Nie widziałem jeszcze żadnej animacji 2D stworzonej po latach 90., która wyglądałaby tak dobrze jak Akira, Ghost in the Shell i wszystkie filmy Ghibli. Wyglądają cholernie niesamowicie. Wiele osób ogląda serial anime i myśli, że to właśnie jest anime. ponieważ te programy są robione tanio i w pośpiechu, więc postacie są mało szczegółowe i ledwo się poruszają, ale filmy animowane wyglądają obłędnie. Dlaczego nie możemy uzyskać więcej takich rzeczy, a mniej animowanego gówna w 3D? |