Racjonalista - Strona głównaDo treści
łysy

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
08-03-2025 14:20okragly (21676 punktów)łysy
Ocena 1 na 1
skąd się wzięli łysi? czy to dobór naturalny? ale w czym sa lepsi?
a może dobór seksualny, kobiety leca na łysych?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>kobiety leca na łysych?
Zwykle łysina po prostu nie wyklucza, więc można powiedzieć, że m.in. na łysych.

Bo np. mój faworyt wśród rzeźbiarskich aktów męskich prezentuje się jak poniżej,


a jest to postać z fontanny w Enschede w Holandii.



"Stop!" stopkowym mundrościom!
okragly (21676 punktów)
>>kobiety leca na łysych?
>Zwykle łysina po prostu nie wyklucza,
z łysych będą łyse , a to raczej ogranicza szanse na wnuki? a może odwrotnie?

>Bo np. mój faworyt wśród rzeźbiarskich aktów męskich prezentuje się jak poniżej,

>postać z fontanny w Enschede w Holandii.
głowę ma ogoloną a uszy przyklejone , faceci tak nie siadają, chyba że się wstydzą

ta dziewczyna ma odwagę www.youtube.com/watch?v=NAOKzvL8dgk
czy dałabyś się ogolić, to byłoby przeżycie traumatyczne
łyse jest ładne, bo okragle

13-03-2025 11:41 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>faceci tak nie siadają
>ta dziewczyna ma odwagę
Skoro Twoja Irlandka w niekobiecej fryzurze jest odważna, to takiż mój Holender w jakoby niemęskim siadzie.

>czy dałabyś się ogolić, to byłoby przeżycie traumatyczne
Teraz to już żadna sztuka, np. u nas: Kora, Figura, Brodka, Lamparska...

Ale czasem (często? zawsze?) mniej znaczy więcej,

oto pani łysa, ale nie całkiem.


"Stop!" stopkowym mundrościom!
okragly (21676 punktów)
>>faceci tak nie siadają
>Skoro Twoja Irlandka w niekobiecej fryzurze jest odważna, to takiż mój Holender w jakoby niemęskim siadzie.
bo zakrywa męskość

>>czy dałabyś się ogolić, to byłoby przeżycie traumatyczne
>Teraz to już żadna sztuka, np. u nas: Kora, Figura, Brodka, Lamparska...
chyba wtedy dostawali peruki z NFZ

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
13-03-2025 13:41 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>faceci tak nie siadają
>>Skoro Twoja Irlandka w niekobiecej fryzurze jest odważna, to takiż mój Holender w jakoby niemęskim siadzie.
>bo zakrywa męskość
Nic nie zakrywa, tylko peta sobie wygrzebuje, bo trochę tego pod niego podmietli:


>>Teraz to już żadna sztuka, np. u nas: Kora, Figura, Brodka, Lamparska...
> chyba wtedy dostawali peruki z NFZ
Nie po się robi taką stylówę, żeby ją pod peruką chować.

"Stop!" stopkowym mundrościom!
13-03-2025 14:59 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>faceci tak nie siadają
>>>Skoro Twoja Irlandka w niekobiecej fryzurze jest odważna, to takiż mój Holender w jakoby niemęskim siadzie.
>>bo zakrywa męskość
>Nic nie zakrywa, tylko peta sobie wygrzebuje, bo trochę tego pod niego podmietli:
aaaaaa, palisz

zakrywa, bo tam ma nieogolone
czemu nam tam rosną włosy?
naukowcy wiedzą od kiedy nosimy ubrania, bo badając wszy łonowe (są inne iż te z głowy) wiedzą kiedy one się pojawiły na świecie
13-03-2025 18:19 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>peta sobie wygrzebuje, bo trochę tego pod niego podmietli:
>aaaaaa, palisz
Wg jakiej logiki?

>zakrywa, bo tam ma nieogolone
Nie wymyślaj, on jest z brązu.

"Stop!" stopkowym mundrościom!
13-03-2025 18:44 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>peta sobie wygrzebuje, bo trochę tego pod niego podmietli:
>>aaaaaa, palisz
>Wg jakiej logiki?
to skąd tam pet?

>>zakrywa, bo tam ma nieogolone
>Nie wymyślaj, on jest z brązu.
kobiety lubią brąz, byś go schrupała
www.youtube.com/watch?v=zoxlS08IKXQ
też łysy jak księżyc
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>>peta sobie wygrzebuje, bo trochę tego pod niego podmietli:
>>>aaaaaa, palisz
>>Wg jakiej logiki?
>to skąd tam pet?
Tak palacze rzucają palenie.

>>>zakrywa, bo tam ma nieogolone
>>Nie wymyślaj, on jest z brązu.
>kobiety lubią brąz, byś go schrupała
>www.youtube.com/watch?v=zoxlS08IKXQ
Świetna rzecz, a połowę roboty robi wykonawca. Plus muzykę on sam napisał.

>też łysy jak księżyc
I ten Rynkowski też.


"Stop!" stopkowym mundrościom!

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365