Chyba każdy kto babra się w światku kreacjonistycznym albo tylko był z dala od niego, zna Kenta "dr Dino" Hovina gwiazdę youtube, pogromcę Darwina etc etc Niektórzy wiedzą że gościu odsiaduje 10-cio letni wyrok. Kreacjoniści mówią że go (cytuje to co sam słyszałem) "sataniści zamknęli". Ewolucjoniści mówią że za podatki siedzi. Rzeczywistość jest 100 razy śmieszniejsza. Hovind nie płacił podatków, bo(przykładowe jego twierdzenia): -Wszystko co ma należy do Boga a Boga nikt nie ma prawa opodatkować -Hovind twierdził że nie jest obywatelem USA tylko Ameryki. Nie uznaje władz np stanowych nazywając stan Floryda "korporacją polityczną". -Hovind twierdzi że IRS(amerykańska skarbówka) nie ma władzy nad nim a podatek dochodowy wymyślił Karol Marks.  |