 |
Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 46 (przedawniony) | | 21-04-2022 | Christopher CJ Jozwiak | Kara śmierci ze szczególnym okrucieństwem |
1. Są czyny po których człowiek tak jakby zrzeka się swojego człowieczeństwa - a w każdym razie społeczeństwo powinno go jego pozbawić: traktować jak odpad organiczny - do utylizacji, materiał do badań biologicznych, zasób narządów - jeśli byłby zdatne do przeszczepów, ...
2. Najnowszy przypadek porwania, gwałtu i mordu 10-letniej dziewczynki klasyfikuje się pod czyn odczłowieczający - czy na prośbę rodziny powinna móc być wykonywana także kara śmierci ze szczególnym okrucieństwem? Tak - gdyby mogła zadziałać terapeutycznie, po konsultacji psychologicznej, jeśli bliscy ofiary sobie tego zażyczą.
3. Tymczasem w więzieniach zalegają setki czy tysiące przypadków odczłowieczonych - które należałoby zniszczyć. Przegląd więzień i utylizacja zła powinna być oczywistością w społeczeństwie które zrozumie, że bestialscy zwyrodnialcy przestali być ludźmi - a utrzymywanie tego dożywotnio z podatków jest współczesną (miejmy nadzieję przejściową) chorobą cywilizacyjną. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 11 (przedawniony) | | 21-04-2022 | zeniu73 | Jak tam pandemia? |
Jak pandemia? Coś się rusza?
Szczepionka po ponad roku ulepszona czy za dobrze się sprzedaje, żeby marnować kasę na dalsze badania?
Jak tam wyniki badań setek zgonów z powodu ME w piłce nożnej? Covidowi panikarze przekonywali, że wypełnione trybuny to początek armagedonu. Jak z tym?
A ze zgonami w Zakopanem? Znaleźli tych superspreaderów i tysiące zwłok?
Co forumowi panikarze teraz robią. Mają dylemat z brakującymi obostrzeniami czy nadal noszą dobrowolnie maski?
A ile razy się zaszczepili?
Tak się pytam, bo coś cicho o pandemi a podobno nadal tysiące umierają. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 20-04-2022 | MaxGolonko3 | Konkursy, głosowania. Sezon 2022/... |
Najpierw drobiazg. Z okazji popularnego święta życzę wszystkim zdrowia i szczęścia i dobrych pomysłów najlepiej na bazie wiedzy naukowej. Zacznijmy od mojego głosowania ale kiedyś zapewne ktoś da w tym wątku inne. Grafika: pbs.twimg.(*)0qb_?format=jpg&name=4096x4096Osoby na grafice łatwo ponumerować od 1 do 9. Proszę napisać który numer ma osoba najbardziej Wam się podobająca. Siema Ekolog/ateista p.s. Wszystkie wszechświaty są wieczne | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 19-04-2022 | romaro | Ad vocem - "Izraelska swołocz Bennet" |
Gdyby tak przeczytać tutaj Arminiusa, to można by wysnuć wniosek, że Ukrainę napadł i okradł Abramowicz. 15 wątków poświęcił temu jednemu gościowi w przeciągu miesiąca. Przyznacie, że to jest chore, ale przede wszystkim niesmaczne wykorzystywanie ofiar by dać ujście własnej nienawiści do innej nacji. Pomijam już, że ten człowiek jest kompletnie odrealniony w swej nienawiści od rzeczywistości. Z tego co wiem, sankcje nałożone na Abramowicza już przynoszą efekty, bowiem jak teraz sprawdzam w newsach światowych, Abramowicz próbuje pożyczać od swoich znajomych w stanach miliony dolarów na wypłaty dla pracowników. I dobrze, ale przecież Abramowicz to tylko jeden z pionków na szachownicy. A co z aktywami chociażby córki Putina, które jak czytam może tak, a może nie zostaną zamrożone. A jest to temat niezwykle ciekawy, po tym jak francuski dziennikarz włamał sie do jej willi. Jest wielu dużo bogatszych ludzi w kręgach Putina i mam nadzieję, że oni wszyscy łącznie z Abramowiczem zapłacą za tragedię Ukraińców. Ale jest obrzydliwością - kieruję te słowa do Arminiusa - wykorzystywać tę tragedię przy "rytmicznym biciu człona" (przyznasz Armi, te twoje słowa jak nic do ciebie właśnie pasują tutaj). Dzisiaj prawdziwa Putinowska swołocz, taka bezdyskusyjna, to Assad, a za nim na podium mógłbym posadzić Orbana, który sam określił, Zełeńskiego swoim wrogiem. Później Irańskiego zbrodniarza, a dalsze miejsca są rotacyjne - od kanclerza Niemiec, który na szczęście się zreflektował i udziela szerokiej.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 13 (przedawniony) | | 18-04-2022 | zeniu73 | Kawał |
Kawał idzie tak:
Posłowie rządzącej partii tkliwie, ze szlochem w głosie referuja o Ukrainie po czym odrzucają poprawkę nakładającą embargo na rosyjski gaz 😂😂😂😂😂
A jutro znów będą szczekać ( głosem maxia golonki), że Niemcy kupują gaz od Rusków 😂😂🙃🙃 | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 12 (przedawniony) | | 14-04-2022 | romaro | Konferencja prasowa |
Podczas konferencji prasowej, na której szef podkomisji smoleńskiej dostarczał kłamliwych tez o zamachu w Smoleńsku przyszedł czas na zadawanie pytań. Na samym początku zgłosił się dziennikarz Gazety Wyborczej Wojciech Czuchnowski, który wprost zbojkotował Antoniego Macierewicza, zarzucając mu ordynarne kłamstwo. Ponadto zagroził, że w czasach wolnej Polski Macierewicz zostanie postawiony przed sąd i przykładnie ukarany po czym opuścił konferencję. Cytat:Wojciech Czuchnowski, gazeta wyborcza, panie Macierewicz chciałbym powiedzieć, że jest pan kłamcą, przestępcą i w przyszłości odpowie Pan przed sądem wolnej Polski za kłamstwa i szkody poczynione państwu polskiemu oraz pojedynczym ludziom. Zadawanie pytań nie ma żadnego sensu. Żegnam. Incydent ten wywołał reakcje w sieci. Komentarze są dość spolaryzowane. Więcej: wiadomosci(*)e-b.-szefa-MON-A.-Macierewicza | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 30 (przedawniony) | | 12-04-2022 | okragly | 10.04 ustanówmy świętym dniem głupoty |
10.04 święty dzień głupoty patoelit, niech się święci, dzień wolny od pracy, radosny, że zgineła część raka, nowotworu, pasącym się na wspólnocie. naród troche ozdrowial, poprawilo sie wielu mieszkańcom. Co tydzien powinniśmy wycinac raka (patoelity) Ale my nie mamy wspolnoty, jest narzucony nam liberalizm- indywidualizm, wolnośc, wlasność, dlatego raki mogą swobodnie sie paść, rak rośnie, będą dokręcać śrube, chyba że znowu zginą w wypadku. Jak inaczej się bronic przed rakiem w dobie indywidualizmu, wolności, wlasności?
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 24 (przedawniony) | | 09-04-2022 | qwery | Z kim chcielibyscie isc na.piwo? |
Co najbardziej szanujecie u innych? Jak mielibyscie podać jakaś jedna własciwosć ludzi których uwazacie za interesujacych to co by nią bylo? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 06-04-2022 | Arminius | Izraelska swołocz Bennet nie przyznaje winy Rosji za Buczę |
Premier Izraela Naftalli Bennet potępił wczoraj zabójstwa cywilów w ukraińskiej Buczy ale w swojej wypowiedzi powstrzymał się, swołocz, od nazwania winnych tej zbrodni. Zważywszy na bardzo ciepłe relacje Izraela z Rosją i niechęć Izraela do potępiania Rosji za jej akty agresji i barbarzyństwa względem Ukrainy - wypowiedź jak zacytowana poniżej może świadczyć o o tym, iż Izrael nie uznaje winy Rosji za popełnione masakry, gwałty i tortury cywilów ukraińskich w Buczy. Zainteresowanych problemem - odsyłam do podlinkowanego materiału. "JERUSALEM (Reuters) – Israeli Prime Minister Naftali Bennett condemned on Tuesday the killing of civilians documented in the Ukrainian town of Bucha but stopped short of accusing Russian forces of responsibility. “We’re shocked by the terrifble sights in Bucha – awful scenes – and we condemn them. The suffering of Ukrainian citizens is immense, and we’re doing everything we can to assist,” Bennett said during a televised news conference. Israel has been restrained in its criticism of Russia during the crisis, citing Bennett’s efforts to broker peace between Moscow and Kyiv. Israel also wants to keep channels open to the Russian military in Syria, where it often mounts air strikes." wtvbam.com(*)lings-does-not-mention-russia/ | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 4 (przedawniony) | | 06-04-2022 | Arminius | Banować sportowców rosyjskich i izraelskich |
Organizatorzy tenisowych turniejów na kortach Wimbledonu zamierzają zakazać występów rosyjskiemu tenisiście Daniłowi Miedwiediewowi - o ile nie potępi agresji rosyjskiej na Ukrainę. Jest to niewątpliwie ruch w dobrym kierunku. Podobnie nota bene - jeżeli chcemy uniknąć gigahipokryzji - powinno się czynić od dawna ze sportowcami izraelskimi. Powinno się ich dopuszczać do rozgrywek sportowych pod warunkiem , iż potępią politykę apartheidu stosowaną przez władze Izraela wobec Palestyńczyków. Zainteresowanych problemem odsyłam do podlinkowanego materiału. www.msn.co(*)84191b03e44f9590b4947b18c304bc"Fearing a victory would give a boost to Vladimir Putin, Wimbledon is ready to ban Russian tennis player Daniil Medvedev, according to The Telegraph. Talks of banning Russian players who do not publicly speak out against Putin and the country's invasion of Ukraine began in March. Medvedev has not yet publicly spoken out against the invasion, but he also has not lived in Russia for over ten years. UK sports minister Nigel Huddleston said there have been "discussions" between All England Lawn Tennis Club (AELTC) where the tournament is held to determine their next steps. Since the AELTC has an independent tournament status, they could ban Russian and Belarusian athletes without facing any legal consequences. Russian and Belarusian athletes have.. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |