończenie filmu, było nagłe i pośpieszne. Nie skończyło się to na tym, że poczułem się usatysfakcjonowany w jakikolwiek możliwy sposób. Przypominało to bardziej epilog, który twórcy woleli od butów, a nie przemyślany trzeci akt. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 23-08-2023 | Ruddev1981TB#! | Dla faceta lepsze życie bez dzieci? |
Mężczyzna samotny także seksu z kobietami oraz z dziewczynami chce tylko zdrowymi i bezdzietnymi! |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 14 (przedawniony) | | 23-08-2023 | haish | GESZEFT |
nowa odsłona inwestowania dla nie mających pojecia o inwestowaniu  | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |