 |
Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 17 (przedawniony) | | 27-01-2012 | Dariusz Osiński | Planete+ (Eugenika) |
Nie wiedziałem gdzie "wpaść" z tym wątkiem, więc wybrałem to miejsce. Ale "do rzeczy":
Niedawno na Planete+ wyświetlany był dokument (a wczoraj go powtarzano) o eugenice.
Zapytam na razie tak: Czy ktoś z Was go widział? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 7 (przedawniony) | | 24-01-2012 | Madman | Multipleks a TV Trwam |
Jakiś czas temu miałem okazję słuchać transmisji z konferencji prasowej w sprawie miejsc na multipleksie. W kwietniu ubiegłego roku KRRiT prawo do transmisji przyznała kanałom: Eska TV, Polo TV, TTV i ATM Rozrywka TV. Odwołanie od tej decyzji złożyły: Superstacja, Next HD, Tele 5 i TV Trwam. Rada jednak zdania nie zmieniła, co w środowisku Radia Maryja spowodowało wielkie poruszenie. Nie znam dokładnych powodów takiej a nie innej decyzji Rady, podobno zdecydowały względy ekonomiczno-finansowe. Środowisko Radia Maryja twierdzi, że jest to decyzja polityczna, krzywdząca - gdyby naprawdę tak było, to stanąłbym po stronie księdza ojca dyrektora doktora i byłego rektora Tadeusza Rydzyka ( jeśli pominąłem jakiś tytuł, serdecznie panią Kempę przepraszam), w końcu mamy wolność słowa. Wydaje mi się jednak, że skoro koncesji również nie otrzymały takie kanały jak Superstacja czy Tele 5, to coś musi być na rzeczy. [cytat]Według Krajowej Rady będąca nadawcą tej stacji Fundacja Lux Veritatis nie gwarantowała powodzenia przedsięwzięcia: roczne koszty nadawania wynoszą ok. 10 mln zł, a z dokumentów, jakie dostał regulator, wynika, że działalność operacyjna Fundacji Lux Veritatis w ciągu ostatnich trzech lat przynosiła stratę, a pozostałe przychody malały; majątek fundacji oszacowano na 90 mln zł, lecz większość z tej kwoty to pożyczka od polskiej prowincji zakonu.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 9 (przedawniony) | | 22-01-2012 | Legion | Ron Paul | | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 21-01-2012 | Sinuh | Nurtujące mnie pytanie |
Witam serdecznie zgromadzonych. Wczoraj widziałem z moją połówką odcinek serialu 'Borgias'. Tam był temat z badaniem 'testes et pendentes' Ciekawi mnie, czy Jana Pawła 2 tak badano :> | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 28 (przedawniony) | | 21-01-2012 | balon000 | Teorie spiskowe all in one |
Witam! Ja od dłuższego czasu czytuję "Racjonalistę" ale raczej biernie. Nieraz się smiejecie np z Natanka  Ale ja wam pokażę coś przy czym Natanek to szczyt racjonalizmu i wolnomyślicielstwa. Otóż chcę wam przedstawić rewelacyjny serwis (chrześcijański) zbawienie com(należy dodać kropkę przed com) . Jest to unikalny twór, bowiem o ile większość "spiskologów" ma jedną-dwie ulubione teorie to autor tego serwisu wierzy we wszystkie możliwe, a co więcej jest byłym Świadkiem Jehowy ale zostały mu niektóre wierzenia (np nie lubi papieża bo głosi inną wersję chrześcijaństwa) więc mieszanka wybuchowa. Oto krótkie (niekompletne) stwierdzenie tez: *Światem rządzi szereg tajnych organizacji złożonych w strukturę hierarchiczną. Na szczycie jest Watykan czyli Iluminaci. Oprócz tego w skład całości wchodzą: a)żydzi b)sataniści c)wielkie korporacje d)pedofile e)masoneria f)Organizacja o nazwie "Synagoga Szatana" g)NASA h)Ateiści i)Ewolucjoniści *Najwyżej wtajemniczeni ateiści wiedzą że Biblia ma rację, ale ukrywają archeologiczne dowody na to że ma rację. Ponieważ ci ateiści wiedzą (z Biblii) że Jezus powróci na Ziemię chcą to zamaskować: kiedy wróci Jezus ogłoszą że to inwazja z kosmosu. *NASA chce również przejąć władzę nad światem. Mają puścić specjalnymi projektorami coś w rodzaju hologramu Dnia Sądu aby cały świat myślał że prawdziwy Jezus wrócił *Inne kłamstwo to heliocentryzm (wiara że Słońce jest środkiem układu słonecznego to pogański kult słońca), teoria względności i inne.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 6 (przedawniony) | | 20-01-2012 | Fascynat | Pasta do zębów |
Zastanawiam się już od jakiegoś czasu czemu są pasty do zębów na parodontozę, na próchnicę, na śnieżną biel. Więc pytam czemu to są osobne pasty, gdy ja nie chcę wybrać kategorii pod którą moje zęby będą wyśmienity, chcę je chronić przed wszystim naraz - czy muszę kupować kilka rodzajów pasty??
Chęć zysku, nie? marketingowa dywersyfikacja produktu? Czy jeśliby połączyć te wszystki lecznicze składniki w jednej paście to coś się stanie, Wszechświat eksploduje? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) (Zamknięty) | | 19-01-2012 | michu | TRUDY ŻYCIA :p |
Jestem studentem prawa, drugiego roku. Plan zajęć mam bardzo dobry, duzo wolnego czasu. Chciałbym zdobyć doświadczenie, mieć pracę , robić coś konstruktywnego no i rzecz jasna zarabiać. Nie licze na kokosy, chciałbym mieć swoje pare groszy. Ale odczuwam totalną beznadzije w naszej ojczyźnie. Nawet nie szukam jako pomoc w kancelarii czy coś takiego, odpowiadam na niemal każde ogłoszenie. Chodze na rozmowy w spr.pracy - szystko jakies przekręty, ubezpieczenia/akwizycyja, gdzie nie jest nawet pewne czy pod koniec miesiaca dostaniesz jakiekolwiek wynagrodzenie. Odczuwam totalną bezsilnosc... chciałbym dalej sie kształcic, zajac hobby, ale potrzebna jest kasa. Zazdroszcze ,ze na zachodzie mozn sobie w prosty sposob dorobic. Ot, taka refleksja na temat pracy i startu w dorosłe życie młodego człowieka, a jakby ktoś miał jakąś prace, to nie wzgardze (poznań)  |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 7 (przedawniony) | | 17-01-2012 | balon000 | dr Dino w więzieniu |
Chyba każdy kto babra się w światku kreacjonistycznym albo tylko był z dala od niego, zna Kenta "dr Dino" Hovina gwiazdę youtube, pogromcę Darwina etc etc Niektórzy wiedzą że gościu odsiaduje 10-cio letni wyrok. Kreacjoniści mówią że go (cytuje to co sam słyszałem) "sataniści zamknęli". Ewolucjoniści mówią że za podatki siedzi. Rzeczywistość jest 100 razy śmieszniejsza. Hovind nie płacił podatków, bo(przykładowe jego twierdzenia): -Wszystko co ma należy do Boga a Boga nikt nie ma prawa opodatkować -Hovind twierdził że nie jest obywatelem USA tylko Ameryki. Nie uznaje władz np stanowych nazywając stan Floryda "korporacją polityczną". -Hovind twierdzi że IRS(amerykańska skarbówka) nie ma władzy nad nim a podatek dochodowy wymyślił Karol Marks.  | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 6 (przedawniony) | | 17-01-2012 | kognitywista | Nie pchaj się, gdzie cię nie proszą |
Kolejne urodziny żony i znowu niespodziankę diabli wzięli. Moja towarzyszka życia często zapomina o swoim święcie i takie małe zaskoczenie byłoby miłym dodatkiem do życzeń i prezentu. W jej nowej firmie nikt nie kojarzy daty urodzin, więc niespodzianka po powrocie z pracy byłaby wspaniałym rozpoczęciem popołudnia, gdyby nie ... No właśnie! I tutaj z brudnymi buciorami na scenę wpycha się nie proszony Operator GSM ze swoimi życzeniami SMS z automatu. Pustym slogankiem, za którym nie stoi nikt i nic, poza płytkim marketingiem. Dzwoniłem. Nie ma szans się tego pozbyć. Podpisując umowę zgadzam się na takie wybryki operatora. Niedługo pewnie przywyknę, jak większość użytkowników multimedialnych gadżetów kradnących intymność. Póki co ... jeszcze to drażni i psuje zabawę. Nie wiem, czy jestem jakimś anachronicznym odmieńcem, ale czuję coś odrażającego w bezosobowym składaniu pseudożyczeń.
| Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 11 (przedawniony) | | 16-01-2012 | Koraszewski | Uściskać Hitlera, udusić Einsteina |
Ben Shapiro, amerykański pisarz i prawnik, poleciał na Boże Narodzenie do Londynu. W wigilię postanowili z żoną odwiedzić Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. "Wędrowaliśmy przez sale pełne słynnych postaci ze świata kultury, aż dotarliśmy do woskowej figury Alberta Einsteina. Wokół stała grupa młodych muzułmanów. Dwóch mężczyzn i trzy kobiety. Zaciskali ręce na jego szyi, udając, że go duszą. Początkowo nie mogłem uwierzyć własnym oczom, dopiero po chwili przypomniałem sobie, że Einstein był Żydem. Tak naprawdę Einstein jest jedynym słynnym Żydem w tym muzeum. Moje podejrzenia potwierdziły się w kilka minut później, kiedy dotarliśmy do figury Adolfa Hitlera. Brytyjczycy i Amerykanie krzywili się z obrzydzeniem, ta grupa muzułmanów, stanęła obok niego robiąc sobie pełne uśmiechów zdjęcia, jak gdyby znaleźli figurę ukochanego wujka. Oczywiście nikt nic nie powiedział tym zdumiewająco odmiennym ludziom." Czytając tę pocztówkę zastanawiałem się nad samobójczym działaniem nienawiści. Pocztówkę Bena Shapiro z islamistycznego Londynu można przeczytać tutaj: frontpagem(*)/postcard-from-islamic-london/ | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |