Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak tam pandemia?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
09-04-2022 14:01zeniu73 (6483 punktów)Jak tam pandemia?
Ocena 1 na 1
Jak pandemia? Coś się rusza?

Szczepionka po ponad roku ulepszona czy za dobrze się sprzedaje, żeby marnować kasę na dalsze badania?

Jak tam wyniki badań setek zgonów z powodu ME w piłce nożnej? Covidowi panikarze przekonywali, że wypełnione trybuny to początek armagedonu. Jak z tym?

A ze zgonami w Zakopanem? Znaleźli tych superspreaderów i tysiące zwłok?

Co forumowi panikarze teraz robią. Mają dylemat z brakującymi obostrzeniami czy nadal noszą dobrowolnie maski?

A ile razy się zaszczepili?

Tak się pytam, bo coś cicho o pandemi a podobno nadal tysiące umierają.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Duch Prawdy (14787 punktów)
>Jak pandemia? Coś się rusza?
Wszystko.
>Szczepionka po ponad roku ulepszona czy za dobrze się sprzedaje, żeby marnować kasę na dalsze badania?
Pytanie z tezą.
>Jak tam wyniki badań
Tam czyli gdzie?
>Covidowi panikarze przekonywali, że wypełnione trybuny to początek armagedonu. Jak z tym?
Ale z czym?
>A ze zgonami w Zakopanem?
Ludzie przestali tam umierać?
>Znaleźli tych superspreaderów i tysiące zwłok?
A kto i gdzie szukał?
>Co forumowi panikarze teraz robią.
To pytanie bo nie widzę znaku zapytania?
>Mają dylemat z brakującymi obostrzeniami czy nadal noszą dobrowolnie maski?
Ale kto?
>A ile razy się zaszczepili?
Ale kto?
>Tak się pytam, bo coś cicho o pandemi
Po polsku, pandemii.
>a podobno nadal tysiące umierają.
A nawet miliony, zależy gdzie i w jakim czasie.

(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
09-04-2022 18:15 
 Ocena 2 na 2
DyktaFon (9281 punktów)
>>Jak pandemia? Coś się rusza?
>Wszystko.
>>Szczepionka po ponad roku ulepszona czy za dobrze się sprzedaje, żeby marnować kasę na dalsze badania?
>Pytanie z tezą.
>>Jak tam wyniki badań
>Tam czyli gdzie?
>>Covidowi panikarze przekonywali, że wypełnione trybuny to początek armagedonu. Jak z tym?
>Ale z czym?
>>A ze zgonami w Zakopanem?
>Ludzie przestali tam umierać?
>>Znaleźli tych superspreaderów i tysiące zwłok?
>A kto i gdzie szukał?
>>Co forumowi panikarze teraz robią.
>To pytanie bo nie widzę znaku zapytania?
>>Mają dylemat z brakującymi obostrzeniami czy nadal noszą dobrowolnie maski?
>Ale kto?
>>A ile razy się zaszczepili?
>Ale kto?
>>Tak się pytam, bo coś cicho o pandemi
>Po polsku, pandemii.
>>a podobno nadal tysiące umierają.
>A nawet miliony, zależy gdzie i w jakim czasie.
>
(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.


Jak miło, gdy ktoś nawet nie musi udawać idioty...
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Jak miło, gdy ktoś nawet nie musi udawać idioty...
Miło i rozrywkowo, problem w tym, że nadmiar jest szkodliwy...


(Jedyną i) Absolutną Prawdą jest (Bezinteresowna) Miłość.
farmer (22440 punktów)
>Jak pandemia? Coś się rusza?

U Niemca greenpasy jeszcze obowiązują czy już lache na to kładą?
Pytam bo Włochy jeszcze mają sraczke a ważność to 6miechow...kabaret.
zeniu73 (6483 punktów)
>>Jak pandemia? Coś się rusza?
>U Niemca greenpasy jeszcze obowiązują czy już lache na to kładą?
>Pytam bo Włochy jeszcze mają sraczke a ważność to 6miechow...kabaret.

W Niemczech chaos. Burdel.
Co województwo to inne zasady.

Tylko główny panikarz straszy śmiercią i armagedonem.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>coś cicho o pandemi a podobno nadal tysiące umierają.
Ale każdy woli pandemię od tej wojny, pandemio, wróć!

cr
09-04-2022 23:54 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>coś cicho o pandemi a podobno nadal tysiące umierają.
>Ale każdy woli pandemię od tej wojny, pandemio, wróć!

Nie każdy. Ci co na niej zarabiają chcą aby potrwała jeszcze dłużej.
sztejkat (4743 punktów)
Brak raportowania i brak nagłaśniania w mediach nie sprawia, że problem znika.

To o czym piszesz to świetny przykład tego, jak dalece jesteśmy izolowani od informacji i, odważę się napisać, rzeczywistości mimo pozornego dostępu do każdej informacji. A także o tym, jak bardzo kształtowanie informacji może wypaczać nie tylko postrzeganie rzeczywistości ale i realne działania.

Ja maseczkę noszę, przyzwyczaiłem się i wolę nie odzwyczajać, bo wiem że ponowne przyzwyczajenie się na jesieni będzie trudne.

Bardziej dla mnie istotnym jest to, że mimo technicznej likwidacji zasad pandemicznych formalno prawny stan epidemii nadal obowiązuje.


Tomasz Sztejka
DyktaFon (9281 punktów)
>Brak raportowania i brak nagłaśniania w mediach nie sprawia, że problem znika.
>To o czym piszesz to świetny przykład tego, jak dalece jesteśmy izolowani od informacji i, odważę się napisać, rzeczywistości mimo pozornego dostępu do każdej informacji. A także o tym, jak bardzo kształtowanie informacji może wypaczać nie tylko postrzeganie rzeczywistości ale i realne działania.

Innymi słowy, jak właściciel mediów może wpływać na masy bez ich świadomej wiedzy. I jeszcze te masy są święcie przekonane, że kto nie z masami, ten przeciw nim. Np. ja byłem często odsądzany od czci i wiary, bo nie byłem przekonany, że media mówią prawdę... Z tego tytułu byłem wrogiem. Prosty mechanizm: dziel i rządź.

>Ja maseczkę noszę, przyzwyczaiłem się i wolę nie odzwyczajać, bo wiem że ponowne przyzwyczajenie się na jesieni będzie trudne.

Niektórzy kiedyś byli przyzwyczajeni do palenia gromnicy... Nawet dziś, jeśli ktoś nosi czarną suknię, to też lubi zwyczaj palenia gromnicy...

>Bardziej dla mnie istotnym jest to, że mimo technicznej likwidacji zasad pandemicznych formalno prawny stan epidemii nadal obowiązuje.

Co doskonale świadczy o sensie tych zasad formalno-prawnych (zresztą nie tylko dotyczących pandemii, prawie każde prawa wymyślone na kolanie mają tą właściwość, że starczy wymyślić kolejne, na drugim kolanie, i już świat się zmienia nie do poznania...)
Rowerex (859 punktów)
>A ile razy się zaszczepili?

Ile szczepionek kupili, na jakich warunkach i jak za nie nie chcą płacić: mariuszjag(*)flikt-prawny-polska-pfizer?s=r
kobieta (1491 punktów)
(zablokowany)
>Jak pandemia? Coś się rusza?
>Szczepionka po ponad roku ulepszona czy za dobrze się sprzedaje, żeby marnować kasę na dalsze
>badania?
>Jak tam wyniki badań setek zgonów z powodu ME w piłce nożnej? Covidowi panikarze przekonywali, że
>wypełnione trybuny to początek armagedonu. Jak z tym?
>A ze zgonami w Zakopanem? Znaleźli tych superspreaderów i tysiące zwłok?
>Co forumowi panikarze teraz robią. Mają dylemat z brakującymi obostrzeniami czy nadal noszą
>dobrowolnie maski?
>A ile razy się zaszczepili?
>Tak się pytam, bo coś cicho o pandemi a podobno nadal tysiące umierają.

Wg badań przeprowadzonych przez Agencję Produktów Medycznych i władze norweskie, nowoczesne szczepionki koronowe dają 15 razy większe ryzyko rozwoju zapalenia mięśnia sercowego. Szczepionka firmy Pfizer niesie ze sobą pięciokrotnie większe ryzyko, ale w obu przypadkach ryzyko jest znacznie większe w przypadku grupy młodych mężczyzn.

-Zwiększona częstość występowania zapalenia mięśnia sercowego, szczególnie u młodych mężczyzn, którzy zostali zaszczepieni Pfizerem lub Moderna, potwierdzają wspólne analizy wykonane przez Agencję Produktów Medycznych i władze skandynawskie.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365