 |
Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 6 (przedawniony) | | 31-07-2022 | okragly | komunistom mówimy NIE |
dzisiaj komunizm nas atakuje z zachodu. Niemcy są jedynym państwem UE, w którym inflacja w czerwcu wyhamowała, dzięki wprowadzeniu taniej komunikacji zbiorowej  Powinniśmy wypowiedziec im wojne, póki ta czerwona zaraza nie przeniosła się do nas, krainy libków) dlatego za 2 lata będziemy mieli najsilniejszą armie w europie tak robią komuniści niemieccy, ale my sa libki niedorozwojki, dla nas bogiem antykomunizm tzn liberalizm - indywidualizm (w komunikacji zbiorowej zdradzam mojego boga), wolność (w komunikacji zbiorowej zdradzam mojego boga) i własność (w komunikacji zbiorowej zdradzam mojego boga), pójdę do piekla (jak wg nas libków niedorozwojkow wygląda piekło?) | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 31-07-2022 | MaxGolonko3 | Co sądziecie o wegetarianach |
Grafika istotna: pbs.twimg.(*)X0Ac6z0R?format=jpg&name=smallDieta roślinna, rośliny strączkowe i inne jest ekologicznie lepsza dla środowiska planety. Mądrzy ludzie starają się dotrzeć do bezmyślnych niszczycieli naszej atmosfery swoją pazernością energetyczną. Ta działaczka wcale nie proponuje rozmnażania się bo wie, że bomba demograficzna czyli posiadanie ponad dwóch dzieci już niszczy środowisko planety i musi prowadzić do katastrofy według naukowców. Ona proponuje przyjemność dla wegetarian. Po jabłku będzie gruszka. Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 15 (przedawniony) | | 27-07-2022 | MaxGolonko3 | Jak my, ateiści i agnostycy żyjemy w sytuacji groźnej choroby, śmierci |
Forowicz/Portalowicz Okrągły napisał: > >Mnie naprawdę grozi śmierć z powodu skupionej zmiany> daj nam ateistom przykład, jak umierac mamy, pisz tu dziennikWell To nie jest mój wątek autorski. Inni mogą pisać o swoich przeżyciach. Mnie odrobinę niepokoi tylko sytuacja gdyby przerzuty pojawiły się w mózgu i przez brak rozsądku doprowadziłbym do czyjegoś nieszczęścia. Na przykład wybuchu gazu, itp, itd. Ponoć są coraz lepsze środki przeciwbólowe ale jakby przerzuty do kości bardzo bolały to rozważałbym samobójstwo tylko w tym kraju jest z tym kłopot a ponadto żal mi bliskich osób bo to by je bardzo chyba zasmuciło bo w Polsce to prawie hańba. Tym że umrę kompletnie się nie przejmuję ale nie zamierzam umrzeć bez walki  Stoicyzm. W zasadzie martwię się tym jedynie, że bliscy będą się martwić (żal mi ich). (diagnostyka mojego przypadku trwa ślamazarnie - oczywiście żyję normalnie, a wszystko medyczne załatwiam prywatnie za kasę - PIS dobił państwową służbę zdrowia wydając publiczne środki na inne bzdury więc nie będę czekał w kolejkach) Ostatecznie ... ponoć raz, w Australii (pisało w gazetach lokalnych tam wg relacji mojej kuzynki - nie musicie mi wierzyć jakby co) kobieta wyleczyła się z beznadziejnego raka płuc z przerzutami dietą chleb (bez soi zapewne) i wino. To jak inne sposoby ratunku zawiodą. Rak pozbawiany niektórych aminokwasów (nieobecnych w takiej diecie) na pewno nie urośnie problemem jest jednak stale potrzebna krew (czymś trzeba przenosić tlen.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 27-07-2022 | xdssds | Gdzie znajdę |
Gdzie znajdę wysokiej jakości gry i fajny bonus? Odwiedź naszą stronę kasyna nomini pl internetowego, a sprawimy, że będziesz szczęśliwy |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 27 (przedawniony) | | 25-07-2022 | romaro | Nastroje nastrojom nierówne |
Odnoszę wrażenie, że im gorzej się u nas dzieje, tym większe zadowolenie wśród rządzących i wszelkiej maści ich akolitów/Elaspów. Szymon Mordasiewicz z GfK Polonia bada nastroje konsumenckie Polaków, codziennie otrzymuje raporty z 8 tysięcy gospodarstw domowych. O ile w marcu największym źródłem niepokojów była wojna w Ukrainie, to już od kwietnia wzrost cen: żywności (95 proc. badanych), gazu (92 proc.), paliwa (90 proc.). - Są trzy rodzaje rodzin. Pierwszy to te, które już są "zainfekowane" inflacją, wyraźnie odczuwają jej skutki w domowym budżecie, mają kłopoty z płynnością finansową (33 proc.). Drugi rodzaj jest "zaniepokojony". Daje jeszcze sobie radę, ale liczy się z tym, że może być gorzej (56 proc.). Trzecia grupa deklaruje, że inflacja ich nie dotyczy (11 proc.) - wylicza Szymon Mordasiewicz. Jolanta Tkaczyk, która bada wzorce zachowań konsumenckich na Akademii Leona Koźmińskiego, jest przekonana, że ludzie rozumieją, iż wysoka inflacja jest skutkiem pandemii, wojny, fali uchodźców, polityki polskiego rządu. Ale lęk o przyszłość już wymyka się racjonalnym kategoriom. I zatruwa im życie. - Najbardziej boją się osoby, które mają osobowość neurotyczną i niską samoocenę. Szybko się nakręcają negatywnymi emocjami i nie wierzą, że dadzą sobie radę w sytuacji kryzysowej. Czarno przyszłość finansową widzą też ci, którzy zbyt się przyzwyczaili do obecnego standardu i warunków życia. Przeraża ich każda zmiana, inflacja może doprowadzić do konieczności wyrzeczeń: rezygnacji z pewnych.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 23-07-2022 | okragly | dwa bezosy |
do 2042 r będziemy musieli wydać na zieloną transformację 1,6 bln zł tj 1 600 000 000 zł To 2x majątki twórcy Amazona. 2 bezosy w ciągu 2 dekad. Jeff Bezos zarabia 250 mln $ dziennie |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 22-07-2022 | okragly | łaskotałem konia |
Łaskotki tworzą więzi. Pozwala śmiejącemu się na rozładowanie negatywnych emocji wywołanych przez stres. Młode szympansy i orangutany wybuchają serią gwałtownych pisków, gdy łaskocze się je pod pachami, jak dzieci. Łaskoczą się goryle i bonobo. Konie w przeciwieństwie do nas, na delikatne gilgotanie reagują agresją i stresem, preferując mocniejsze pieszczoty. połaskotać można rekina i pstrąga, przewracają się brzuchem do góry i nieruchomieją. Radosne potrafią być szczury najbardziej łaskotliwe są na brzuszku. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 20-07-2022 | okragly | koniec |
żyje już 4 mld lat, mam tylu przodków, niesamowite, swiat próbowal mnie zabic nieskończoną ilość razy a ja żyje i co koniec? 4 mld lat tradycji ma się pójść j***ć? |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 19-07-2022 | hanging_bishop | Mjuzikale |
Czym byłaby kultura bez parodii? Nie każdy zna ojca komedii - Arystofanesa. W "Chmurach" sparodiowany został Sokrates, a w "Żabach" wielcy tragicy (w zasadzie tylko Eurypides). Śmiech to zdrowie, śmiano się z wielkich polityków, filozofów, artystów postaw zwykłych ludzi... a nawet bogów! Dwanaście lat temu natknąłem się na kanał "legolambs" (Conan musical) na YouTube i słowo "musical" zmieniło dla mnie znaczenie. Kanał śmieje się nie z bogów (choć pewnie wielu się za nich uważa) ale z Hollywood. Być może dlatego algorytmy YouTube działają przeciw twórcom prześmiewczych musicali? Kupa śmiechu gwarantowana. Ostatnie arcydzieło: m.youtube.com/watch?v=7OtDlBEt0FwNawet nie ma 10 000 wyświetleń... Trendy w "holiłud" są jasne. Nie można się śmiać z feminizmu, murzynów, homoseksualistów i innych "istów". | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 17-07-2022 | romaro | Pornografia |
NEWSWEEK: Jak Pani sobie wyobraża pierwszy seks 17-19 latków, z których on i ona naoglądali się filmów pornograficznych?
Agata Paszowska-Mikuła: Jeżeli jest to wspólny początek dwóch młodych niedoświadczonych osób, będzie on nieporadny niezależnie od tego, ile naoglądali się filmów pornograficznych. Zderzą się z rzeczywistością, czyli prawdziwymi ciałami i emocjami takimi jak ekscytacja, wstyd i lęk. - Ogromnym kłopotem nastolatków pozbawionych edukacji seksualnejmoże być przekonanie, że to, co zobaczyli w filmach, jest prawdą o tym, jak wygląda seks. Realizacja zachowań podglądanych w sieci na pewno się nie uda. Trzymam kciuki, by byli w stanie porozmawiać ze sobą o tym, co się między nimi dzieje i zadać sobie nawzajem pytania, czego właściwie by pragnęli. Niestety, tak może się zadziać w świecie idealnym, w którym młodzi ludzie potrafią ze sobą rozmawiać. Całkiem możliwy scenariusz wygląda tak, że będą szalenie zawstydzeni, że coś nie wyszło, dziewczyna pomyśli, że to jej wina i jest z nią coś nie w porządku, jednocześnie niewykluczone, że chłopak pomyśli dokładnie to samo o sobie. Terapeuci i psychiatrzy alarmują, że w gabinetach pojawiają się nastolatki uzależnione od pornografii, która degraduje ich dobrostan do tego poziomu, że nie są w stanie chodzić do szkoły, a ich psychika zmaga się z ciągle pojawiającymi się obrazami z filmów. Trudno więc sobie wyobrazić, żeby tacy młodzi ludzie myśleli o seksie jako o czymś, co może dawać przyjemność. - Z punktu widzenia dojrzewania.. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |