Racjonalista - Strona głównaDo treści
powoli powolutku, małymi kroczkami .....

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
06-09-2023 20:31haish (2904 punktów)powoli powolutku, małymi kroczkami .....
Ocena 1 na 1
.... powoli powolutku, małymi kroczkami, po wychowaniu pokoleń myślących zero-jedynkowo i niezdolnych do samodzielnego myślenia, zdigitalizowanym nakładany jest kaganiec. Wiedziałem, ze to kiedyś nastąpi, ale nie spodziewałem się że stanie się to za mojego zycia (a mam niemal 62 lata).
Zmierzamy nieuchronnie do świata totalnej kontroli.
Internet nie jest żadnym wolnym medium, jeżeli kiedyś był jako takie promowany to miało to na celu przekonanie i uzależnienie od niego jak największej liczby osób.
Komputer i laptop to już po malutku przeżytek, obecnie wielu rzeczy się już bez smartfona nie załatwi, a za parę lat .. hym... .

www.msn.co(*)b911149f7bad496e3798235c9&ei=8
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
>.... powoli powolutku, małymi kroczkami, Wiedziałem, ze to kiedyś nastąpi, Zmierzamy nieuchronnie do świata totalnej kontroli.
jesteśmy zwierzetami społecznymi i gadanie o indywidualności, wolności, własności, to fałszowanie naszej istoty. W raju wszyscy, wszystko o sobie wiedzieli, to tworzyło postęp, naśladowaliśmy najlepszych Tajemnica to upośledzenie społeczeństwa, celem zniewolenia nas, panowania nad niewolnikami

my ludzie, jesteśmy naśladowcami (popatrz na dzieci, ucza sie poprzez nasladownictwo), gdyby jawne były działania naszego libkowego bohatera, kulczyka, zarabiał 1 000 000 zł/godzine to zaczelibyśmy go nasladowac i w krótkim czasie wszyscy bylibysmy milionerami
Jacek Kosakowski (3 punktów)
>>.... powoli powolutku, małymi kroczkami, Wiedziałem, ze to kiedyś nastąpi, Zmierzamy nieuchronnie do świata totalnej kontroli.
>jesteśmy zwierzetami społecznymi i gadanie o indywidualności, wolności, własności, to fałszowanie naszej istoty. W raju wszyscy, wszystko o sobie wiedzieli, to tworzyło postęp, naśladowaliśmy najlepszych Tajemnica to upośledzenie społeczeństwa, celem zniewolenia nas, panowania nad niewolnikami
>my ludzie, jesteśmy naśladowcami (popatrz na dzieci, ucza sie poprzez nasladownictwo), gdyby jawne były działania naszego libkowego bohatera, kulczyka, zarabiał 1 000 000 zł/godzine to zaczelibyśmy go nasladowac i w krótkim czasie wszyscy bylibysmy milionerami
>
Jeżeli wiedza wszystkich o sobie tworzy postęp to dlaczego do dziś istnieją dzikie plemiona które nie opuściły dżungli ? Chcesz powiedzieć ze tam nikt nikogo nie zna ? Człowiek posiada intelekt i myślenie krytyczne a małpowanie to atrybut nadrzewnych . Jakby rozdać każdemu po 1 000 000 zł to każdy by został milionerem i dalej było by tak samo. Żeby istniał jeden Kulczyk to musi istnieć milion Niekulczyków ......
07-09-2023 10:28 
 Ocena 2 na 2
Thoter (6650 punktów)
> Człowiek posiada intelekt i myślenie krytyczne a małpowanie to atrybut nadrzewnych .

Bzdury. Telawizja rozwinęła w człowieku małpowanie i zabiła krytyczne myślenie.
Telewidz jest, dla środowiska i swoich rodaków, gorszy od małp nadrzewnych.
07-09-2023 14:13 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Człowiek posiada intelekt i myślenie krytyczne a małpowanie to atrybut nadrzewnych .
mogę mówic że raj to doskonała forma organizacji społecznej ale nikogo to nie ruszy, jeśli taką zbuduję, będę pokazywał że to działa, ludzie są szczęśliwi, zdrowi, znalazłbym naśladowców i w 100 lat cała Polska byłaby rajem, przez naśladownictwo
quick (6844 punktów)
>.... powoli powolutku, małymi kroczkami, po wychowaniu pokoleń myślących zero-jedynkowo i
>niezdolnych do samodzielnego myślenia, zdigitalizowanym nakładany jest kaganiec. Wiedziałem, ze to
>kiedyś nastąpi, ale nie spodziewałem się że stanie się to za mojego zycia (a mam niemal 62 lata).
>Zmierzamy nieuchronnie do świata totalnej kontroli.
>Internet nie jest żadnym wolnym medium, jeżeli kiedyś był jako takie promowany to miało to na celu
>przekonanie i uzależnienie od niego jak największej liczby osób.
>Komputer i laptop to już po malutku przeżytek, obecnie wielu rzeczy się już bez smartfona nie
>załatwi, a za parę lat .. hym... .
Czyżby teorie spiskowe?
Internet musi podlegać regulacjom bo jest przestrzenią ludzkiej aktywności, tak jak przestrzeń fizyczna. W cyberprzestrzeni mają miejsce tarcia geopolityczne.

Można bodaj z całą słusznością powiedzieć, że nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku.- Roman Dmowski.
07-09-2023 19:16 
 Ocena 1 na 1
szarley (54908 punktów)
>Internet musi podlegać regulacjom bo jest przestrzenią ludzkiej aktywności,

Bzdura
Typowa bolszewicko - nazistowska brednia

Dziś RMF poinformowało, że urząd wojewódzki w Krakowie (PiS) ingeruje w obsadę w Dziadach Mickiewicza w Teatrze Słowackiego W Krakowie !!!!
Przedtem minister katechizacji narodowej "odradził" szkołom pokazywanie Dziadów uczniom

Gańba
Gańba
Gańba

Przypomina się zdjęcie Dziadów z afisza w 1968

PiS = gomółkowska cenzura, najwredniejszy stalinowski bolszewizm

Wg Ciebie to też "polska racja stanu"?
Jeśli tak, to pozdrów pogrobowców Gomółki

Ty pisałeś, że to inne epoki
Nie.
Idee Gomółki - Urbana - Kaczyńskiego wiecznie żywe

"Dziady" będą zdjęte z afisza tym razem nie na polecenie ambasadora ZSRR, ale w imię interesów Putina przez Prawo i Sprawiedliwość - filię KPZR

Rzygać na Putin-PiS

Wybroń teraz "polską racją stanu" wykonywanie poleceń ambasadora Aristowa

Ucieczka????


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
07-09-2023 20:36 
 Ocena-1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>Ty pisałeś, że to inne epoki
>Nie.

Tutaj muszę towarzyszowi przyznać rację. Tamta epoka i obecna jest tak samo zażydzona.
Gomułce udało się udaremnić żydowski zamach stanu. Zobaczymy jak będzie obecnie.
08-09-2023 09:24 
 Ocena 3 na 3
szarley (54908 punktów)
>>Ty pisałeś, że to inne epoki
>>Nie.
>Tutaj muszę towarzyszowi przyznać rację. Tamta epoka i obecna jest tak samo zażydzona.
>Gomułce udało się udaremnić żydowski zamach stanu. Zobaczymy jak będzie obecnie.

Thoter:
Cytat:
W Norymberdze bandyci sądzili porządnych ludzi, którzy bronili siebie i Europy przed tym czego teraz doświadczamy.


Ponawiam grzeczną prośbę do ciebie, zamknij w mojej obecności swój nazistowski ryj
I nie nazywaj mnie towarzyszem, bo nie stowarzyszam się z gównem

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Tutaj muszę towarzyszowi przyznać rację. Tamta epoka i obecna jest tak samo zażydzona.
>Gomułce udało się udaremnić żydowski zamach stanu. Zobaczymy jak będzie obecnie.


Widzę, że Żyd Morawiecki opłacił reklamę na forum.
Oczywiście opłacił to z naszego budżetu.
Hamerlik powinieneś zająć się ujawnieniem majątku tego Żyda i jego żony.
Jeszcze jakbyś ujawnił majątek jego rodaka, żydowskiego pajaca Zelenskiego, to może byś dostał Nobla jak Carl von Ossietzky, który ujawnił finansowanie nazistów przez Amerykanów.
quick (6844 punktów)
>>Internet musi podlegać regulacjom bo jest przestrzenią ludzkiej aktywności,
>Bzdura
>Typowa bolszewicko - nazistowska brednia
Nazywaj jak chcesz, ale taka jest konieczność.

>Ty pisałeś, że to inne epoki
>Nie.
>Idee Gomółki - Urbana - Kaczyńskiego wiecznie żywe
Tylko idiota nie widzi różnic.

>Ucieczka????
Nie, tylko mówić trzeba z sensem.

Można bodaj z całą słusznością powiedzieć, że nigdzie nie ma tylu co u nas nieinteligentnych intelektualistów i tylu estetów bez smaku.- Roman Dmowski.
08-09-2023 19:39 
 Ocena 1 na 1
szarley (54908 punktów)
Dziś RMF poinformowało, że urząd wojewódzki w Krakowie (PiS) ingeruje w obsadę w Dziadach Mickiewicza w Teatrze Słowackiego w Krakowie !!!!
Przedtem minister katechizacji narodowej "odradził" szkołom pokazywanie Dziadów uczniom

>>Ty pisałeś, że to inne epoki
>>Nie.
>>Idee Gomółki - Urbana - Kaczyńskiego wiecznie żywe
>Tylko idiota nie widzi różnic.
Jest jedna. W 1968 Dziady zdjęto na polecenie ambasadora ZSRR, teraz to decyzja "polskiego" PiSu
Mickiewicz ten sam, Dziady te same, dyktatorskie myślenie to samo


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Rafał Kozłowski (301 punktów)

... a nie sądzisz, że po prostu świat się zmienia.
To co dobre dzisiaj, nie oznacza, że to co będzie jutro, będzie gorsze.... będzie po prostu inne.
Ewolucja, zarówno biologiczna, jak i kulturowa, "wybiera", to co praktyczne, a nie to, co za praktyczne i ważne uznaje istota ludzka.
Może zamiast "walczyć" próbować znaleźć swoje miejsce w zmieniającej się rzeczywistości.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365