Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy rozrywka ma wartość pod względem produktywności?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
18-07-2023 11:48kevanjosh (3 punktów)Czy rozrywka ma wartość pod względem produktywności?
Osobiście uważam, że rozrywka to strata czasu. Pracuję nad stworzeniem życia, które naprawdę sprawia mi przyjemność, i osiągnięciem moich celów, co będzie wymagało dużo uczciwej pracy i poświęcenia przez dość długi okres czasu. Im więcej z tego uda mi się zrobić w ciągu jednego dnia, tym szybciej moje cele staną się rzeczywistością.

Czy jest więc jakaś korzyść z „rozrywki”?

Rozrywka to zwykle siedzenie tam, nieświadomi własnego życia, oglądanie czegoś innego, co dzieje się na ekranie lub na scenie. W żaden sposób nie pomaga mi zbliżyć się do moich celów.

A może… czy pomaga uciec od własnego życia na trochę, trochę „zabawić się”, aby móc się zrelaksować i wrócić i być bardziej produktywnym następnego dnia?

Robiłem eksperymenty… zarówno z konsumowaniem rozrywki w tym celu, jak i rezygnacją z rozrywki. Wydaje się, że rezygnacja z tego nie prowadzi do wzrostu ilości, którą wykonuję każdego dnia, tak jak tego oczekiwałem.

Czy ktoś ma jakieś spostrzeżenia, którymi mógłby się podzielić na ten temat?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thoter (6650 punktów)
>Osobiście uważam, że rozrywka to strata czasu.

Czyli jesteś antysemitą.
Nie można krytykować tego co robią Żydzi.
kevanjosh (3 punktów)
>Osobiście uważam, że rozrywka to strata czasu. Pracuję nad stworzeniem życia, które naprawdę
>sprawia mi przyjemność, i osiągnięciem moich celów, co będzie wymagało dużo uczciwej pracy i
>poświęcenia przez dość długi okres czasu. Im więcej z tego uda mi się zrobić w ciągu jednego dnia,
>tym szybciej moje cele staną się rzeczywistością.
>Czy jest więc jakaś korzyść z "rozrywki"?
>Rozrywka to zwykle siedzenie tam, nieświadomi własnego życia, oglądanie czegoś innego, co dzieje się
>na ekranie lub na scenie. W żaden sposób nie pomaga mi zbliżyć się do moich celów.
>A może... czy pomaga uciec od własnego życia na trochę, trochę "zabawić się", aby omegle.onl/ vshare
>móc się zrelaksować i wrócić i być bardziej produktywnym następnego dnia?
>Robiłem eksperymenty... zarówno z konsumowaniem rozrywki w tym celu, jak i rezygnacją z
>rozrywki. Wydaje się, że rezygnacja z tego nie prowadzi do wzrostu ilości, którą wykonuję każdego
>dnia, tak jak tego oczekiwałem.
>Czy ktoś ma jakieś spostrzeżenia, którymi mógłby się podzielić na ten temat?

I got this,..
maylani.rielynn (1 punktów)
>Osobiście uważam, że rozrywka to strata czasu.

Nie uważam rozrywki za stratę czasu. W naszym życiu potrzebujemy po prostu odwrócić uwagę od naszych codziennych problemów i każdy robi to inaczej. Ja na przykład w wolnych chwilach lubię obstawiać parimatch polska. Jest to naprawdę relaksujące i przynosi dodatkowy zysk.
pandoraug (3 punktów)
Zakłady sportowe są teraz legalne i dlatego stają się coraz bardziej popularne. Tutaj 22-bet.pl/22bet-aplikacja/ możesz sprawdzić, czy udało nam się wygrać. Dobry bukmacher na pewno pozwoli nam zarobić dodatkowe pieniądze. Jest to szybkie i bardzo wygodne.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Czy jest więc jakaś korzyść z "rozrywki"?
Z definicji wynika na czym polega ta korzyść.

cr
Thoter (6650 punktów)
>>Czy jest więc jakaś korzyść z "rozrywki"?
>Z definicji wynika na czym polega ta korzyść.
>

Autor sjp chyba nie wie, że rozrywka służy też do przejęcia władzy nad człowiekiem.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Autor sjp chyba nie wie, że rozrywka służy też do przejęcia władzy nad człowiekiem.
A Autor wątku, że 'ludziom potrzeba igrzysk i chleba'.

cr
30-08-2023 11:52 
 0 na 2
okragly (21676 punktów)
>>>Czy jest więc jakaś korzyść z "rozrywki"?
> rozrywka służy też do przejęcia władzy nad człowiekiem.
zanim obowiązującą religią i normą został panujący nam LIBERALIZM (indywidualizm, wolność, własność), nasz lud napawał sie serialami produkcji usazyda np dynastia?, wszyscy mysleli że jak wreszcie zapanuje demokracja to tak będą żyć, dlatego mamy tylu libków, produkt propagandy tez rozrywkowej usazyda
30-08-2023 10:40 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Czy jest więc jakaś korzyść z "rozrywki"?
>Z definicji wynika na czym polega ta korzyść.
rozrywka to chwilowy powrót do raju
Thoter (6650 punktów)

>rozrywka to chwilowy powrót do raju
>

tylko droga powrotna z tego raju, nie prowadzi do miejsca wyjścia.
30-08-2023 11:42 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>rozrywka to chwilowy powrót do raju
>tylko droga powrotna z tego raju, nie prowadzi do miejsca wyjścia.
dzisiaj za rozrywkę (namiastkę raju) trzeba płacić i dlatego nie mamy czasu (trzeba zarabiać)
W raju nie było czasu
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>dzisiaj za rozrywkę (namiastkę raju) trzeba płacić
Zależy co kogo rozrywa, np. pisanie na fR jest bezpłatne.

cr
31-08-2023 08:23 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>dzisiaj za rozrywkę (namiastkę raju) trzeba płacić
>Zależy co kogo rozrywa, np. pisanie na fR jest bezpłatne.
przyjacielska rozmowa to zachowanie z raju
tylko że tam byli sami przyjaciele
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>tam byli sami przyjaciele
Wśród samych przyjaciół po czym poznać przyjaciół?

cr
31-08-2023 11:03 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>tam byli sami przyjaciele
>Wśród samych przyjaciół po czym poznać przyjaciół?
że są blisko a nieprzyjaciele daleko
w raju nie było słowa JA, zawsze MY (jeden organizm, zakon)

odwrotnie dzisiaj, mamy nieprzyjaciół blisko (Rosja, Niemcy) w przyjaciół daleko (USA)
31-08-2023 11:56 
 Ocena 1 na 1
Duch Prawdy (14787 punktów)
>mamy nieprzyjaciół blisko (.., Niemcy)
Zamknęli granicę z Polską, wydalają naszych obywateli, wycofali się ze współpracy gospodarczej, z wymiany handlowej, no co?

DUCH


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
31-08-2023 12:32 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>mamy nieprzyjaciół blisko (.., Niemcy)
>Zamknęli granicę z Polską, wydalają naszych obywateli, wycofali się ze współpracy gospodarczej, z wymiany handlowej, no co?
wszystkie nasze katastrofy zwalamy na Rosję, a prawda jest odwrotna
największe katastrofy były związane z Niemcami
1) potop szwedzki, (30% Polaków zginęło, wszystko spalili, zrabowali) królem Szwecji był Niemiec
2) zabory gdzie władcami byli sami Niemcy
Prus
Austrii
Rosji- Katarzyna, prusaczka z Szczecina
3)2 wś (Rosja tylko zajeła ziemie etnicznie rosyjskie, 80% rusinów i żydów)
dzisiaj też Rosjanie walczą o ziemie etnicznie Rosyjskie (80% Rosjan)
tej wojny z ogromem ofiar by nie było gdyby nie usazyd, hegemon świata

oczywiście, my libki niedorozwojki z mózgami zaprogramowanymi przez usazyda uważamy, że Rosja jest naszym wrogiem (a jest wrogiem hegemona swiata, usazyda, który ma 1000 baz wojskowych na całym świecie i drukuje $ za które może kupić wszystko, za kawałek bezwartościowego papieru) i pójdziemy na wojnę za niego, zginie ogrom Polaków, za usażyda

my Polska, podobnie jak Ukraina, wisimy na usazydzie, będzie z tego piękna katastrofa kiedy maszyna drukująca $ się zatnie, a to raczej pewne
Rosjanie nam nie wybaczą, podobnie Ukraińcy i Niemcy
Dzieki nam, sterowanych przez usazyda, zgineło tak wielu Ukraińców
Duch Prawdy (14787 punktów)
>1) potop szwedzki
>2) zabory
>3)2 wś
Okragly, jesteś zapętlony, Stalin był Gruzinem, obudź się, mamy XXI wiek!

DUCH


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
31-08-2023 15:11 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>1) potop szwedzki
>>2) zabory
>>3)2 wś
> Stalin był Gruzinem
tam najlepszym w mordowaniu był nasz rodak, Dzierżyński, wywodził się ze starego szlacheckiego rodu herbu Samson, zyskał miano Żelaznego Kata.
31-08-2023 15:21 
 0 na 2
Thoter (6650 punktów)
>>>1) potop szwedzki
>>>2) zabory
>>>3)2 wś
>> Stalin był Gruzinem
>tam najlepszym w mordowaniu był nasz rodak, Dzierżyński

Czyim agentem był Stalin ??
Dlaczego głupkowaty Gruzin mógł "rządzić" tysiącami Żydów ???
31-08-2023 17:06 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>> Stalin był Gruzinem
>>tam najlepszym w mordowaniu był nasz rodak, Dzierżyński
>Czyim agentem był Stalin ??
>Dlaczego głupkowaty Gruzin mógł "rządzić" tysiącami Żydów ???
no właśnie
oni chyba sie ustawiali w roli szyi, która kręci głowa
tak jak nasz Gomułka, który żonę miał żydówkę
31-08-2023 21:50 
 Ocena-1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>tak jak nasz Gomułka, który żonę miał żydówkę

Gomułka nie dawał sobą manipulować nawet żonie Żydowce.
Gomułka miał koleżankę Żydówkę Marię Turlejską, która pisała niewygodne fakty, też z udziałem Żydów.
Warto przeczytać to co napisała np. "TE POKOLENIA ŻAŁOBAMI CZARNE... SKAZANI NA ŚMIERĆ I ICH SĘDZIOWIE 1944-1954"

www.focus.pl/artykul/swiat-wedlug-gomulki
Duch Prawdy (14787 punktów)
>>>1) potop szwedzki
>>>2) zabory
>>>3)2 wś
>> Stalin był Gruzinem
>tam najlepszym w mordowaniu był nasz rodak, Dzierżyński
Czyli Gruzin i Polak, no opcja niemiecka ...

DUCH


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
31-08-2023 15:19 
 Ocena-1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>3)2 wś (Rosja tylko zajeła ziemie etnicznie rosyjskie, 80% rusinów i żydów)
>

w czasie II WŚ nie było Rosji.
W 1937 r. w ZSRR Żydzi wymordowali administrację cywilną i kadry oficerskie stworzone przez Żydów komunistów.
Kto stworzył nową administrację i nowe kadry oficerskie, które też składały się głównie z Żydów ??
O czym się nie mówi w polskiej wersji historii to o fakcie, że Niemcy po tym jak nam dali nauczkę we wrześniu 1939 r. zaoferowali nam WYCOFANIE SIĘ, w zamian za uznanie żądań jakie nam stawiali przed wrześniem 1939 r. "Polskie" władze te warunki jak i wszystkie późniejsze oferty Niemców odrzucili.
uxbridge (5980 punktów)Thoter putinowskie szambo
Thoter, wychyl się z dupy putina, rozejrzyj i zacznij kłamać z sensem, bo cię zwolnią.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Czy rozrywka ma wartość pod względem produktywności?

>>Wśród samych przyjaciół po czym poznać przyjaciół?
>że są blisko
To założyłam przyimkiem wśród.


cr

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365