 |
Przegląd wątków w dziale O wszystkim i o niczym
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 22-01-2025 | Kryspinek | Dlaczego nie ma domyślnych potwierdzeń odczytu w e-mailach? |
Kiedyś oglądałem jakiś film dokumentalny o Internecie i powiedzieli w nim, że dotąd nie zdecydowano się na informowanie nadawcy wiadomości e-mail o jej odczytaniu przez adresata. Mówiono, że byłby to jakiś zamach na anonimowość w sieci, czy coś podobnego.
Niby jaki to zamach?! Jak kogoś nie interesuje moja korespondencja to niech jej nie otwiera wcale. Albo go taka informacja o odczycie powinna zmotywować do szybszego odpisania. Jak piszę do urzędu to oni często nie odpisują nadużywając faktu braku potwierdzenia odczytu.
Tak nie powinno być. Wszystko powinno być jawne, w tym i fakt i moment odczytania wiadomości e-mail. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 14-01-2025 | Cieślański | Humor 2025 |
Free wolny Przyczynek do fetowania Walentynek 1 Od urodzenia taka we mnie przenaj siwiem tuszna wiara rezyduje co religia zmniejsza maluczkim Cie rypienie na choroby jakie sama pierwej zabobonem ciemnogrodu generuje Na/pod 3 Manie humoru hurtowo każdej pani i pannie z lotną głową: m.youtube.com/watch?v=EnrKpvyw_ywUWAGA DZIEWCZYNY! W krem csssss Am am Azali KTÓRA, na wszystkie bogini Yoni obieca przed emerytalnie do Jerza (dowcipnisia jak gminna legLenda niesie) zadzwonić - nia paczonc na waSzkie sprawy paNiskowego znaczenia - zaiste doradzam przedsiębiorczystego natchnienia w biznesssie co to go z kolei i Pendolino - w sto koni NIE do Goni po lesie Aktualnie na stanie mam wzorcowe Jerzu wsiowe porady sercowe dla dam jak i na wszelke inne uczuciowe kobiece męki leczone z pietyzmem wyrafinowanie naukowym autoEUrotyzmem wprost od ręki(NIE obowiązkowe) www.facebook.com/share/p/zvDVHehcoUStYEUf/Przystępnie dostępne i w zasadzie darm... love, jak znalazł, generalnie weselne od ucha do ucha AI(Artificial intelligence) niemal natychmiast, na emocji balans od zaraz: tel/WhatsApp +48 459 119 785 Albowiem, Drogie Panie, za prawdę Wam powiem: Priorytetem w związku, na prawach niemal usta w usta wDowego obowiązku jest doszkalająco per-namiętna Ars amandi - NAUKA, coby Ślubny M@drala, nawet z tytułami, nigdy nie wypowiedział (jak dziadek o babci przy wnukach, onych zaiste dla wspólnego raju zgubnych) fabularnych kwestii Ala Bandi: - PrrrRUCHNO - NAWET DZIĘCIELINA PAŁA.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 30-12-2024 | ugann | zapomniałem, jak świetne były komedie z lat 2000. |
Spędzam część wolnego czasu w okresie świątecznym, oglądając komedie z lat 2000. Old school, Wedding Crashers, Dodgeball, Talladega Nights. Człowieku, wszystkie były tak dobre. Może to tylko nostalgia, ale nadal śmieję się za każdym razem, gdy je oglądam i bardzo mi się podobają, gdy oglądam je ponownie.
Jakie są Twoje ulubione komedie z lat 2000? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 24 (przedawniony) | | 05-12-2024 | zeniu73 | Ulubiony oksymoron |
W języku niemieckim istnieje zwrot Wohlstandsverwahrlosung. Wohlstand to dobrobyt a Verwahrlosung to zapuszczenie, zaniedbanie, zdemoralizowanie. Czyli taki swoisty oksymoron: zapuszczenie z dobrobytu. Polskim przetłumaczeniem w wolnym stylu byłoby: woda sodowa uderzyła do mózgu lub w dupie z dobrobytu się poprzewracało. www.whitec(*)r-wedding-to-the-brine-shrimp/To jest idealny przykład tego poprzewracania. I dowód, że tytuł naukowy przed idiotyzmem nie chroni. No i że brak prawdziwych, egzystencjalnych problemów prowadzi do losu starożytnego Rzymu - samoterminacji. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 12 (przedawniony) | | 04-12-2024 | HarleyHardy | Wygodna i nowoczesna platforma do obstawiania zakładów sportowych |
Cześć! Jeśli szukacie naprawdę solidnej platformy do typowania, to mogę polecić Postaw Na Czerwone, tutaj znajdziecie codzienne analizy, prognozy i pełną statystykę dotyczącą meczów piłkarskich. A jeśli chcecie zrobić bardziej świadome zakłady, warto zaglądać na tę stronę, bo znajdziecie tam szczegółowe informacje o drużynach, ich formie, a także porady ekspertów, które mogą pomóc w wyborze najlepszych typów. Dla początkujących też są pomocne materiały edukacyjne, więc na pewno każdy coś dla siebie znajdzie. Postaw Na Czerwone to nie tylko miejsce dla graczy, ale także platforma, która kroczy w parze z najnowszymi trendami w świecie bukmacherki. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 03-12-2024 | misraa | Jakie dobre komedie sci-fi warto obejrzeć? |
Potrzebuję kilku komedii science fiction, ponieważ na egzamin końcowy na zajęciach science fiction musimy stworzyć krótki film science fiction i dostałem zadanie napisania scenariusza i potrzebuję inspiracji do mojego scenariusza. |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 2 (przedawniony) | | 28-11-2024 | casse | Czy tęsknisz za czasami, gdy większość filmów trwała 90 minu |
Obecnie wydaje mi się, że większość filmów trwa ponad 2 godziny i większość wydaje mi się bezpodstawna. Z pewnością sprawia to, że oglądanie długiego filmu staje się dla mnie większym wyzwaniem, ale także wynika z mojego doświadczenia, gdy nie jest to uzasadnione i konieczne dla historii.
Czy uważasz, że 90-minutowy odcinek, zwykle oglądany w filmach, zanim streaming stał się popularny, był lepszy? | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 36 (przedawniony) | | 18-11-2024 | Murdoch_13 | Bitcoin to złoto, reszta to malowane kamienie... |
Nie wiem, jak to możliwe, że w 2024 roku ludzie wciąż wierzą w bajki o "innowacyjnych" altcoinach. Mamy Bitcoina - jedyną prawdziwie zdecentralizowaną, bezpieczną i odporną na cenzurę kryptowalutę, która jest ograniczona w podaży i faktycznie coś znaczy w świecie finansów. Tymczasem ludzie kupują jakieś Ethereum, które ledwo działa przy większym ruchu, albo Shiba Inu, bo "może znowu wystrzeli". Przypomina to sytuację, jakby ktoś miał do wyboru złoto i malowane kamienie i uznał, że jednak kamienie są ciekawsze, bo "ładnie wyglądają". Altcoiny to festiwal obietnic bez pokrycia. Każdy projekt obiecuje "rewolucję", a kończy się na tym, że albo twórcy zgarniają kasę i uciekają, albo wyceny spadają na poziom, gdzie nie da się ich nawet odsprzedać. Ale nie, ludzie dalej w to brną, bo "może to nowy Bitcoin!". Nie, nie ma nowego Bitcoina. Jak powiedział Michael Saylor: "There is no second best": youtu.be/Ow4i4p0RyvI?si=IGGbRJkSwpKjaIC5Bitcoin to fundament - nowy system monetarny. Reszta to wydmuszki dla naiwniaków, którzy myślą, że pokonają rynek, kupując memecoiny i inne cudaczne wynalazki. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ci, którzy tracą fortuny na tych dziwacznych altcoinach, zawsze wracają z tym samym refrenem: "Kryptowaluty to oszustwo". Nie, oszustwem są te śmieszne projekty, które obiecują "rewolucję" i "lepsze rozwiązanie niż Bitcoin", a kończą jako wykres spadający w dół. To tak, jakby ludzie kupowali podróbki zegarków z bazaru, a potem narzekali, że "markowe.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 1 (przedawniony) | | 13-11-2024 | rangh | Najbardziej przerażający złoczyńcy, których nigdy nie widzie |
Albo nie widzimy dużej części historii, a kiedy to robimy, są już przerażające z tego, co o nich wiemy.
Myślałem o ojcu Camerona z Ferrisa Buellera. Nigdy nie widzimy nawet zdjęcia tego faceta, ale jego groźba jest tak przerażająca, że niemal ucieleśnia groźbę ze strony agresywnych rodziców. Cóż za osiągnięcie w pisaniu, że tak bardzo boimy się o Camerona, nawet nie spotykając jego ojca. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 13 (przedawniony) | | 11-11-2024 | okragly | uczmy dzieci kraść |
dawno temu miałem pod opieką małego bratanka, chciałem go nauczyc kraść (chcemy jak najlepiej dla swoich krewnych), wydaje mi się to czynność ratująca życie, ale nie mogłem, bo nie umiem kraść
w raju kradzież nie istniała, podczas 2wś mogła uratować zycie, dziś pomaga być "kulczykiem", bohater libków czy innym księdzem
uczmy dzieci kraść, to może być ich najważniejsza umiejętność, naszym bogiem jest liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) odwrotnie niż w raju no chyba że wprowadzimy jawność, ale wtedy nie będzie liberalizmu (niewolnictwo) tylko raj
| Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |