Racjonalista - Strona głównaDo treści
Konkursy, głosowania. Sezon 2022/...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
16-04-2022 00:43MaxGolonko3 (3459 punktów)Konkursy, głosowania. Sezon 2022/...
Najpierw drobiazg.

Z okazji popularnego święta życzę wszystkim zdrowia i szczęścia i dobrych pomysłów najlepiej na bazie wiedzy naukowej.

Zacznijmy od mojego głosowania ale kiedyś zapewne ktoś da w tym wątku inne.

Grafika:

pbs.twimg.(*)0qb_?format=jpg&name=4096x4096

Osoby na grafice łatwo ponumerować od 1 do 9.

Proszę napisać który numer ma osoba najbardziej Wam się podobająca.

Siema
Ekolog/ateista
p.s.
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

MaxGolonko3 (3459 punktów)
Ja wybieram numer 8 czyli ta pierwsza od lewej w drugim rzędzie od góry (w szaro-niebieskiej sukni).

Pozdrawiam
DyktaFon (9281 punktów)
>Ja wybieram numer 8 czyli ta pierwsza od lewej w drugim rzędzie od góry (w szaro-niebieskiej sukni).
>Pozdrawiam
>
Ja nie będę przesmradzał... biorę wszystkie
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Ja nie będę przesmradzał... biorę wszystkie

Kolego Dyktfon; skąd ten nick?

Czyżby z momentu gdy ujawniono, że największy szkodnik Polski - Ziobro - jest wyjątkowym zerem bo nagrywał dyktafonem potajemnie kolegów za młodu, a potem Andrzeja Leppera?
I nawet miał wtedy przezwisko "Dytafon" przez jakiś czas - tu czy tam w necie.

Tak czy owak nie możesz wybrać wszystkich kobiet.

Mamy zalecenie monogamiczne w Polsce i w tym wątku (sic!).

Wybierz jedną.

Teraz kolejna grafika. Nazwijmy ją grafika2.

pbs.twimg.(*)ogz8?format=jpg&name=4096x4096

Proszę napisać, która z pań (łatwo ponumerować od 1 do 8 w kolejności jak się czyta polskie teksty) najbardziej Wam się podoba.
Można też dopisać dlaczego.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
szarley (54911 punktów)
> Teraz kolejna grafika. Nazwijmy ją grafika2.

Świetne teksty

"Partia Zielonych nawołuje do opalania domów szmatami nasyconymi przepracowanym olejem silnikowym i zużytymi oponami"

"Śmieci segregujemy na spalane w dzień i spalane w nocy lub na wywożone do lasów iglastych lub lasów liściastych"

Małgorzata Tracz

Przy okazji. Pokazujesz zdjęcia młodych kobiet opatrzone komentarzem o wielodzietności
Nie wiesz ile mają dzieci, ile chcą mieć dzieci i ile będą miały dzieci. Może któraś z nich zechce mieć 11.



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365