> Ja nie będę przesmradzał... biorę wszystkie  Kolego Dyktfon; skąd ten nick? Czyżby z momentu gdy ujawniono, że największy szkodnik Polski - Ziobro - jest wyjątkowym zerem bo nagrywał dyktafonem potajemnie kolegów za młodu, a potem Andrzeja Leppera? I nawet miał wtedy przezwisko "Dytafon" przez jakiś czas - tu czy tam w necie. Tak czy owak nie możesz wybrać wszystkich kobiet. Mamy zalecenie monogamiczne w Polsce i w tym wątku (sic!). Wybierz jedną. Teraz kolejna grafika. Nazwijmy ją grafika2.pbs.twimg.(*)ogz8?format=jpg&name=4096x4096Proszę napisać, która z pań (łatwo ponumerować od 1 do 8 w kolejności jak się czyta polskie teksty) najbardziej Wam się podoba. Można też dopisać dlaczego. Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne
|