Racjonalista - Strona głównaDo treści
 Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym

« Wróć do działów Forum
Pokaż starsze wątki  /  Pokaż nowsze wątki

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 25 (przedawniony)
09-04-2025okragly jest nas siedmiu
razem jest nas 8 500 000 000, pula genów jest ograniczona (pochodzimy od Ewy i Adama) by każdy był inny, dlatego mam 7 bliźniaków, każdy z Was ma kilku bliźniaków, sztuczna inteligencja pomoże nam ich znaleźć, po zdjęciach twarzy, sylwetki
Nasze życie trwa wiecznie , w bliźniakach
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 8 (przedawniony)
07-04-2025okraglyniebieskookie państwo
w raju wszyscy mieliśmy brązowe oczy, ale 8 000 lat temu, na terenie dzisiejszej Ukrainy u jednej osoby doszło do mutacji która to zmieniła.

bo wszyscy niebieskoocy to jedna rodzina www.youtube.com/watch?v=NeE9xSJKZGI

wszyscy niebieskoocy jesteśmy jedną rodziną, narodem wybranym, powinniśmy wrócić do korzeni, do raju który mieścił się na terenie dzisiejszej Ukrainy, a że teraz tam zawierucha, możemy to wykorzystać i ją wyrwać, po czym urządzić raj utracony, dali nam przykład Żydzi jak zwyciężać mamy, wyrywając Arabom teren Palestyny, dzisiejszego Izraela

naszym godłem będzie oko, niebieskie
a hymnem www.youtube.com/watch?v=whei_Xu-Q8w
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 7 (przedawniony)
07-04-2025KryspinekDentyści i stomatolodzy to banda oszustów
Zdominowana przez sektor prywatny stomatologia zachowawcza to najmniej rozwinięta gałąź medycyny (najbardziej rozwinięta jest chirurgia). Lobby stomatologiczne od lat blokuje wszelkie innowacje np. szczepionki przeciwko próchnicy, odrastanie zębów i trzyma się dalej założeń metody "leczenia" próchnicy opracowanej w połowie XIX wieku czyli wiercenie i wypełnianie ubytków. To tak naprawdę nie leczenie a pozbywanie się zęba po kawałku. W branży stomatologicznej panuje więc gigantyczny przerost formy nad treścią. Futurystyczne gabinety vs. archaiczne sposoby leczenia. Oczywiście są nowe wiertła i materiały ale jest tylko udoskonalanie starej metody. Producenci tych artykułów muszą również być żywo zainteresowani by metoda nie uległa zmianie. Próchnica dotyczy 98% społeczeństwa. Nie ma fizycznej możliwości myć zębów po każdym posiłku jak to stomatolodzy radzą. Nie da się zachować pełnej higieny jamy ustnej. A dentyści tylko potrafią biadolić nad stanem uzębienia społeczeństwa. Wielu z nich to też partacze. Dlatego pomysł gabinetów stomatologicznych w szkołach jest głupi. Nie chciałbym żeby pod moją nieobecność ktoś się uczył na moim dziecku zawodu w szkole. Nie dziwi mnie powszechny strach przed dentystą. Wyobraźmy sobie że ta wspomniana chirurgia ogranicza się tylko do amputacji i wprawiania protez - analogicznie do stomatologii - absurd, nikt by na to nie przystał. W lipcu 2024 roku dr Katsu Takahashi obwieścił światu że testy na fretkach zakończyły się sukcesem. Zwierzętom odrosły..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 6 (przedawniony)
03-04-2025chętnie racjonalistkaGOŁA BABA!
.


PRIMA APRILIS!

.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 6 (przedawniony)
25-03-2025CieślańskiKliniczne racje radosnej masturbacji
UWAGA DZIEWCZYNY! Wkremmmm csssam, am, am na weselnie, bo mam tak po SGGW-WTD
Narcyz i Łzy: m.youtube.com/watch?v=0ff9pR24AXo

Np. taki malutki - a niczym obietnica BUONA NOTTE na wesołe nutki w przytulnych ramionach warg mniejszych kobiecego łona - notabene
duckduckgo.com/?q=lelo+sona

Albowiem za prawde wam powiem: Zaiste odlotowy jest orgazmicznie zespolony 130 Hertzowy dźwięk gongu i miedzianej misy falowodowo skondensowany w sonicznym wibratorze łechtaczkowym. Tak ad hok z doskoku jak i na liczne systematyczne bisy
pl.m.wikipedia.org/wiki/Idiofony

Zdaniem pokrętnie zakłamanej i skrywanej szamanologiki kappo litFurgicznej, rozmodlona Masturbacja rozwija duchowość, kształtuje empatycznie, chuć czasem generuje sztucznie dente poczucie transcendentnej telepatii i dla tego bywa tajonym narzędziem rozwoju jej w klasztorach i seminariach
dotykberkano.pl/jak-sie-masturbowac-masturbacja/

Po temu zazdrosny kler w celibacie - niby z nią walczy i jakoby potępia - by zachować monopol pazerny na haczyki w bogatej manipulacji religNijnie emocjonalnym poczuciem winy u oszukiwanych poddanych i dymanych w balona łatwowiernych wiernych
www.google.pl/m?q=rytualna+masturbacja+religijna

Bardziej naukowo?
Dzieci masturbują się już w okresie płodowym, jak i od urodzenia, bo mają z tego namiastki radochy.
Troszku robi się z tego zachowania problem wychowawczy(dla otumanionych religijnymi zabobonami przedszkolanek z pokolenia LjachaPapy Durgiego), gdy..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 9 (przedawniony)
18-03-2025okraglyłysy
skąd się wzięli łysi? czy to dobór naturalny? ale w czym sa lepsi?
a może dobór seksualny, kobiety leca na łysych?
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 17 (przedawniony)
08-03-2025okraglyszklarnie kradną temperaturę
Almeria w Andaluzji (Hiszpania) ma szklarniowy raj o powierzchni 35 tys ha (350 km2), powstał na pustynnym terenie. Szklarnie są pokryte jasną folią, która powoduje odbicie część promieni słońca od foli i z powrotem ich wędrówkę w kosmos, tym samym schładzając tam klimatu o 1 stopnień Celsjusza.

gdyby tak wszystkie nasze dachy i drogi (betonowe) były srebne (najlepiej odbijaja promienie słoneczne) mielibyśmy na ziemi zlodowacenie

zagadka. Dlaczego zasięg armaty w nocy jest mniejszy niż w dzień? (nawet o 1 km)
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 28 (przedawniony)
05-03-2025CieślańskiJavieryni w Davos
Jestem za A nawet przeciw - Raczej 🤣
Facet z Argentyny przelicytował Trumpa? Davos 2025 i Javier Milei po polsku: youtu.be/iUUrtwu7Wbk

Moim zdaniem sprytne pomieszanie z poplątaniem. Tak jakby skomponowała je sztuczna inteligencja pod założone tezy polityka, które akurat potrzebne są temu Argentyńczykowi do utrzymywania się przy władzy w Argentynie.
pl.m.wikipedia.org/wiki/Javier_Milei

Niby z dupy wzięta zawzięta krytyka WOKE służy tu de facto jako nośne medialne alibi właściwej kamuflowanej krytyce podporządkowania polityków zachodu Amerykańskiemu imperializmowi i jego wojenno militarystycznej strategii kontroli rozwoju gospodarczego słabszych Nacji - stosowanej przez USAbanksteryzm w celu uzyskiwania i podtrzymywania amiernykaniskiego panowania nad światem.
pl.m.wikipedia.org/wiki/Woke

Dla większości nie kumatych, politologicznie i ekonomicznie biednych jak i bogatych wyborców w Argentynie, zareprezentowana tu retoryka, mimo, że co i rusz wzajemnie sprzeczna ze sobą merytorycznie, zapewne zda się atrakcyjna jako super obietnica Mileiego w roli zbawcy narodu

... We wrześniu 2024 Milei wydał dekret, który ograniczył prawo dostępu do informacji publicznej. Od tego czasu urzędnicy publiczni, w tym Milei, nie mają obowiązku przekazywać do wiadomości opinii publicznej informacji takich jak harmonogramy spotkań czy treść dokumentów służbowych. Przeciwnicy prezydenta wyrazili się krytycznie wobec tej decyzji, określając ją jako ograniczającą wolność..
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 1 (przedawniony)
29-01-2025farmerZ cyklu uciec ale dokąd.
Tym razem północne Włochy i południowa Grecja
Posta Pretoria. Drzwi do miasta mające 2000 lat w mieście AOSTA
A poniżej pomost w. Aspropyrgos. Albo raczej to co zostało.





AOSTA jest o tyle ciekawa że jest u podnóża Alp. Przed tunelem Mount Blanc. Łatwo ją przegapić jadąc w kierunku Francji. Bo to małe miasteczko. Mające jednak 2000 lat ( będzie teraz obchodzic rocznicę ) załozone przez Oktawiana Augusta zaliczonego w poczet Bogów.

O pomoscie nie wiem nic. Zdjęcie robiłem dziś.

To taki mały przerywnik ten mój post.
Zobacz wypowiedzi..

Data ost. wpisuAutorTytułOdpowiedzi: 0 (przedawniony)
23-01-2025vince19Dlaczego filmy anime z lat 90. wyglądały tak dobrze?
Nie widziałem jeszcze żadnej animacji 2D stworzonej po latach 90., która wyglądałaby tak dobrze jak Akira, Ghost in the Shell i wszystkie filmy Ghibli. Wyglądają cholernie niesamowicie. Wiele osób ogląda serial anime i myśli, że to właśnie jest anime. ponieważ te programy są robione tanio i w pośpiechu, więc postacie są mało szczegółowe i ledwo się poruszają, ale filmy animowane wyglądają obłędnie. Dlaczego nie możemy uzyskać więcej takich rzeczy, a mniej animowanego gówna w 3D?

Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki
Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
« Wróć do działów Forum


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)