 |
Teorie spiskowe all in one Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-12-2011 13:14 | balon000 (504 punktów) | Teorie spiskowe all in one
3 na 3 | Witam! Ja od dłuższego czasu czytuję "Racjonalistę" ale raczej biernie. Nieraz się smiejecie np z Natanka  Ale ja wam pokażę coś przy czym Natanek to szczyt racjonalizmu i wolnomyślicielstwa. Otóż chcę wam przedstawić rewelacyjny serwis (chrześcijański) zbawienie com(należy dodać kropkę przed com) . Jest to unikalny twór, bowiem o ile większość "spiskologów" ma jedną-dwie ulubione teorie to autor tego serwisu wierzy we wszystkie możliwe, a co więcej jest byłym Świadkiem Jehowy ale zostały mu niektóre wierzenia (np nie lubi papieża bo głosi inną wersję chrześcijaństwa) więc mieszanka wybuchowa. Oto krótkie (niekompletne) stwierdzenie tez: *Światem rządzi szereg tajnych organizacji złożonych w strukturę hierarchiczną. Na szczycie jest Watykan czyli Iluminaci. Oprócz tego w skład całości wchodzą: a)żydzi b)sataniści c)wielkie korporacje d)pedofile e)masoneria f)Organizacja o nazwie "Synagoga Szatana" g)NASA h)Ateiści i)Ewolucjoniści *Najwyżej wtajemniczeni ateiści wiedzą że Biblia ma rację, ale ukrywają archeologiczne dowody na to że ma rację. Ponieważ ci ateiści wiedzą (z Biblii) że Jezus powróci na Ziemię chcą to zamaskować: kiedy wróci Jezus ogłoszą że to inwazja z kosmosu. *NASA chce również przejąć władzę nad światem. Mają puścić specjalnymi projektorami coś w rodzaju hologramu Dnia Sądu aby cały świat myślał że prawdziwy Jezus wrócił *Inne kłamstwo to heliocentryzm (wiara że Słońce jest środkiem układu słonecznego to pogański kult słońca), teoria względności i inne kłamstwa: Poniżej "genialny" cytat: "Nie znalazłem na Internecie żadnej witryny, która udowadniałaby ruch Ziemi. Żadem z naukowców nie zabiera w tym temacie publicznie głosu. Według naukowców sprawa jest oczywista i dowodów nie ma. " *Tzw "prawa Muprhy'ego" to dowód na to że Bóg przeklną Ziemię jak powiedziano w ks Rodzaju: *Alleluja - jak ktoś używa tego słowa to czci bogańskiego boga Yah. W NT nigdzie się ono nie pojawia. Tłumaczenia kłamią. *Oprócz tego mamy wszystkie chyba klasyczne teorie spiskowe od chemtraila po piramidke na dolarze. Pozdrawiam  P.S. Autor strony ma pewną niewielką grupę zwolenników. Jeden z nich aktywnie spamuje na Youtube i na Sfora. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
2 na 2 | marcin1902 (3438 punktów) | > Ja od dłuższego czasu czytuję "Racjonalistę" ale raczej biernie.A jak wygląda "bierne czytanie"? 
"Przepraszam za spóźnienie [...] ale nie mogłem znaleźć koszernego parkingu."
|
|
Nietzsche137 (-12 punktów) (zablokowany) | Haha . Koleś jest świetny  . Jak można w to wierzyć ? Watykan to Iluminaci ?Za dużo książek Dana Browna . Albo ,że światem rządzą Żydzi - to przestało być modne po II WW . Niezły z niego paranoik .
|
|
 | | balon000 (504 punktów) | > Haha . Koleś jest świetny . Jak można w to wierzyć ? Watykan to Iluminaci ?Za dużo książek Dana Browna . Albo ,że światem rządzą Żydzi - to przestało być modne po II WW . Niezły z niego paranoik .On jest jeszcze bardziej "oldskulowym" antysemitą: jakbyś poczytał dokładniej ten "opus" to byś się dowiedział że opowieści o macy przyprawianej krwią chrześcijańskich dzieci nie są tylko legendami... EDIT: a nie tyle że żydzi rządzą co są członkami spisku który rządzi światem i podlegają Watykanowi.
|
|
| rysiek (4593 punktów) | A na czele tego spisku stoi papież, spełniający jednocześnie warunki wszystkich punktów.
|
|
 | | balon000 (504 punktów) | > A na czele tego spisku stoi papież, spełniający jednocześnie warunki wszystkich punktów.> O! To papież pracuje w NASA?
|
|
|  | 1 na 1 | asmodai (2845 punktów) |
> >> O! To papież pracuje w NASA?  Jasne że tak. Wojtyła swingował swoją śmierć, i teraz z Jimem Morrisonem handlują orzeszkami na Kubie.
|
|
|  | 2 na 2 | rysiek (4593 punktów) | > O! To papież pracuje w NASA?  Ciii... Przecież to tajny spisek.
|
|
| |  | | asmodai (2845 punktów) |
> Ciii... Przecież to tajny spisek.> No co Ty?
|
|
2 na 2 | asmodai (2845 punktów) | Ziemia jest płaska  a, Jezus jest Klingonem. Ateiści to wiedzą ale to ukrywają
|
|
 | 2 na 2 |
| emes5756 (10 punktów) |
W spisie tajnych organizacji brakuje: j/ cykliści
|
|
 | 3 na 3 | Elka I Ponura (7473 punktów) | > W spisie tajnych organizacji brakuje: j/ cykliści>  Ateistka, ewolucjonistka, cyklistka... coś w tym jest, tylko gdzie mój dostęp do władzy nad światem, ja się pytam?! 
Atheism is a non-prophet organization. George Carlin
|
|
| adammunk (-1 punktów) | Nazwy nie maja tu większego znaczenia.Co byś nie powiedział to jednak światem rządzą ponaddarodowe korporacje mające najwięcej pieniędzy.To co widzimy czasem to tylko mało znaczące informacje które jakoś gdzieś tam przeciekły.Jeśli mi nie wierzysz to odpowiedz na kilka pytań: 1.Dlaczego nadal jeździmy samochodami na paliwa kopalniane,pomimo że są już możliwości całkiem odmienne jak np. tzw, pędnik lub wykorzystanie energii punktu zerowego 1.Dlaczego wciąż trzyma się model starej piramidki żywieniowej i to się nadal poleca, jeśli już wiadomo,że jest zła i prowadzi do chorób oraz otyłości. 3.Dlaczego tworzy się mit głodu na świcie jeśli żywności wystarczyłoby na 12 miliardów ludzi? 4.Dlaczego wykupuje się wszystkie patenty które mogłyby dać nam zwykłym ludziom niezależność energetyczną lub przynajmniej o wiele tańszą energię? 5.WTC - czy nie za dużo tam dziwnych i niewytłumaczalnych racjonalnie przypadków aby to zrobiła Al-kaida i dlaczego zaraz potem Amerykanie napadli na Irak, Afganistan itp? 6.Dlaczego ,,sprawiedliwi,, Amerykanie nie polecieli bronić praw ludzi kiedy się rżnęli w Afryce?Czyżby nie było tam na czym zarobić? Miałbym jeszcze wiele pytań,ale już mi się nie che pisać.Spróbuj odpowiedzieć choć na jedno logicznie.
|
|
 | 2 na 2 | balon000 (504 punktów) |
>1.Dlaczego nadal jeździmy samochodami na paliwa kopalniane,pomimo że są już możliwości całkiem odmienne jak np. tzw, pędnik lub wykorzystanie energii punktu zerowego
Nie jest możliwe. Brak dowodów na istnienie silnika wykorzystującego energię punktu zerowego.
>1.Dlaczego wciąż trzyma się model starej piramidki żywieniowej i to się nadal poleca, jeśli już wiadomo,że jest zła i prowadzi do chorób oraz otyłości.
A jaką piramidkę polecasz?
>3.Dlaczego tworzy się mit głodu na świcie jeśli żywności wystarczyłoby na 12 miliardów ludzi?
Bo nie ma znaczenia ile żywności jest na świecie. Ma znaczenie ile jej jest w danym regionie. A w wielu jej brakuje, zaś sprowadzanie z zewnątrz jest trudne.
>4.Dlaczego wykupuje się wszystkie patenty które mogłyby dać nam zwykłym ludziom niezależność energetyczną lub przynajmniej o wiele tańszą energię?
Jeśli coś jest wykupywane to dlatego że dwie strony umówiły się co do ceny i przeprowadziły transakcję.
P.S. Każdy patent po (jeśli mnie pamięć nie myli) max. 25 latach przechodzi do domeny publicznej, więc teoria że od 50-ciu lat czy więcej są wykupione patenty i ukrywane jest ździebko mówiąc pozbawiona sensu.
>5.WTC - czy nie za dużo tam dziwnych i niewytłumaczalnych racjonalnie przypadków aby to zrobiła Al-kaida i dlaczego zaraz potem Amerykanie napadli na Irak, Afganistan itp?
Bo Al-Kaida miała "gniazdo" w Afganistanie?
>6.Dlaczego ,,sprawiedliwi,, Amerykanie nie polecieli bronić praw ludzi kiedy się rżnęli w Afryce?Czyżby nie było tam na czym zarobić? >Miałbym jeszcze wiele pytań,ale już mi się nie che pisać.Spróbuj odpowiedzieć choć na jedno logicznie.
W Afryce tzn konkretnie gdzie?
|
|
 | | Legion (587 punktów) | >Nazwy nie maja tu większego znaczenia.Co byś nie powiedział to jednak światem rządzą ponaddarodowe korporacje mające najwięcej pieniędzy. Ale im zależy tylko na forsie, a nie na zawładnięciu światem, ku chwale lucyfera. Ludzie bogaci są płytcy. >1.Dlaczego nadal jeździmy samochodami na paliwa kopalniane,pomimo że są już możliwości całkiem odmienne jak np. tzw, pędnik lub wykorzystanie energii punktu zerowego Daj mi dowód inny niż gdybania fanów teorii spisku. >1.Dlaczego wciąż trzyma się model starej piramidki żywieniowej i to się nadal poleca, jeśli już wiadomo,że jest zła i prowadzi do chorób oraz otyłości. Bo ktoś jest leniwy i nie zrobił nowej. >3.Dlaczego tworzy się mit głodu na świcie jeśli żywności wystarczyłoby na 12 miliardów ludzi? Nie zmienia to faktu, że ludzi jest za dużo. Ludzie niszczą środowisko gorzej niż bobry. >4.Dlaczego wykupuje się wszystkie patenty które mogłyby dać nam zwykłym ludziom niezależność energetyczną lub przynajmniej o wiele tańszą energię? Pewnie bogacze czują się zagrożeni, więc uciszają kasą wynalazców. Ale to nie dowodzi hipotez o NWO. >5.WTC - czy nie za dużo tam dziwnych i niewytłumaczalnych racjonalnie przypadków aby to zrobiła Al-kaida i dlaczego zaraz potem Amerykanie napadli na Irak, Afganistan itp? Na racjonaliście jest w ciul artykułów o tym. Czytaj i myśl! Nie opieraj się na kłamliwych mediach, a TYM BARDZIEJ, na ludziach wmawiających, że oni wywąchali spiski, nie wychodząc z piwnicy. >6.Dlaczego ,,sprawiedliwi,, Amerykanie nie polecieli bronić praw ludzi kiedy się rżnęli w Afryce?Czyżby nie było tam na czym zarobić? Amerykanie dbają o swoje interesy. Sądzę, że najpierw, gdy zaatakowali Afganistan, chcieli po prostu ratować siebie, przed terrorystami, a dopiero z czasem zmieniło się to w wojnę o ropę.
|
|
 | | emes5756 (10 punktów) | Najłatwiej zadawać pytania... Wprowadzając "cyklistów" chciałem nawiązać do słynnej uwagi Antoniego Słonimskiego, ze całemu złu "winni są żydzi i cykliści".Ale widać nie chwyciło...
|
|
3 na 3 | jasenka (1863 punktów) | > Otóż chcę wam przedstawić rewelacyjny serwis (chrześcijański) zbawienie com(należy dodać kropkę> przed com) . Jest to unikalny twórBoskie! Dawno się tak nie ubawiłam, jak na tej stronie  Dobry jest artykuł na temat DNA jako dowodu na istnienie inteligentnego boskiego programisty. A najlepsze cytaty z wypocin na temat opętania: " Para młodocianych Chrześcijan idzie na koncert rockowy - w modnych niezwykle skąpych strojach, doskonale wiedząc, że grupa rockowa nienawidzi Boga i szydzi z Niego na scenie". I przepis na mocne wrażenia nocne: "Alkohol, narkotyki, joga, reiki, czary, magia, wróżby, klątwy, horoskopy, tatuaże, orgonity, płyty grup satanistycznych z pentagramami czy okiem Horusa, biblie szatana czy obrazy aniołów (...) Posiadanie czegokolwiek z tych rzeczy czy udział w rytuałach to niemal gwarantowane wizyty nieproszonych gości w naszych domach (...)"
|
|
 | 1 na 1 | balon000 (504 punktów) | >płyty grup satanistycznych z pentagramami czy okiem Horusa
mp3-ki są już ok!
:D
|
|
 | | Legion (587 punktów) | > Posiadanie czegokolwiek z tych rzeczy czy udział w rytuałach to niemal gwarantowane wizyty nieproszonych gości w naszych domach (...)">  > Najpierw niech ten ''oświecony'' bloger da dowód na istnienie tych gości. Chyba jedynym sposobem, by udowodnić lub obalić ''mit demonów'', jest użycie Goecji lub innej książeczki. Jak nic nie wyjdzie, to będzie kolejnym dowodem, na ściemę religiantów, a jak coś wyjdzie, to odkrywca do końca życia będzie bogaty, za swoje odkrycie. EDIT: Czy to oryginalny cytat Kennediego, czy tylko kolejny fałszywy dowód fanów TS? Cytat:John F. Kennedy - " ...Samo słowo 'tajemnica' jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń.......Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację (szpiegostwo), zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie pochwalani. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany." Waldorf-Astoria Hotel New York City, 27 Kwietnia 1961
|
|
|  | 1 na 1 | balon000 (504 punktów) |
> EDIT:> Czy to oryginalny cytat Kennediego, czy tylko kolejny fałszywy dowód fanów TS?> Cytat:John F. Kennedy - " ...Samo słowo 'tajemnica' jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń.......Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację (szpiegostwo), zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie pochwalani. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany." Waldorf-Astoria Hotel New York City, 27 Kwietnia 1961 Tak to oryginał ale przycięty. A to na początku: " Today no war has been declared - and however fierce the struggle may be, it may never be declared in the traditional fashion. Our way of life is under attack. Those who make themselves our enemy are advancing around the globe. The survival of our friends is in danger. And yet no war has been declared, no borders have been crossed by marching troops, no missiles have been fired." To było na końcu: "It conducts the Cold War, in short, with a war-time discipline no democracy would ever hope or wish to match." Tak wygląda wycięty fragment. Szło o zimną wojnę,walkę z Sowietami o wpływy w różnych krajach a nie o NWO.
|
|
| |  | | Legion (587 punktów) | Smutne, że Ci od wiary w NWO, zamiast kłamania i przeinaczania czyiś cytatów, nie zajmą się pomaganiem ludziom, tworzeniem organizacji na rzecz kultury. Siedzą w piwnicach i tylko serfują w internecie.
|
|
| | |  | 2 na 2 | balon000 (504 punktów) | >Smutne, że Ci od wiary w NWO, zamiast kłamania i przeinaczania czyiś cytatów, nie zajmą się pomaganiem ludziom, tworzeniem organizacji na rzecz kultury. Siedzą w piwnicach i tylko serfują w internecie.
Bo to całe NWOizmy to służą temu, że prawda jest taka że każdy chciałby być jak bohater hollywódzkiego filmu a ten całych ruch walki z NWO to zapewnia:
-trzymając jednodolarówke czujesz że stykasz się z światowym spiskiem
-wiesz więcej niż zwykli ludzie
-podobnie jak bohater filmu jesteś wyśmiewany na początku ale wiesz że i tak ci przyznają rację,
-Możesz się poczuć jak np członek resistance z jakiejś dystopii malując na murach hasła "precz z NWO" itp (widziane w Szczecinie).
-Lubisz klimaty SF? Masz wersje teorii o NWO z wątkami ufologicznymi.
-Lubisz kino katastroficzne? Masz NWO w wersji apokaliptycznej np popularny na youtube mix NWO z 2012.
-A może klasyczne fantasy? Nic trudnego: są wersje teorii że NWO to sataniści i że mają różne moce
-Są nawet warianty dla ludzi lubiących majsterkować: poradniki jak budować specjalne urządzenia (zwane "działkami orgonowymi"*) do niwelowania skutków pryskania przez NWO chemtraili.
*w latach 90-tych kiedy to UFO a nie NWO było numerem 1 w tych kręgach były próby zestrzelenia pojazdu UFO działkiem orgonowym.
|
|
 | 11 na 11 | Meretseger (61860 punktów) |
> Alkohol, narkotyki, joga, reiki, czary, magia, wróżby, klątwy, horoskopy, tatuaże, orgonity, płyty grup satanistycznych z pentagramami czy okiem Horusa, biblie szatana czy obrazy aniołów (...)Posiadam w domu niewielką ilość alkoholu, kilka płyt zespołów satanistycznych (Samael może być?) oraz kilkanaście przedstawień oka Horusa (także inne egipskie amulety). Mam też przedmioty z żywicy (pod postacią bursztynu), metalu oraz - w kolekcji - kilka egzemplarzy kryształów górskich różnej wielkości, więc orgonit można zrobić. Jedyną wizytę nieproszonego gościa zanotowałam kilka dni temu. Zadzwonił do drzwi i spytał, czy przyjmuję kolędę, a gdy grzecznie podziękowałam, zajrzał w kapownik, speszył się i powiedział: "Oj, przepraszam. Rzeczywiście pani nie", po czym uprzejmie powiedział "do widzenia" i ja też, choć nie sądzę, bym go jeszcze kiedyś widziała. No, a najlepsze jest to: Cytat:Inne przyczyny opętań, to posiadanie ksiąg okultystycznych, kart do wróżb, różańców, tzw. świętych obrazów czy figurek, 'świeconej' wody czy jakichkolwiek innych dewocjonaliów religijnych. To ja się teraz nie dziwię, że katolicy i prawosławni doświadczają opętań bardziej, niż inne odłamy chrześcijaństwa, choć podobno "nie są one wielce groźne dla katolików". Jednak są 
Komunizm i katolicyzm mają to do siebie, że łączy je pruderia (M. Środa)
|
|
1 na 1 |
 | | Legion (587 punktów) | > Bardzo treściwe dyskusje na temat chemtrails na znanym forum: prawda2.info/viewtopic.php?t=19198> prawda2.info/viewtopic.php?t=19190> Enjoy.Widać, że sami powoli przestają wierzyć w te ''napryski''. Sądzę, że jeszcze 5,10 lat i strony tego typu zajmą się prawdziwymi przekrętami i spiskami, jak kradzieże technologii, czy polityczne łapówki ( na te spiski przynajmniej można zdobyć 100% dowody  ).
|
|
|  | | balon000 (504 punktów) |
> Widać, że sami powoli przestają wierzyć w te ''napryski''. Sądzę, że jeszcze 5,10 lat i strony tego typu zajmą się prawdziwymi przekrętami i spiskami, jak kradzieże technologii, czy polityczne łapówki ( na te spiski przynajmniej można zdobyć 100% dowody ).Ale ty naiwny... Teorie spiskowe mają swoje generacje,pokolenia. Obecna generacja to chemtraile. W latach 90-tych popularne były czarne helikoptery którymi poruszali się członkowie NWO. Dzisiaj tego już nie ma. A ta teoria była tak popularna że był co w USA najmniej jeden przypadek ostrzelania zielonego cywilinego helikoptera, bowiem w promieniach słońca był czarny, i został wzięty przez grupę ludzi za krążącą nad miastem maszynę należącą do NWO i grupa zaniepokojonych postanowiła go zestrzelić. A to cytat z jednego z zalinkowanych wątków: "manhatan, czy nie dostrzegasz że twoja postawa tak samo opiera się na wierze? jedni wierzą że chemtrails to fakt, a ty wierzysz że nie, wierzysz że nie ma żadnych dowodów i wierzysz że to wszystko jest wątpliwe. " Normalnie jak wierzący z niewierzącym.
|
|
| Legion (587 punktów) | demotywatory.pl/3655499/My-nie-nalezymyTe komentarze pod demotywatorem...  Ech...Czy istnieje jakiś człowiek, który widzi co się dzieje i nie odwołuje się do sił naprzyrodzonych, ufo i NWO? Czy jest ktoś kto zamiast skrajnie wierzyć mediom, bądź teoriom spiskowym, stoi po środku i weryfikuje wszelkie dane? Jest jakiś publicysta lub dziennikarz?
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|